Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Araç bu, almak istiyoruz, Üsküdar da nereye göstereceğiz, ben Adapazarı'ndayım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75349138/detay

Araç bu, almak istiyoruz, Üsküdar da nereye göstereceğiz, ben Adapazarı'ndayım, olay şöyle olacak, bir servis bulacağız 40 nokta mı 80 nokta mı kontrol yaptıracağız benim bir arkadaş götürecek sonra okey denirse parayı arkadaşa gönderip aracı alacağız, yakınlarda güvenilir tanıdık ustası olan hatırı nazı geçen bir usta tanıdığı olan var mı ?

Sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış anlamayın ama neden 1.2? C kasa 1.4 ve abimin D kasa 1.2 sini (85 bg) kullanan biri olarak 1.2 önermiyorum. Hele ki easytronic!!! Amman diyim. 1.4 alın tüpünüzü taktırın zevk alarak binin derim.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hocam o paraya canavar gibi Pan European alınır be..
    acayüp ve cbr1100 xx bunu beğendiler.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Belki alternatif olabilir size.Mitsubishi Colt 1.3 otomatik vites aracımı sattım 2006 model 16.000 e 95bin küsür kmde idi.çokta memnundum.95 beygir,çok çok seri hızlanan bir araçtı.
    Şuan 1.4 otomatik 100 beygir corsam var.KAZIKLANDIM

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın ama neden 1.2? C kasa 1.4 ve abimin D kasa 1.2 sini (85 bg) kullanan biri olarak 1.2 önermiyorum. Hele ki easytronic!!! Amman diyim. 1.4 alın tüpünüzü taktırın zevk alarak binin derim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0161464/detay/

Buna ne dersin

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Al bi 93 favoriit 5 bin tl. Kalanıda kafana göre kullan. bundan az yakar ve bununla yapabildiğin her şeyi onunlada yaparsın. yanına Birde 600cc çekersin
    overcloud bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yapmayın lütfen.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79801577/detay

Buna ne dersiniz ?
    İçi çok geniş bi araç.Neden bu kadar öneriyosanız derseniz bu aracı satıp bundan daha küçük bir corsaya 36 milyar verip kazıklandığım için kendime kızıyorum.Colt çok seri ve geniş.Kağıt üstünde şuan kullandığım corsa daha güçlü ama 0-100 e çıkana kadar bi sigara yakıyorum,son dumanı çekip atıyorum nerdeyse

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al bi 93 favoriit 5 bin tl. Kalanıda kafana göre kullan.
    Abi ne yaptın.
    Eski arabaların vergisi yükselicek diyorlar.
    Adama 700 TL yıllık vergimi ödetecen
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OHA ÇÜŞ DERİM

B kasa öldü. C kasa ölmek üzere. E kasa yakında gelecek. D kasanın fiyatları iyice düşecek. Makyajı yedimiydi 2-3 sene yaşar anca kanımca.

Zippo's neden öyle düşünüyorsun merak ettim cidden. 90 bg D kasa tek kapıyı kullandım. Mükemmel yol tutuş sağlamışlar. Özellikle D kasa frene basınca kafaya doğru yatmayıp daha çok yere yapışan bir araç.

Tek kapı olur derseniz;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77086545/detay

Yok olmaz derseniz;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79679746/detay

Ya da böyle dolu dolu birşey...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68663607/detay

Motosikleti
    2011 600F ABS
    OHA ÇÜŞ DERİM

B kasa öldü. C kasa ölmek üzere. E kasa yakında gelecek. D kasanın fiyatları iyice düşecek. Makyajı yedimiydi 2-3 sene yaşar anca kanımca.

Zippo's neden öyle düşünüyorsun merak ettim cidden. 90 bg D kasa tek kapıyı kullandım. Mükemmel yol tutuş sağlamışlar. Özellikle D kasa frene basınca kafaya doğru yatmayıp daha çok yere yapışan bir araç.

