Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Pittbull um bana saldırdı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiciğim bu nasıl bir varlıktır yaaaa,bu sevilmezde ne sevilir...resmen sevgi yumağı
    cinsi nedir bunun.

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...bd.jpg</a></a>
    Ahmet abi, köpeğin cinsi samoyed
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    züpper profil resmi oldu bundan,teşkekkürler nedenamaya...
    nedenamaya, tr100a ve badircik bunu beğendiler.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin kardeşim pitbull beslemek zaten yasak neden besliyorsunuz ki sanki şu hayvanları. bunların beyinleri normalinden hızlı büyüdüğü için aşırı saldırgan olurlar sahibine bile saldırırlar ki size saldırmış zaten.beyindeki aşırı büyümeden dolayı bu hayvanlar diğerleri gibi ne yaptığını bilemez.bu arada nereden biliyorsun demeyin bende haberlerde görmüştüm bir ara öyle demişti röportaj yapılan kişi.
    ahahahahahahah Dostum çok saçma şeyler sallayanlar bende duymuştum ama bu diğer duyduklarımdan daha komik:D Bu konuya yazmamın ön yargılı insanlar için birşey ifade etmeyeceğinden bir daha yazmayacağımı söylemiştim ama bunada gülmeden edemeyeceğim...
    savatage bunu beğendi.

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Sadece pitbull için demiyorum genel olarak köpek sahiplerinin insanların geçtiği yerde köpeklerini bağlamamalarının sebebi nedir? Gelip geçene saldırmasından çok mu memnun oluyorlar.

Öyleyse her an benim gibi bir hayvan sever saldırıya geçen köpeğin bağırsaklarını yere dökebilir..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece pitbull için demiyorum genel olarak köpek sahiplerinin insanların geçtiği yerde köpeklerini bağlamamalarının sebebi nedir? Gelip geçene saldırmasından çok mu memnun oluyorlar.

Öyleyse her an benim gibi bir hayvan sever saldırıya geçen köpeğin bağırsaklarını yere dökebilir..
    yapma be Yunus..ne kadar iğrenç adamsın sen....
    ortalığı bok götürecek sonra..bide temizlemeye uğraş işin yoksa...görüntüyü düşünemiyorum....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam illa birinin bağırsaklarını dökmek istiyorsan, sahibine saldır köpeğe değil, o köpekten sorumlu olan adama saldır, orda suc %95 köpek sahibinin, köpeğin değil. Besleyemiyorsan, sorumluluğunu alamıyorsan, hayvana mukayet olamıyorsan besleme arkadaş, git evinde balık besle, kedi besle, diyerek dalabilirsin mesela.

boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    Çocuğun olsa 1 hafta yetecek yemekle beraber eve kitleyip gider miydin?
    Diyelim ki gittin. Döndüğünde hala seninle mutlu mesut bir ilişki sürdürmesini bekler miydin?
    Kimbilir kimler neler yaptı köpeğe sen yokken. ŞİMDİ KİM SUÇLU?
    savatage bunu beğendi.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Öncelikle geçmiş olsun. Hayvan terk edilmiş tribine girmiş olabilir o yüzden köpeğe zarar verme gibi bir düşüncen varsa bence vazgeçmelisin ( Yanlış anlama sadece varsa dedim )

Bende de amerikan pitbull q9 vardı kardeşim. Benim ki 2 yasına girdiğinde bana saldırdı. Hem de kendi evinde yattığı yerde. Kafayı yiyor bu köpekler dikkatli ol. Bence bir çiftliğe felan ver ben öyle yaptım Kafasında 2 tane tahta sopa kırdım bosluğuna vurdum mesafe yarattım kactım, tam kacarken kosuyordu pesımden, kapıdan girdim içeriye, tam oda dalıyordu kafasını kapıya sıkıstırdım bastırdım suratına tekme attım felan sonra R yaptı zaten kapıyı suratına kapayıp içeri geçip duş aldım. Babamdan çok korkuyordu bizim köpek babam akşam eve gelince aldı götürdü bir çiftliğe. Ama halen arada görmeye gidiyorum köpeğimi Adı da Wigyk
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Bu kadar yazışmadan sonra halâ birileri ihbar etmediyse yatıp kalkıp eve halâ gelmediklerine şükredin...

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Irkın kendi özellikleri vardır belki saldırgan olması falan vs. vs.

Asıl suç bence sahibindedir hayvana kötü davranmış yemek vermeiş gezdirmemiş olabilir.

