Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İlk kazam!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın
    Aynen dediğin gibi çok belli olmuyorsa hiç elletme boşver Nazarlık kalsın

Bu arada resme baktımda yolun solundan (en güvensiz yerinden) gidiyormuşun sanırım
    Zaten nazardan oldu, burda yok benzeri milletin gözü üzerindeydi

Genelde soldan giderim bana daha güvenli geliyor çünkü sağdan yola dalan çok oluyor.
    Orada da sol izden gidiyordum sağ tarafta park etmiş araçlar vardı, bir araba anca geçiyordu.
    Benim durumumda iyi bir sürücü olsa kurtarabilirmiydi şüpheliyim, çünkü 4 5 mt kala görebildim, 50 cm sola kırabilsem kurtarırdım ama çünkü tam koruma demirine geldi.

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Alıntı mtasdel60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam, motorda gözüm kaldıysa demek ki ondan oldu :((
    Sadece senin kalsa

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun behçet abi sende birşey yokya gerisi sorun değil
    Sağol Mustafa.
    Valla koruma demiri ve dizlik olmasa bacak gitmişti, Düşün koruma demiri tam motora kadar geri büküldü.
    Korumalı botum olsa şimdi bu ağrılarıda çekmeyecektim.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Geçmiş olsun,motoruna çok özenmiştin,nazar değmiş.Canın sağolsun.Şayet yoksa motora bir nazar boncuğu tak.
    Bir de Çocuk Esirgeme Kurumu gibi bir yere,gönlünden ne koparsa bağış yaparsan iyi olur.Allah beterinden korusun.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı mehmettayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,motoruna çok özenmiştin,nazar değmiş.Canın sağolsun.Şayet yoksa motora bir nazar boncuğu tak.
    Bir de Çocuk Esirgeme Kurumu gibi bir yere,gönlünden ne koparsa bağış yaparsan iyi olur.Allah beterinden korusun.
    Çok sağol Mehmet, 5 6 tane nazarlık var ama fayda etmedi, her bindiğimde de okurum ama ne yapalım oldu işte.
    O kadar çok kurallara dikkat ederim ama ceza yedim :(
    Çok dikkatli kullanırım kaza yaptım:(, burda millet kask bile takmıyor, adam 4 yol kavşağa gaz kesmeden giriyor ya. Ama beni buldu işte yapacak bir şey yok.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun..
    saçma olacak ama ben hep şöyle düşünüyorum olaylar ve sonuçları hiçbir zaman öngörülemiyor.
    mesela siz bu kazayı yapmadan devam etseydiniz belki bir sonraki kavşakta kamyon çarpacaktı (allah korusun) gibi düşünceler geliyor aklıma..
    kazasız belasız yaşam diliyorum hepimize.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    geçmiş olsun lütfen moralinizi yüksek tutun saglıkla ilgili daha büyük problemlerde yaşayabilirsiniz fakat sapasaglamsınız. ybri paramparça olsa bile 1 yıl sona gelecekte kendinize baktıgınızda bir ybr daha almış olurdunuz bu sevda bitmedikçe altınızdan motorda eksik olmaz giden ezilen depo olsun.

seneye büyük bir rota planlıyorum sinopada gelecegim artık gezdirirsiniz bana sinopu.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    geçmiş olsun

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun..
    saçma olacak ama ben hep şöyle düşünüyorum olaylar ve sonuçları hiçbir zaman öngörülemiyor.
    mesela siz bu kazayı yapmadan devam etseydiniz belki bir sonraki kavşakta kamyon çarpacaktı (allah korusun) gibi düşünceler geliyor aklıma..
    kazasız belasız yaşam diliyorum hepimize.
    Sağolun, tabi ne olacağını biz bilemeyiz, arkadaşı alıp Sinop'a şubeye gidecektim askerlik sevkimi almaya, verilmiş sadakamız varmış, gerçekten ucuz atlattım.

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 11:27 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun lütfen moralinizi yüksek tutun saglıkla ilgili daha büyük problemlerde yaşayabilirsiniz fakat sapasaglamsınız. ybri paramparça olsa bile 1 yıl sona gelecekte kendinize baktıgınızda bir ybr daha almış olurdunuz bu sevda bitmedikçe altınızdan motorda eksik olmaz giden ezilen depo olsun.

seneye büyük bir rota planlıyorum sinopada gelecegim artık gezdirirsiniz bana sinopu.
    Sizde sağolun, Allah'tan bende önemli bir şey yok.
    Sinop'a beklerim kalacak yerde ayarlayabilirim aklınızda olsun, yeri gelmişken bütün MT ailesine kapım açık , elimden geldiğince yardımcı olurum. Sinop Samsun yolu üzerinde deniz kenarında boş bir evimiz var, beklerim.

---------- Post added at 11:33 ---------- Previous post was at 11:31 ----------

Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    Sağol hocam, Allah kimseye vermesin.
    CEM. bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Çok gecmiş olsun Behcet allah beterinden sakınsın...

