Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Agır Yaralamalı Kazaya Sebebiyet Verdim

Motovento
    REKLAM ALANI

Aferin çok iyi yapmışsın
    Yarın bi gün aynısı senin ailenede yapılırsa karşı tarafı suçlama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    O şimdi baktı ki buradan akıl veren yok, açıp bakmamıştır bile. Umarım teslim olmuştur, yoksa Aydın Emniyet'indeki beyefendi; teslim olmazsa cezası büyük olur + başka maddelerden de savcılık ceza isteyebilir dedi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sorumsuzca davranmış birde kaza yapmışsın o da yetmemiş burdaki insanlarıda kandırmaya çalışarak vicdanını rahatlatmaya çalışıyorsun.

Bu anlattığın kaza 30 km/h hızda olmaz. Belliki mahalle arasında apaçilik yapıyormuşsun.

Hatalarını görmen açısından 1. sayfada birçok yorum var ve sen hala ben haklıydım diyorsun. Haklı olabilmen için trafikde altındaki aracı kullanabileceğine dair sürücü belgen olmalı. Sürücü belgen yoksa sen o aracı sürmek için yeterli değilsin demektir.

Git çarptığın kişiyi bul cezan ne ise razı ol. Çocuğun sağlığını öğren gerekeni yap. Ailene de anlat. Ve onun ailesinden de özür dile.

Bunun adı haklılık yada haksızlık değil. Bunun adı medeniyet. Ortak yaşam kültürü.

Sen bunu bugün yaparsan kendine büyük yatırım yapmış olursun.

Yok hayır yapmazsan hayatının geri kalanında standart bir türk öküzü olarak toplumda yerini alır soluduğun havayı bile ziyan ediyor gözü ile bakılırsın.
    notdream bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    keşke o çocuğun yanında ben olaydım da seni motoruma yedek parça yapsaydım! bunun gibi apaçileri odunla dövücen.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    SANA öyle küfür etmek isterdim kı anlatamam!!! yiyeceğin cezayı geç namussuzluk yapma. para her zaman kazanalır her zaman. Sağlık kazanmak kolay mı? ya .çocuğa birşey oldu ise? vicdansız herif. Allah senı ıslah etsin !

Hatemzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS 250 EVO İ
    Yavşak bide utanmadan buraya yaziyor yaa. ALLAH akıl fikir versin dicem ama onuda kullanmasını beceremessin sen. Pessssss.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Hala düşünüyorum bunu buraya niye yazmış diye..

Herhalde buradan alacağı eleştiri ve hakaretlerle vicdanını rahatlatacak..
    Serzenish03 bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CooLeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat 16.30 Civarlari Okuldan Donuyorum 30 km/s seyir halindeyim mahhaleye gidiyorum yol biraz kumlu bir tane 11-12 yaslarinda bisikletli genc var aramizda 4 mtre civari fark var birden yoluma atladi freni kokledim motor kayiyor benim kaydigim yere dogru geliyor genc en son koruma demirime carpti kafa kafaya girdik motor savruldu kaldirima girdim vites yamuldu tamamen koruma demiri motorun ic kismina kadar girerek ayagimi kitledi cocuk takla atip yere kapaklandi.Malum ehliyetim yok bi baktim yerde oturmus agliyor etraftan kosmaya basladilar bende kactim eve gelirken direksiyonun icinden vidalar dokuldu 2-3 tane bulamadim yolda ardindan koruma demiri yerinden cikip yere dustu ben kactim orda hakli bendim ama ehliyet yok suclu ben oluyorum ne gibi ceza alirim vicdan azabida var plakayi falan aldilarsa

Mesajının ekran görüntüsünü aldım aydın ilçe emniyetine ayrıca trafik müdürlüğü merkezine email attım. Bu siteden de ip adresinin alınıp yerinin tespit edilebileceğini de ilettim. Konunun takipçisi olacağım yakalanmanı sağlayacağım.
    cx571, emocan ve İmportant bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ağır yaralı çocuk oturup ağlayamaz diye düşünüyorum , inşallah yaralının durumu iyidir.
    sysroot bunu beğendi.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajının ekran görüntüsünü aldım aydın ilçe emniyetine ayrıca trafik müdürlüğü merkezine email attım. Bu siteden de ip adresinin alınıp yerinin tespit edilebileceğini de ilettim. Konunun takipçisi olacağım yakalanmanı sağlayacağım.
    Bravo . aynısını ben yapacaktım ama sen yaptın diye yapmamazlık etmeyeceğim .
    ben de şu anda başlığı ve yazılanların görüntüsünü alıp aydın emniyetine ihbar da bulunacağım .

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Bence de çok şık bir hareket olmuş, plakanı sök, şase numaranı kazıt falan diyenler içinde suça teşvik ve yardımcılıktan şikayet edilse..fazlasıyla hakediyorlar..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Polise ihbar doğru bir davranış.
    Başlığı açana " teslim ol " demek doğru bir davranış.
    Ama başlık sahibinin 17 yaşında bir çocuk olduğunu unutmak yanlış bir davranış. O bir yetişkin değil, sizin doğru yönlendirmeniz gerek. Yaptığının doğru olmadığını ve polise teslim olacağını zaten söylüyor. Linç etmeyin.
    cemolos bunu beğendi.

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    17 yaş, bir çocuğu yaraladıktan sonra kaçmak ya da kaçmamak arasında doğru kararın verilemeyeceği bir yaş mıdır?

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    bu forumun bu hale geleceği belliydi.MT yönetimi sırf çok tıklansın diye her gerzekçe
    başlığa müsade ettiler.ortalık apaçi den geçilmez oldu.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Umarım ailesi seni bulur.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Git cicek,oyuncal vs al bul cocugu ozur dile. Ofkeleri gecmistir.yoksa vicdan azabi omur boyu yakani birakmaz ve cocuk ile ailesinin ahini aldigin icin 30 km ile kumda kayip 200 km ile giden bir tirin altina dusme ihtimalin cok yuksek

Motosikleti
    tvs apache
    efendi gibi gidiceksin dayak yemeyi dahi göze alıp böyle böyle oldu korktum kaçtım diyiceksin annasının ellerinden cocugun gözlerinden öpüceksin bütün masraflarını karşılayacaksın helaliğini alıp çıkıp gidiceksin bu kadar basit 30km ile böyle olmaz vicdanını rahatlatmaya calısma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)