Tek kapı olur derseniz;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77086545/detay

Yok olmaz derseniz;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79679746/detay

Ya da böyle dolu dolu birşey...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68663607/detay
    2012 model 0 aldım.
    0 aracımın ön kaputunda dışa doğru hafif çıkık var.
    Şuan 3800 kmde,aldığım günden beri frene basınca arka taraftan aşırı seste uğultu geliyo.
    Hafif bi tümsekten çok az hızlı geçsem,arka taraf çat ediyo.
    1.4 Otomatik 100hp.hızlanması çok kötü.1.3 95 hp otomatik colt un yanına yaklaşamaz.
    Hız sabitleyici yokuş aşşağı çalışmıyo.Düz yolda sabitliyo,ama yokuş aşşağı bi yolda alıp başını kafasına göre gidiyo.
    Teybin olduğu konsoldan anladım o kadar kalitesizki elinle ittirince sağa sola oynuyo.
    Müzik ekranı bi evi ısıtacak kadar ısınıyo.Sayesinde klima açmaya gerek duymuyorum nerdeyse.Dokunduğunda ekranda dağılmalar oluyo.
    Emniyet kemeri kablolarının montajını gizleyerek yapmaya üşenmişler,koltuğun yanından bütün kablolar fışkırıyo.Bu kadar kötü bi görüntü olamaz.
    Aracı çalıştırıyorum,vitesi D ye alana kadar alt taraftan çat çat aşırı yüksek sesler geliyo.

Yol tutuşu güzel o konuda haklısınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    GOLF almanızı öneririm comfort modelini

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model 0 aldım.
    1-0 aracımın ön kaputunda dışa doğru hafif çıkık var.
    2-Şuan 3800 kmde,aldığım günden beri frene basınca arka taraftan aşırı seste uğultu geliyo.
    3-Hafif bi tümsekten çok az hızlı geçsem,arka taraf çat ediyo.
    4-1.4 Otomatik 100hp.hızlanması çok kötü.1.3 95 hp otomatik colt un yanına yaklaşamaz.
    5-Hız sabitleyici yokuş aşşağı çalışmıyo.Düz yolda sabitliyo,ama yokuş aşşağı bi yolda alıp başını kafasına göre gidiyo.
    6-Teybin olduğu konsoldan anladım o kadar kalitesizki elinle ittirince sağa sola oynuyo.
    7-Müzik ekranı bi evi ısıtacak kadar ısınıyo.Sayesinde klima açmaya gerek duymuyorum nerdeyse.Dokunduğunda ekranda dağılmalar oluyo.
    8-Emniyet kemeri kablolarının montajını gizleyerek yapmaya üşenmişler,koltuğun yanından bütün kablolar fışkırıyo.Bu kadar kötü bi görüntü olamaz.
    9-Aracı çalıştırıyorum,vitesi D ye alana kadar alt taraftan çat çat aşırı yüksek sesler geliyo.

Yol tutuşu güzel o konuda haklısınız.
    1-Alırken farketmediyseniz bu durumu sizin hatanız sayarlar seviste. Ancak tüketici hakları hakem heyeti kanalıyla BEDAVA dava açabilirsiniz.
    2-Servise gittiniz mi?
    3-Servise gittiniz mi?
    4-Otomatik vites bir aracın hızlanmasından performansı beklemek zaten yanlış. Onu geçtim aşağıdaki adreste 955 kg olduğu yazıyor. Başka bir yerde 1010 kg olarak buldum. Ben yazmayayım siz corsanızın ruhsatında yazan ağırlığı bir yazar mısınız şuraya
    http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=127292

Yok dayanamadım yazacam.

http://www.opel.com.tr/content/dam/O...subat_2012.pdf

~1110 kg. Nereden baksak 100 kg. fark var.
    5-Hız sabitleyici bayır aşağı nasıl çalışsın? Fren yapmaz ki. Siz sanırım ilk defa Cruies Control kullanıyorsunuz.
    6-Göğüsün esnek oluşu takoz olmaması adına esneklik için yapılmış. Açıkçası incelemelerimde böyle yorum yaptım ben. Zira benim gibi uzun boylu insanların bacağı dayanıyor. Taşa dayamaktansa benim için esneyen araç içi malzemeyi yeğlerim.
    7-LCD nedir bilir misiniz? Liquid Crystal Display. Yani likit kristal ekran. Hesap makinesi ekranına dokununca da aynı şey olur. Adamlar oraya parmak basın diye koymamışlar ki onu.
    8-Bir çok araçta bu dediğiniz var.
    9-Bunun için de servise gittiniz mi?

