Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

aman dikkat arkadaşımızı bıçakladılar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    jin lun 150 cbf150
    Bir sonuç var mı somut olarak?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:42 ----------

Okoca nın yazdıkları aslında mağdur olanlar için de geçerli...Yani bu herifleri bulup bıçaklasan ve sabıkan da yoksa denetimli serbestlikten faydalanmamamıza imkân yok....İyiymiş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pcx 125
    Kardesim sizde alin motorunuza bi sopa sallayin kafalrina , bicak demiyorum ama bicklamak nedir amk vicdan yok mu kahpelerde insan delikanli olur bilegine guvenir bicana deil fakat bole durumlar icin airsoft tabanca alin koyun motora boyle ibnelerle karsilasirsabiz cikarin motordan bakin nasil geri vitesdeler

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kolluk güçlerinin gelmesini beklemek durumu vahimleştirecekse, müdahil olmanız makul görülebilir.

Haricinde; biri size küfretse bile mahkemeye verebilecekken kavgalı dövüşlü birbirinize girmek, öncelikle adalet mekanizmasına inanmadığınızı gösterir.

Kendinizi savunmanız haricinde, yapacağınızı her türlü müdahale "haddini bildirmeye" girer ki, bu ülkede kime haddi bildirilip bildirilmeyeceği ve bildirilecek haddin, yani cezasının ne olacağı hukuk sistemimize bırakılmıştır.

Mevcut hukuk sistemini veya pratikteki uygulamasını beğenmiyorsanız, elbette demokratik haklarınız çerçevesinde usulünce memnuniyetsizliğinizi belirtme yollarına gidebilirsiniz; örneğin ilanihayetinde ona göre oy verirsiniz.

Nokta.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Sadece istanbul mu ?m Dengesiz heryerde var. Ben geçen ışıklarda aradan gidiyorum geniş öne gideyimde arkadan çarpmasın kimse fark etsinler diye. Tam ilk sıraya vardım duracam arabanın arka camından biri uzandı koluma ön frene asıldım. Beklesene beklesene efendi saygılı ol dedi ha şöförde değil hani bide arka koltuğun diğer ucundan benim tarafımdaki adamı iterek çıkarıyor kolunu. Dengesiz çok hacı.

aykutteksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle beklettiğim için herkese merhaba,

herhangi bir sonuç alamadık ne dava edebildik nede gidip dövebildik. olay yerinde kamera kayıtı yok bizden başka olaya şahitlik eden yok. ayrıca karşı taraf baya sağlam babalardan bir şeyde yapamadık yine olay bizde patladı kaldı yanarım buna yanarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim depo ustu cantamda hem motora acil teknik mudahale hem de bu gibi durumlar icin su bulunmakta:

http://www.n11.com/rico-12-72-dis-ci...OsMaAteV8P8HAQ

kolu uzayip kisalabiliyor o yuzden oldukca pratik, ve bir levyeden az daha agir dolayisiyla hasar gucu inanilmaz

Ozellikle motosiklet suruculerine adaletin islemedigi bir ulkedeyiz. Ben 12 senedir istanbulda motosiklet suruyorum ve edindigim tecrubeler sonunda isteyen bana terorist, eskiya diyebilir ama plaka takmam, yanimda da hasar verici seyler bulundururum. Ilk firsatta bela ararim anlaminda soylemiyorum. Karsima eskiya cikarsa polisi beklemem, beklemek istemem.
    Usluba bayıldım izeltaş marka aldım ben uzatma aparatıda var hep yanımda iyi birşey sanırım :D peki kişi ayıklarken 13-14 mü daha iyi oluyor hangisini takalım :D cır cıra
    MeNGuC ve weirdo1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    nc750x
    Adl ne demek biliyor musunuz? Adalet ...

Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Boşver allaha havale et. Başına bir kaza da gelmemiş keşke hiç bulaşmasaydınızda arkadaşınızda bıçaklanmasa idi. Gerek yok böyle şeylere milyon aracın olduğu yerde böylelerini bulup dövmeye kalksan dövülmedik adam kalmaz.

Çok geçmiş olsun

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı MotorcuMetos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim sizde alin motorunuza bi sopa sallayin kafalrina , bicak demiyorum ama bicklamak nedir amk vicdan yok mu kahpelerde insan delikanli olur bilegine guvenir bicana deil fakat bole durumlar icin airsoft tabanca alin koyun motora boyle ibnelerle karsilasirsabiz cikarin motordan bakin nasil geri vitesdeler
    airsoft tabanca nedir? sahte mermi, gerçek sesmi çıkarıyor?

Motosikleti
    Yamaha mt 700 tracer
    Maalesef bizi bu duruma getirdiler.Bende boş gezmiyorum.Her an her şeye hazırım adam gibi anlatırım.Gerekirse olay büyümesin diye özür de dilerim (karşı tarafın bana korkak diyebileceğini içinden ya da dışından)bildiğim halde:; herkes için demiyorum.Bu lafım barzolara....Gerekliyse kaçarım ama sıkıştırırlarsa da kusura bakmayın ya hep ya hiç derim.Eşkiya değilim.Ama o tarz insanlar boru öttürmeye devam ettirdikce ben böyleyim....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Motorumda hep bundan oluyor işe yararmı :D

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı exhell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    airsoft tabanca nedir? sahte mermi, gerçek sesmi çıkarıyor?
    havalı tabanca. sahilde filan balon vuranlar varya tüfekle işte onun tabancası olarak düşünebilirsin. içine 1 tane CO2 tüpü takıyorsun ve çelik bilye (bir kısmında çelik bilye yerine paraşüt oluyor onlar daha iyi ama daha pahalı). CO2 tüpünün basıncıyla içindeki bilyeleri atıyor. ses yok gibi birşey.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)