Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kredi Kartı Aylık İşlemsizlik Ücreti

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    evet beyler, konu ile ilgili dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. eskiden kulak arkamız vardı artık o da elden gitti gibi görünüyo...

http://www.radikal.com.tr/Radikal.as...&CategoryID=80

ve bunun getirisi olarak, teselli niyetine

http://www.radikal.com.tr/Radikal.as...&CategoryID=80

neyse ki başarılı, yoksa çok kızacaktım böyle bir ücret kesiyolar diye...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    deli dumrulun köprü hikayesine benzemiş. kartı kullanandan da kullanmayandan da para alıyor ahlaksızlar. en temizi banka hesap kartı diyordum ama ondan da vergi vurgu adı altında paramı çalmaya başlayınca bende bıraktım tüm hesaptaki paramı çektim...
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deli dumrulun köprü hikayesine benzemiş. kartı kullanandan da kullanmayandan da para alıyor ahlaksızlar. en temizi banka hesap kartı diyordum ama ondan da vergi vurgu adı altında paramı çalmaya başlayınca bende bıraktım tüm hesaptaki paramı çektim...
    sanırım banka hesap kartı da bu işleme dahil...sabah haberlerde söylediler sanki:9

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kullanmayacaksan durmasının anlamı yokki zaten,kapat gitsin....ama bu yaptıklarıda büyük terbiyesizlik....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanmayacaksan durmasının anlamı yokki zaten,kapat gitsin....ama bu yaptıklarıda büyük terbiyesizlik....
    arkadaşım kapat gitsin demekle olmuyo...senden habersiz sana kart yolluyolar...kapatmak için uğraşıyosun ve kapattığını zannediyosun...ama yılllar sonra bakıyosun ki hesap da kart da kapanmamış...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu ne yaw... artık halktan para alalımda gerisi kolay diyorlar... her şeye bir çareleri var...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kapat gitsin demekle olmuyo...senden habersiz sana kart yolluyolar...kapatmak için uğraşıyosun ve kapattığını zannediyosun...ama yılllar sonra bakıyosun ki hesap da kart da kapanmamış...
    göndersin,sen almadığın sürece bi yaptırımı olamaz.kargo getirir sende almaz geri gönderirsin.hadi aldın diyelim telefonda arayıp 5 dk. kapatırsın...

Motosikleti
    tracer 900
    göndersin,sen almadığın sürece bi yaptırımı olamaz.kargo getirir sende almaz geri gönderirsin.hadi aldın diyelim telefonda arayıp 5 dk. kapatırsın...
    pardon ya haksızlık ettim bankalara, özür dilerim tüm bankalardan...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telefonla kredi kartini kapattirip, 6 ay sonra kredi kart aidati odeyen cok bu memlekette. Onlardan biride eşim olur. Odememek icin 3 kez musteri hizmetlerini arayip, musteri temsilcisinin odemeden kapatamayiz, 20 tl bonus verelim gibi sacmalamalarina maruz kalip, cagri merkezi mudurune kadar ulasip anca kapattirabilmisligimiz var.
    Kisaca, basina gelmeyen bilemez.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Son 10 yılda inanılmaz bir büyüme yaşadık ama neremizde onu söylemek istemiyorum. bu ne abi tuttuğumu yolarım misali güzelim ülkem ne hale geldi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ben de şuan finansbankın nakit kartı var...
    2 ocakdan beri hiç bir bankamatiğe takmadım...ve kullanmadım...
    çünkü burda finansbankın şubesi yok...
    baska bankamatıge taksam extra ücret alacaklar...
    kartta 6000 tl cıvarı para var....her ay hesapdan 204 tl düşüyor...kredi borcum karttan otomatik yapılıyor...
    bu durum hiç içime sinmiyor ama ne yapacagım şaşırdım kaldım...
    şimdi gidip telefon bankacılıgını arayıp bakiyemi öğreneceğim...
    türkiyedeki bankaya kayıtlı avea hattımı burda kullanamadıgım için de internet bankacılıgını kullanamıyorum...

ayrıca başka 3 tane bankanın da bankamatik kartları vardı...4 yıldır kullanmıyorum...
    o bankalardan birisi ile tekrar çalışmaya başlasam 4 yıllık ücret vs alırlar mı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Şöyle bir oyunu daha var bankaların..
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...e-sonrasi.html