Komşumuzdada dişi pitbull var ne hırladığını gördüm nede havladığını tek sorunu aşırı oyuncu 2 dk durmaz yerinde ileri geri koşturur.
    savatage bunu beğendi.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı evde kilitli kalmışsa, sahibi öldüğünde yiyecek bulamazsa
    köpek sahibinin ölüsünü yemez
    kedi, yer....

olay, yaradılışta....
    aç kalsın köpekte yer? örneği çok ve doğru diyorsun olay yaratılışta..yaşama içgüdüsü..
    insan bile insanı yiyor..
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Bahçem olsun, alacağım tek köpek sivas kangalıdır. Kangaldan daha güçlü, daha cesur ve daha sadık bir köpek görmedim. Kurda ve ayıya kafa tutuyor. Daha ne olsun.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    çoğu kişi yanlış düşünüyor bence. rot sahibine çok bağlıdır ve sahibini tehlikede görmedikçe kolay kolay sertleşmez.
    doberman pitbull boxer gibi cinsler çene yapısı ve kasları yüzünden malesef dövüşlü kişilik olarak yetiştiriliyor. yine aynı cinsler için youtube araştırırsanız özellikle çocuklarla çok iyi anlaştığını görebilirsiniz. küçüklükten bir aile arasında kalan pitbull ile rot arasında hiçbir fark olmaz. ya da alman kurduyla. çünkü her ikiside tek bir kişiyi efendi olarak kabul eder, ancak diğer aile üyelerine sadıktır.

ben uyutulmalarına karşıyım. iyi bir sosyalleştirmeyle gayet sakin bir hayvana dönüşebilir. birde çok özür dilerim ama yazmadan edemeyeceğim. iki kaburga ve omuz kırık, buna rağmen bi tekme bi yumruk sallamışsın helal. benim düştüğümde omuzum çatlamasına rağmen bayılmıştım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşünüp öyle cevap vermelisiniz bence...
    ben yaratılıştan gelen özelliklerden dolayı hçbirşey ve hiçkimse suçlanamaz demeye getiriyorum lafı, siz ise yemek derdindesiniz...

ayrıca ben 2 sene ankara kedisi besledim. çok zeki bir hayvandı.
    dişiydi...
    kız arkadaşım bize geldiğinde aramıza otururdu.
    bir gün kızın gözünü "pençeledi"
    hayvan işte!!!...

açmısınız?
    Ah ah bu forum üyelere çok güldürüyorsunuz beni,pitbulun öldürmesinden iyidir. Kimbilir ne yaptınız hayvana,ağzınızın payını da almışsınız

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Kaynım bana atladı demekle pitbull bana atladı demek aynı şey,nasıl mı? İkisi de bir anlık bilinçsizlikle yapıyor bunu yani o an kontrolünü kaybediyor. Bırakın bebeklikten beri yanınızda olmayı tohum atılırken bile yanında olsanız, her gece loş ışıkta beraber sarılıpta yatsanız,her gece aynı anda yemeğe de otursanız,bilinçsizlik durumu bambaşka bir şey. Bunu kabullenin artık.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Bu arada konuyu açan arkadaş. konuyu açıp kaçtı sanırım :D
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    hata sende ısırır tabii ayrıca köpeği dövüşmek amacıyla yetiştirmediğini nerden bilelim, pitbulllar vahşi değildir sahipleri vahşidir ordan burdan duyduğunuz saçma şeylerle şu köpekleri suçlamayın arkadaşım 2 senedir pitbull bakıyor insanları sizden daha çok seviyor o köpek

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada konuyu açan arkadaş. konuyu açıp kaçtı sanırım :D
    yda köpeğe okuyordur yazdıklarımızı..
    it bize diş bilesin diye(:
    üzerimize salacak
    Raphae1 ve nedenamaya bunu beğendiler.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç kusura bakma geçmiş olsun demek içimden gelmiyor. Bir kaç yıl evvel de sanırım Endonezya'daydı piton benzeri devasa bir yılan sahibini yutmuştu. Bu köpeği beslemeye hakkınız yok, toplum içine çıkarmaya hiç hakkınız yok. Daha geçen hafta bir genci öldürecekti. Yine de Allah beterinden saklasın diyorum.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hakanİnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü köpek yoktur, Kötü hayvan sahibi vardır. Sonuçta onların iradeleri yok değil mi ? Neyin kötü neyin yanlış olduğunu bizlerden öğreniyorlar
    Köpeği kazanmaya bak, yada ısırılma korkusu olmayan birine ver ama sokağa bırakıp başkasını canından etme Geçmiş olsun ..
    ısıran köpek değilde sahibi mi suçlu? hayvana insandan çok değer veren hayvanseverleri saygıyla selamlıyorum

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)