Servise gittiniz mi dememin sebebi servis garantisi olan aracın en ufak (bizim buradaki en beğenmediğim servislerinden biri olmasına rağmen) sorununu çözme yolunda iş görüyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Abimin aracında depo havalandırma valfi (normalde hepsi sesli çalışıyor, ancak sadece ve sadece bizim içimiz rahat etsin diye yenisi ile ücretsiz değiştirildi) değiştirildi. Arka kapının lastiğinde ufak bi deforme vardı komple değişti. Hiç bir ücret vermeden üstelik.

Yanlış anlamayın ama saydıklarınızın içerisinde çok saçma şeyler var bana göre. CC kullanmayı bilmiyorsunuz. LCD ekrana parmak bastırınca dalgalanıyor diyorsunuz. Ekranın ısınmasının size ne zararı var mesela? Dokunmayın ekrana, parmaklamayın

Son maddenize ek olarak başka bir aynı araç ile kıyaslama yapın. Sizin aracınızdan geliyorsa sadece aracınızı alın kafalarına atın hemen. Yok öbüründen de geliyorsa memnun olmadığınızı belirtin ve sorunu çözmelerini isteyin. Çözmezlerse Opel İzmir genel merkezi arayın bakın nasıl çözüyorlar!

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    sinan aksu eskilerinki yukselicek deyince yenilerinki dusucek mi anladin sen .
    Aradaki farkin altina yatirinca getirecegi gelir o vergiyi oder.
    Kullanmadigim araba kalmadi ve sunuanladimki, kurallara uyuldugu surece emniyet kemeri disida hicbir guvenlik gerekli degil.
    Corsa ona bi cdf 500 ,bi transalp aldirmaz ama skoda aldirir. ( ne mantiksa benimkide : )

Motosikleti
    2011 600F ABS
    1-Alırken farketmediyseniz bu durumu sizin hatanız sayarlar seviste. Ancak tüketici hakları hakem heyeti kanalıyla BEDAVA dava açabilirsiniz.
    2-Servise gittiniz mi?
    3-Servise gittiniz mi?
    4-Otomatik vites bir aracın hızlanmasından performansı beklemek zaten yanlış. Onu geçtim aşağıdaki adreste 955 kg olduğu yazıyor. Başka bir yerde 1010 kg olarak buldum. Ben yazmayayım siz corsanızın ruhsatında yazan ağırlığı bir yazar mısınız şuraya
    http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=127292

Yok dayanamadım yazacam.

http://www.opel.com.tr/content/dam/O...subat_2012.pdf

~1110 kg. Nereden baksak 100 kg. fark var.
    5-Hız sabitleyici bayır aşağı nasıl çalışsın? Fren yapmaz ki. Siz sanırım ilk defa Cruies Control kullanıyorsunuz.
    6-Göğüsün esnek oluşu takoz olmaması adına esneklik için yapılmış. Açıkçası incelemelerimde böyle yorum yaptım ben. Zira benim gibi uzun boylu insanların bacağı dayanıyor. Taşa dayamaktansa benim için esneyen araç içi malzemeyi yeğlerim.
    7-LCD nedir bilir misiniz? Liquid Crystal Display. Yani likit kristal ekran. Hesap makinesi ekranına dokununca da aynı şey olur. Adamlar oraya parmak basın diye koymamışlar ki onu.
    8-Bir çok araçta bu dediğiniz var.
    9-Bunun için de servise gittiniz mi?

