Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Of çok kötü ya :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Çok kötü ya allah rahmet eylesin.

http://www.iha.com.tr/istanbulda-kor...i-videosu-3423

Eski bir kazaya ait iç açıcı olmayan görüntü içerir.
    çağın bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam konu başlığın o kadar HARDCORE ki linke tıklayamadım korkudan. En azından göreceklerimiz karşında bir uyarı yapsaydın.

Gene bariyer gene bariyer, o kadar kaza olmasına rağmen şu bariyerleri bir türlü değiştirmiyorlar. Kaza gerçekten çok kötü. Kurye arkadaşlardan biri herhalde, E5-TEM gibi süratin yüksek araç sayısının fazla olduğu yerlerde ya motosiklet için bir şerit yada emniyet şeridi zorunluluğu getirilmeli. Bu kadar aracın içine motoru sokarsak bu kazalar kaçınılmaz olur.
    Büyük ihtimal sol şeridin solun gelen kurye arkadaşımızı minibüs şoförü fark etmedi ve şeridi daraltarak motoru sıkıştırdı. Çelik halat olmaz abi, DÜNYADA böyle bir uygulama yok. Çoğu ülkelerde böyle bir trafik anlayışı yok. Yazık ailesinin başı sağ olsun. Kabul edilebilir bir ölüm olmaz bu.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Allah ölümün bile hayırlısını versin...

Şayet bir gün ölüceksemde motorun üzerinde, mutluyken ölmek isterim. Yatağımda, yetmiş yaşında hastalıklı ölüceksem...

Mekanı cennet olsun arkadaşın.
    Thracian bunu beğendi.

Çelik bariyerlere boşuna giyotin denmiyor, Allah rahmet eylesin.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Şehrin hiçbir köşesinde yapılan hiçbir çalışmada insan hayatı önemsenmiyor , sonuçta bu işte.
    Daha engelli vatandaşlar için kaldırım rampaları anlayışı bile tam yerleşmemiş , engelli otoparkları beyin engellilerin araçları ile doluyken , trafik bilincimiz yerlerde sürünüyorken , bencillik almış başını gidiyorken ..... insani standartlarda yaşama hayalimiz bikaç yüzyıl daha ilerimizde.

Mekanı cennet olsun kalanlara Allah sabır versin.
    çağın bunu beğendi.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Allah rahmet eylesin gerçekten çok korkunç bir kaza

İnsanın hevesi kaçıyor böyle görünce

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu kaçıncı kopan kafa. Şu bariyerleri değiştirmediler. Yıl 2014. Aşağıdaki yazı 2009 da yazılmış hala değişen birşey yok. İnsan hayatının önemi yok.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/yo...kurulur-919319

çağın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Linkte verdiğin haberin altındaki yorumlardan bir kaçını okudukça sistemin nasıl işlediği gayet güzel anlaşılıyor.
    Bu ülkede motosiklet kullanmak katil olmak, sorgusuz sualsiz yargılanmak hakkımız olduğunu görüyorum. Bizleri yöneten(bir insanı bir insan nasıl yönetir onuda hayatım boyunca algılayamadım neyse) insanların ne kadar bilgisiz cahil ve yetersiz olduğu da aşikar. "Sol şeridi motosiklet kullanamaz da ne demek". Kuralı okumayan, yazılan ve yürürlükte olan bir kanunu hiçe sayan kural ve kanun uygulayıcıların bu ülkede var olması da yaşadığımız hayatın ne kadar yalan olduğunu gösteriyor.
    Onlara göre hatalı olan onların görüşünü kabul etmeyen ve rahatını bozan insanlar. Artık mide bulantısını geçtim kustuk hatta da bu kadar pişkin bir devletin oyuncağı olmaktan, utanmaktan sıkıldım. Metrobüs için şerit daraltılmış, emniyet şeridi kalkmış...bunlar doğruda şeridin solunda giden (yasal olarak hakkı bulunan bir vatandaş)sürücünün yaptığının hata olduğunu söyleyip bu katliamın sorumlusu ölen insanlardır demeyi bile bu kadar kabul eden sistem kölelerine insaf demekten başka birşey gelmiyor aklıma(Geliyor da hadi burada söylemeyim.)

Yazık gerçekten boşuna uğraşıyoruz. Boşuna bu forumlarda insanları bilinçli sürmeye, hayatta kalıp yaşamaya boşuna teşvik ediyoruz.
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kaçıncı kopan kafa. Şu bariyerleri değiştirmediler. Yıl 2014. Aşağıdaki yazı 2009 da yazılmış hala değişen birşey yok. İnsan hayatının önemi yok.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/yo...kurulur-919319
    pistolpitt bunu beğendi.

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    En azından ölü bedenine saygı gösterip üzerine birşey örtselermiş kafa yerde açık yanından arabalar metrobüs filan geçiyo
    hasanrs bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Her zaman söylerim. Bu memlekette insan gibi yaşamak lükstür diye. Allah rahmet eylesin arkadaşa.
    Çok yazıldı çizildi bu bariyer olayı. İlla böyle gencecik insanların kafalarımı kopmalı bişeylerin
    değişmesi için. İnsanı yaradandan ötürü seven yöneticilerimiz bence biraz daha fazla sevmeli insanını

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Yetişkinler bir yere kadar kaldırabilir de çoluk çocuk o manzaraya nasıl dayanabilir. Tüm uzuvların üstünü örtselermiş keşke... Allah rahmet eylesin :(
    çağın bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Allah rahmet eylesin, Mekanı cennet olsun kardeşimin.

Keşke E5 gibi trafiğin akıcı olduğu bi yolda sol şeridin solundan geçmeye kalkmasaydı :(

Allah ailesine sabırlar versin...

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    yahu nasıl vahşi bir ülke oldu burası, merhumun başı yolun kenarında duruyor.. siz vahşisiniz anladık da o manzarayı gören bir çocuğun hali ne olacak..örtsenize bakınacağınıza..10 dakikadır kendime gelemiyorum

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Biraz araştırırsanız bu kazanın 22 ocak 2009da oldugu ortaya çıkıyor.

Böylesine eski bir haberi paylaşmanın ne önemi var ? geçen sene izlemiştim bu videoyu uzun bir süre etkisinden çıkamamıştım eger bu şekilde videolar paylaşılcaksa mutlaka yanına uyarı yada açıklama yapman gerekir.

Şahsen ben güncel haber sanıp tıklamasaydım asla izlemezdim. Sonuçta izlemek isteyen google'da istedigini bulabilir.
    tr_select, numan ve mystic80 bunu beğendiler.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Olayı bende son derece net hatırlıyorum ama görmeyenler olabilir. Başımıza neler gelebileceğini bilmek açısından görmekte fayda var ama işaret konulsa iyi olur geçekten.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minübüsün şöförü artık g*tüne kına yakar, hatta ilerde torunlarına ''ben bi kaza yaptım adamın başı koptu'' diye anlatır.... adaletini dünyaaa.....

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Son 24 saat içindeki haberlerde gördüm îha tekrar paylaşmış ben farkında olmadan paylaştım okadar kötü oldumki ne yazacağımı bilemedim zaten arkadaşlar tek bildiğim şey cenab-ı ALLAHIM bu sevdada hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun,tüm kaza geçiren tedavisi süren arkadaşlarımızada acil şifalar nasip eylesin
    CEM. bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Tek kelime ile kanım dondu yeni görüyorum daha. Oha ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)