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de şuan finansbankın nakit kartı var...
    2 ocakdan beri hiç bir bankamatiğe takmadım...ve kullanmadım...
    çünkü burda finansbankın şubesi yok...
    baska bankamatıge taksam extra ücret alacaklar...
    kartta 6000 tl cıvarı para var....her ay hesapdan 204 tl düşüyor...kredi borcum karttan otomatik yapılıyor...
    bu durum hiç içime sinmiyor ama ne yapacagım şaşırdım kaldım...
    şimdi gidip telefon bankacılıgını arayıp bakiyemi öğreneceğim...
    türkiyedeki bankaya kayıtlı avea hattımı burda kullanamadıgım için de internet bankacılıgını kullanamıyorum...

ayrıca başka 3 tane bankanın da bankamatik kartları vardı...4 yıldır kullanmıyorum...
    o bankalardan birisi ile tekrar çalışmaya başlasam 4 yıllık ücret vs alırlar mı...
    şimdi telefondan bakiyemi öğrendim...
    benim hesabıma göre 5920.78 tl olması gerekirken
    şuanda olan 5841.88 tl var...
    78 tl giydirmişler...nerden giydirdiler acaba...
    şimdi telefon edip öğrenmeye kalksam bi 10-15 tl de telefondan girer...
    öğrensem de bi işime yaramayacak geri de gelmeyecek...giren telefon ücreti de cabası...
    o yüzden hiç ellemeyim...
    3 aya kadar ankaraya döndüğümde krediyi ödeyip tüm ilişkilerimi keseceğim...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Arkadaşlar mümkünse tüm kartları kapattırın, mümkün değilse tek bir bankaya bağlı kalın tüm hesaplarınızda. Vaatlere kanmayın, hiçbir banka diğerinden farklı değil. Tüm paranızı tek hesaba koyun, kredi kartı alacaksanız da aynı hesaba bağlayın, eşinize çocuğunuza da ek kart çıkarttırın. Yine öpülürsünüz ama en azından tek banka öper, ayarsız öperse de "banka kartımı, kredi kartımı ve eşimle çocuğumun kartlarını iptal ettiririm ulan!" diye konuşabilirsiniz.

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon ya haksızlık ettim bankalara, özür dilerim tüm bankalardan...
    dostum ben banka veya bankacı değilim ve savunduğumda yok.bizde bu yollardan geçtik,yaptıklarımızı söylüyoruz millet bilgilensin diye...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonla kredi kartini kapattirip, 6 ay sonra kredi kart aidati odeyen cok bu memlekette. Onlardan biride eşim olur. Odememek icin 3 kez musteri hizmetlerini arayip, musteri temsilcisinin odemeden kapatamayiz, 20 tl bonus verelim gibi sacmalamalarina maruz kalip, cagri merkezi mudurune kadar ulasip anca kapattirabilmisligimiz var.
    Kisaca, basina gelmeyen bilemez.
    haklısın önceden benimde başıma geldi,ama şimdiki sistem önce telefondan tüm borcunu öğreniyosun,sonra o meblayı yatırıyosun ve kartı kapatıyosun.ondan sonra borç çıkaramazlar...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Akbank'ta hesabım vardı 2,5 senedir bakmıyordum. Kredi kartına taksit yaptrmıştım aynı bankanın. Bari hesaptan ödenir diye düşündüm 600 tl yatırdım, çat diye 43 lira kesmişler ne o 2011 yılı II. dönem hesap işletim ücretiymiş. Boş hesabın ne hesap işletim ücreti? Hesap dolu olsa bile işletip ne yapıyorlarsa, para kazandırıyorlar sanki bana, faiz vermeleri gerekirken. Bankalara karışan yok, görüşen yok, sıradan vatandaşı düşünen yok. İstedikleri gibi sömürecek şekilde at koşturuyorlar saçma sapan şeyler çıkarıp.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

haberlerde çıktıktan sonra bende iptal ettim aktif olmayan kredi kartımı . Benden habersiz yollamışlardı tek kart kullanıyom zaten .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)