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gecmiş olsun Behcet allah beterinden sakınsın...
    Amin kardeşim, ucuz atlattık işte, bende bir şey yok çok şükür.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Hocam çok geçmiş olsun. Sana bir şey olmamış gerisi boş. Depo da düzelir hepsi de hallolur. Bence kaportacıya git fiber macunla doldurdun orayı sonra da boyasın. En sağlıklı böyle olur orjinali 450 tl civarında. Bu şekilde en fazla 150 tl civarında halledersin bence.Tanıdık usta varsa daha ucuza mal olur.

Motosikleti
    kanuni GT170
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    hocam geçmiş olsun keşke yolu bıraz daha ortalı gıtseydın :S

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    polise şikayette bulun hemen depo en pahalı parçadır...Annesine Allah rahmet eylesin ama yok öyle yağma...o hurda renonun trafik sigortasının olduğundan bile şüpheliyim...annem rahmetli oldu meselesi bana biraz hikaye gibi geldi...

şikayet olunca eli mahkum karakola gelecek..orada rapor tutalım işine gücüne git dersin..veya bak rapor tutulmazsa ben polise gidicem dersin az korkut...

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Aynn depo en pahalı parça en önemlisi cbf 150 400 küsürdü sanırım

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Geçmiş olsun, koruma demirinin büyük faydası olmuş.

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

2011 ve 2012 model ybrnin depoları aynı.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-yamaha-ybr-125-2011-benzin-deposu-siyah-118932412/detay

250 tl fiyatı ama yinede pahalı. 100 Tlden fazla etmez normalde bir depo.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, koruma demirinin büyük faydası olmuş.

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

2011 ve 2012 model ybrnin depoları aynı.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...18932412/detay

250 tl fiyatı ama yinede pahalı. 100 Tlden fazla etmez normalde bir depo.
    Teşekkürler, sağolun.
    Bu ilanı gördüm, hatta aradım 10 dk sonra döneriz dediler dönmediler. Ama foto füme renge ait, 2012 siyah rengin etiketleri değişik diğerlerinde yanda etiket yok. Bakalım çektirmeyle halledemezsek bakacağız bir çaresine.

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:53 ----------

Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok geçmiş olsun. Sana bir şey olmamış gerisi boş. Depo da düzelir hepsi de hallolur. Bence kaportacıya git fiber macunla doldurdun orayı sonra da boyasın. En sağlıklı böyle olur orjinali 450 tl civarında. Bu şekilde en fazla 150 tl civarında halledersin bence.Tanıdık usta varsa daha ucuza mal olur.
    Sağolun, göçük çok az bilmeyen baksa da anlamıyor zaten, çektirmeyle olursa olacak olmasa artık bakıcaz duruma göre.

---------- Post added at 02:00 ---------- Previous post was at 01:58 ----------

Alıntı monolog17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    Sağolun......

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 02:00 ----------

Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam geçmiş olsun keşke yolu bıraz daha ortalı gıtseydın :S
    Sağolun. Çok solda değildim ama olacak işte, yapacak bir şey yok.

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polise şikayette bulun hemen depo en pahalı parçadır...Annesine Allah rahmet eylesin ama yok öyle yağma...o hurda renonun trafik sigortasının olduğundan bile şüpheliyim...annem rahmetli oldu meselesi bana biraz hikaye gibi geldi...

şikayet olunca eli mahkum karakola gelecek..orada rapor tutalım işine gücüne git dersin..veya bak rapor tutulmazsa ben polise gidicem dersin az korkut...
    Sağol hocam.
    Bakalım, bir kaç gün geçsin ararım duruma göre bir şeyler yapacağız. Her açıdan fotoğraf çektim zaten, elimde var.

En sinir olduğum, ustaya getirdik masrafı ne bak diye, usta ve oğlu o kadar baktılar fark etmediler
    Adam kaçtı mı gelir mi bir daha

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    çok geçmiş olsun,RABBİM beterinden saklasın cümlemizi..annesinin vefatına bende inanmadım güvenlik görevlisi oldugumuzdanmıdır nedir herşeye şüpeci yaklaşıyoruz elinde foto var hiç deilse,aracın plakasıda yok yanlış görmediysem,çarpma anında düşmediyse plakası olmayan arabanın nesi tam olur,aç telefonu nazikçe bi dürtü ver gelecektir el mahkum..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ne desek bos, carpan adamin annesinin hastanede vefati cok kotu bir tesaduf olmus...

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    Çok geçmiş olsun. Size bir şey olmaması sevindirici.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Abi depoyu cekiyorlar ya bizim arkadasın depoya vurdular tank pad ın oraya baya göcüktü 1 yerde daha vardı 20 tl ye cektirdi 0 Gibi oldu.(2012 Ybr)

Gecmiş olsun bu arada

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)