Servise gittiniz mi dememin sebebi servis garantisi olan aracın en ufak (bizim buradaki en beğenmediğim servislerinden biri olmasına rağmen) sorununu çözme yolunda iş görüyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Abimin aracında depo havalandırma valfi (normalde hepsi sesli çalışıyor, ancak sadece ve sadece bizim içimiz rahat etsin diye yenisi ile ücretsiz değiştirildi) değiştirildi. Arka kapının lastiğinde ufak bi deforme vardı komple değişti. Hiç bir ücret vermeden üstelik.

Yanlış anlamayın ama saydıklarınızın içerisinde çok saçma şeyler var bana göre. CC kullanmayı bilmiyorsunuz. LCD ekrana parmak bastırınca dalgalanıyor diyorsunuz. Ekranın ısınmasının size ne zararı var mesela? Dokunmayın ekrana, parmaklamayın

Son maddenize ek olarak başka bir aynı araç ile kıyaslama yapın. Sizin aracınızdan geliyorsa sadece aracınızı alın kafalarına atın hemen. Yok öbüründen de geliyorsa memnun olmadığınızı belirtin ve sorunu çözmelerini isteyin. Çözmezlerse Opel İzmir genel merkezi arayın bakın nasıl çözüyorlar!
    Nasıl yani ? 2 sene önce 0ı 24.000 tl olan fabia nın lcd ekranına gidin bakın bi.Aradaki farkı anlarsınız.Tabiki hayati bi mesele değil bu.Ben o kadar basit yapılan iç dizaynı söylüyorum.Konsolun olduğu yeri hafifçe sağa sola bastırın.Hatta bastırmayın dokunun.2. defa dokunmassınız zaten.Gövde arabadan ayrılacak gibi oluyo Benim bahsettiğim,2012 model araba alıyorum,içi 2006 model colttan kötü.Bu benim şahsi fikrim değil bunu dikkatli bakan herkes anlar.Koltukları taş gibi.Emniyet kemeri kabloları sağdan soldan çıkmış.Colt ile kıyaslıyorum,ulan diyorum coltta ne vites değiştirince alttan ses gelirdi ne den böyle kıçı başı oynardı.

Tabi arada kilo farkı farkı var Mitsubishi Colt ile.Ama bu kadar kötü bi hızlanma farkı olduğunu tahmin etmiyodum.Ayrıca Diğer 2011 model corsa ile de karşılaştırdım.Aracı çalıştırıyorum,p den d ye alana kadar alt taraftan gelen sesler hiç iç açıcı değil.Yani bu sadece benim aracımda yok.

Birşey daha ekleyeyim.50 tl altında attığım benzini görmüyor araç Aç gözlü biraz,30 lira benzin atıyorum benzin ibresi 0'ın altındayken 0ın yanına bile gelmiyo.Ama 20 lira daha atiyim hemen çıkıyo

He bu arada ilk defa değil,c200 de kullanın bide cruise control u.Ölümüne bi yokuşsa tabi artar ama,corsa gibi değil.Hız aynı kalıyo.

Son söyleyeceğim şey,2012 model araçları hala arka camları manuel üreten firmaların Allah belasını....Opsiyonel diye sunarlar bide bunu

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    al bi faça şahin keyfine bak

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani ? 2 sene önce 0ı 24.000 tl olan fabia nın lcd ekranına gidin bakın bi.Aradaki farkı anlarsınız.Tabiki hayati bi mesele değil bu.Ben o kadar basit yapılan iç dizaynı söylüyorum.Konsolun olduğu yeri hafifçe sağa sola bastırın.Hatta bastırmayın dokunun.2. defa dokunmassınız zaten.Gövde arabadan ayrılacak gibi oluyo Benim bahsettiğim,2012 model araba alıyorum,içi 2006 model colttan kötü.Bu benim şahsi fikrim değil bunu dikkatli bakan herkes anlar.Koltukları taş gibi.Emniyet kemeri kabloları sağdan soldan çıkmış.Colt ile kıyaslıyorum,ulan diyorum coltta ne vites değiştirince alttan ses gelirdi ne den böyle kıçı başı oynardı.

