Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Kazamı yaptım :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mt 125
    İş çıkışı,Motoru rodaj sonrası bakıma götürdüm, adam herşeyine baktı frenler falan, şu,bu hersey 10 numara,rodajı harika yapmışsın falan dedi. Çıktım ordan bomboş yolda ilerliyorum, tam sola döndüm virajda., hızım 35-40, birden sol şeritte karşıdan karşıya gecen elektrikli bisiklet yanlamasına duruyor,ne karşıya geçiyor ne de gidiyor öyle duruyor, arkada yol kenarında birilerine bağırıyor falan,ya carpacaktım ya da yatacaktım ben de yatırdım motoru, arka stop lambası cıktı bagaj acıldı eşyalarım yola sacıldı, adam hemen geldi yanıma, ama nasıl sinirlendim, caktım kaskla kafayı adama,adam toparlandı, tam vuracaktı kolunu tutup kitledim. Mahallesi yakınmış baktım birileri gelecek,toparlandım hemen kaçtım(yalan yok). 300 metre ilerde araba zorla durdurdu,nasıl tırstım ama 10 kişi inecek diye,adam dedi olayı gördüm, Allah elektrikli bisikletlerin belasını versin,iyi yaptın dedi,hastaneye gidelim mi dedi,iyi misin dedi. Rahatladım bir an dedim.cok saolun, eve geldim.
    Motorda bazı parcalar yerinden cıkmış taktım,kırık hasar yok, bende ise böbrek üstüm sıyrılmış biraz,bir de dirsekliğim yırtılmış:( dizimde de ufak acı var. Ekipman önemli arkadaşlar,kaskla kafa atmak özellikle çok zevkliymiş

http://hizliresimyukle.org/resim.php?i=fAO4dVvf.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

Bu arada eksik yazmışım adama vurmamın gercek nedeni, yanıma gelip, bişeyin var mı değil,direk napıyon lan sen A..na K..dugum,eziyordun beni demesiydi.
    kahveisteyen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    geçmiş olsun, en büyük kazanız bu olsun. mesafe çok mu azdı? durma şansınız yok muydu?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    mondial mt 125
    Duramazdım,riske atmadım da diyebiliriz, çünkü çarpsam daha kötü sonuçları olurdu bence. 2 metrem falan vardı durmak için.

YusufDmrkl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    geçmiş olsun allah beterinden korusun

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Kaskının eline sağlık milet erkeklik mertlik sıfır yedimi tokmağı nerde it köpek var arkasına alır malum haklıyken boşuna sopa yemek yerine tuymek bencede mantıklı Kaskın kabuğuna sağlık burnu şekil değiştirmşse çiçek gibin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Kardes gecmis olsun.
    Olsun be. Sende bisey yok ya. Iyi yapmissin.
    Dusen adama oyle mi denir hic.

Motosikleti
    mondial mt 125
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes gecmis olsun.
    Olsun be. Sende bisey yok ya. Iyi yapmissin.
    Dusen adama oyle mi denir hic.
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskının eline sağlık milet erkeklik mertlik sıfır yedimi tokmağı nerde it köpek var arkasına alır malum haklıyken boşuna sopa yemek yerine tuymek bencede mantıklı Kaskın kabuğuna sağlık burnu şekil değiştirmşse çiçek gibin
    Hocam cok sert vurdum alnıyla burnu arasına,kesin bişeyler olmuştur

Sen vurdun, ben rahatladım hep içimde var kaskla sağa sola kafa atmak
    Spizoiky bunu beğendi.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Bir de kask eldeyken şöyle sağlam bir yumruk rahatlatır adamı

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elektrikli bisiklet serseri mayın yemin ederim. Hem sessiz hem küçük nereden çıkacağı nerde olacagı belli değil. Devlet nasıl böyle birşeye sigorta plaka zorunluluğu koymaz, nasıl yola çıkmasına izin verir anlamıyorum. Bu zorunluluklar olsa sayıları bu kadar fazla olmazdı. Keşke yatırmayıp direkt çarpsaymışın adama. En azından zararını tazmin edebilirdin bir şekilde. Adam da dersini alır ibret olurdu.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrikli bisiklet serseri mayın yemin ederim. Hem sessiz hem küçük nereden çıkacağı nerde olacagı belli değil. Devlet nasıl böyle birşeye sigorta plaka zorunluluğu koymaz, nasıl yola çıkmasına izin verir anlamıyorum. Bu zorunluluklar olsa sayıları bu kadar fazla olmazdı. Keşke yatırmayıp direkt çarpsaymışın adama. En azından zararını tazmin edebilirdin bir şekilde. Adam da dersini alır ibret olurdu.
    Bende anlamıyorum sonuçta o da şehir içi hız limitlerine çıkan bi makine. Bizde kask takma zorunluluğu varsa onlarda da olmalı sonuçta onlarda aynı trafikte ve kazalara karışıyorlar. Yaptırım olması lazım

Motosikleti
    mondial mt 125
    Herseyi gectim bu motosiklet elektrikli bisiklet vs.neden karsıdan karsıya gecer.? Yani yaya gibi? İlginç degil mi?

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Anlattığın kadar siddetli vurduysan kaski değiştir derim. İçindeki darbe emici kabuk ezilmistir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)