Tabi arada kilo farkı farkı var Mitsubishi Colt ile.Ama bu kadar kötü bi hızlanma farkı olduğunu tahmin etmiyodum.Ayrıca Diğer 2011 model corsa ile de karşılaştırdım.Aracı çalıştırıyorum,p den d ye alana kadar alt taraftan gelen sesler hiç iç açıcı değil.Yani bu sadece benim aracımda yok.

Birşey daha ekleyeyim.50 tl altında attığım benzini görmüyor araç Aç gözlü biraz,30 lira benzin atıyorum benzin ibresi 0'ın altındayken 0ın yanına bile gelmiyo.Ama 20 lira daha atiyim hemen çıkıyo

He bu arada ilk defa değil,c200 de kullanın bide cruise control u.Ölümüne bi yokuşsa tabi artar ama,corsa gibi değil.Hız aynı kalıyo.

Son söyleyeceğim şey,2012 model araçları hala arka camları manuel üreten firmaların Allah belasını....Opsiyonel diye sunarlar bide bunu
    Valla o konsola 1.86 124 kilo olan insan bacağını yaslıyor. Merak etmeyin bir şey olmaz ;)

Opellerin şamandıra sistemi geç çalışır. Daha doğrusu doğru ölçüm yapmak için bu durum. Ben de paniğe kapılmıştım bir keresinde. Hava mı bastılar diye. 2-3 km sonra ibre kendine geliyor.

Aracınız sanırım sıfır ve daha 10.000 km bile olmadı değil mi? Aracı zorlayarak biraz açmak gerekir. Ben 2001 model corsa almıştım 2005 yılında. 56.000 km de idi. Aldığım gün bastım 190 yaptı. Daha fazla gitmedi beklememe rağmen. Satarken 205 i geçiyordu. Kullanımıma örnek 2 video

http://www.youtube.com/watch?v=XVtbr...1&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=exd0M...2&feature=plcp

Mercedes ile corsa kıyaslamak ? Nasıl yani? :D Mercedesin hızının aynı kalması da ağırlığındandır kanımca. Ya da devir kesici gibi birşey ayarlamış olabilirler araçta fabrikasyon tabi.

Arka camların kollu olması ise malum aracın sınıf farkından. Sadece opelde değil bir çok araçta var. Ha yok hyundai gibi firmalarda arkalar otomatik derseniz de bu da satış politikasıdır. Zira araç bariz kalitesiz. Nasıl satacak? Az yakan bir makine, biraz göz boyama. 2001 corsamda aynalar ısıtmalı idi. Standart donanım ;)

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    İlgimi çekti yazılanları okudum , kusura bakmayın ülkem insanları çok bilmişsiniz. Arkadaş arabayı gösterecek usta varmı diye soruyor, herkes bu olmaz bu olur , şuna bak buna bak. Konu nereden nereye gitmiş. Başlığı açan arkadaşa Allah yardım etsin ne diyeyim. Herkese saygılar.

Alıntı buruc72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgimi çekti yazılanları okudum , kusura bakmayın ülkem insanları çok bilmişsiniz. Arkadaş arabayı gösterecek usta varmı diye soruyor, herkes bu olmaz bu olur , şuna bak buna bak. Konu nereden nereye gitmiş. Başlığı açan arkadaşa Allah yardım etsin ne diyeyim. Herkese saygılar.
    Evet yazdığın kesinlikle başlıkla alakalı tebrik ediyorum konuya çözüm getirdin !

Daha ağır konuşurdum ama neyse!

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    şamil abi işine karışmak gibi olmasın ama gösterdiğin ıkı oplede çok uçuk fıyatlar çekmişler bence bidaha düşün derim
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Sonuç olarak usta yok
    HaydarBıçak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)