Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

evlat acısı gibi koydu gitti garagaçanım

Motovento
    REKLAM ALANI
    rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    evden çıktım bizim mahallede bir dönüş var(mahalle arasında) sağa dönmemle kepçeyle çarpıştım. yok yavaştım 20 km idihızım 2 metre fren izim var.duramadım.ve kendime bir şey olmasın diye motoru yatırdım ama kızaklandı. kepçede duramadı çarptı.motorum kanuni caracal 200. hasar sol çatal bildiğin çatlamış amortisör gitti. tüm yağı boşalttı. ön çamurluğumu kırdı. kendimde bir şey yok ama masraf 450 tl gibi bir şey.kepçeci bir şeyin var mı falan diye ilgilendi.yangın varmış(köydeyiz). yangına gidiyormuş ondan dolayı resim falan çekemedim. yaklaşık 10 kişi kadar gördü çapışma olayını.babamı arayıp çarpışmayı söyledim ben de para yok.falan dedi.üzüyorsun bizi dedi. küfürler etti.dedim ki keşke kafamı çatlatsaymışım kepçenin sivri yerine... suçlu yine biz olduk.ve masrafı kendim mi yapmalıyım yoksa sigortaya falan mı başvurmalıyuım.babam da sinirimi bozdu. ilk defa da kaza yaptığım için... önce buraya yazayım dedim. sigorta karşılar mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    geçmiş olsun sende bir şey olmamamsı sevindirici olan motor hallolur kepceciyi bul tutanak tut onun trafik sigortasından yaptırabilirsin tabi haklı sensen yoksa kurtulduguna sevinecen
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    zaten ara sokakta oldu ikimizin çarpışması aynı oldu.haklı haksız meselesi bana göre kimsede değil çarpışma zaten tek yol ben o yolun sağındaydım bu arada tutanak kazadan 2-3 saat sonra tutulsa olur mu ben daha sigortayı aramdım da teşekkürler. babam bu işleri biliyor ama yardım etmiyor kasıtlı yapmışım gibi...

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

Alıntı rm125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ara sokakta oldu ikimizin çarpışması aynı oldu.haklı haksız meselesi bana göre kimsede değil çarpışma zaten tek yol ben o yolun sağındaydım bu arada tutanak kazadan 2-3 saat sonra tutulsa olur mu ben daha sigortayı aramdım da teşekkürler. babam bu işleri biliyor ama yardım etmiyor kasıtlı yapmışım gibi...
    gv650 teşekkür ederim

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Sigortayı araya sökün, sonuçta bir çarpışma söz konusu. Sigorta öder hasarınızı.
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    sabah sigortayı arayacağım.olaylara göre çözüm arayacağım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Geçmiş olsun,motor bir şekilde tamir edilir,yenisi alınır.. Size birşey olmaması sevindirici.
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti

çamurluğun kırık resmi ve boyası sıyrıldı. amortisör kovanı yamuldu.amortisör isebildiğin çatladı. hem çatlaktan yağ sızdıro hem de keçeden...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    başlığın benzetmesi köylerde çok kullanılır ama genede hoş olmamış..
    senin şeridinde ise kepçe haklı olma ihtimalin yuüksek. neden rapor hemen tutmadın ki? yada polis çağırmadın. ?
    Geçmiş olsun.
    rm125 bunu beğendi.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlığın benzetmesi köylerde çok kullanılır ama genede hoş olmamış..
    senin şeridinde ise kepçe haklı olma ihtimalin yuüksek. neden rapor hemen tutmadın ki? yada polis çağırmadın. ?
    Geçmiş olsun.
    kepçe tüm yolu kaplamıştı ara sokak zaten 2 tane araba geçmezaynı anda.zaten yangına gidiyormuş.ben de küçük sersemleme yaşadım sonradan aklıma geldi.

Motosikleti
    Ben sigortacıyla görüştüm.kepçeninevrak fotokopilerini istedi.kepçeciyi Aradım ve bana ruhsatı yokmuş.devlete ait faturası varmış.ruhsatsız mış yani.arayıp konuşurken. Bana benim suçlu olduğunu ssöyledi.masrafı benim ödeyeceğimi söyledi.kabul etmedim. Şikayetçi olacağım eğer anlaşmacı olmazsa. Daha sonra jandarmaya ifade vercem sonradan ruhsatçıkartıp beni haksız duruma düşürmesinler diye.

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    geçmiş olsun evrağı eksik olarak trafiğe çıktığı için %100 kendisi suçlu şuan. şikayetçi olursan yaptırırsın motorunu diye düşünüyorum. bu tarz durumlarda sıcağı sıcağına olaya müdahale etmek gerekiyor sonradan suçlu duruma düşmemek için.
    rm125 bunu beğendi.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun evrağı eksik olarak trafiğe çıktığı için %100 kendisi suçlu şuan. şikayetçi olursan yaptırırsın motorunu diye düşünüyorum. bu tarz durumlarda sıcağı sıcağına olaya müdahale etmek gerekiyor sonradan suçlu duruma düşmemek için.
    kepçe yangına gittiği için ve sadece çamurluk kırıldı sandığım için boşvermiştim.sonradan anladım ki amortisör vs gidik.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    kardeş zaman kaybetme direk yarın sabah halett bu işi sigorta şirketiyle falan ugraşma bulundugun yerde jandarma yada polis karakolu varsa git oraya olayın gedigini büdügünü ögren.

bi arkadaşımda aynı şekilde hasarlar vardı gv 250 idi onun makinası.

kırık çamurluk tamir ettirilebilir emiinim sizin orlarda anadol kaporta tamiri yapan yerler vardır onlar hallederler.

amortisörde inanmıcaksın belki ama düzeltilebiliyor usta yaptımı yapıyor ha ne kadar saglıklıdır virajda ne kadar güvenilir bilemıyorum fakat seninde caracal ile aman allah viraj yapacagını sanmıyorum.

yukarda yazdıklarım sigorta karşılamaz ise canını sıkmaman içindir en büyük sevincin kazasız belasız atlanman.
    rm125 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    KEŞKE ilk anda bi ambulans çağırsaydın düştüğün için zaten gerisi çorap söküğü gibi gelirdi eğer ehliyetin sigortan fenni muayenen varsa ve karşı taraf haksız çıkarsa sigortadan hasarın ücretini alabilirsin yoksa yandı gülüm keten helva
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    kepçe il özel idareye aitmiş. ve o an kaza yerini terk etmekten iş işten geçmiş oldu ve 500 tl ye kaza yerini terketmemeyi öğrendim :D eğitim şart !!!! diplomamda kazadan sağsalim çıkmam :D :D :D teşekkürler

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı rm125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kepçe il özel idareye aitmiş. ve o an kaza yerini terk etmekten iş işten geçmiş oldu ve 500 tl ye kaza yerini terketmemeyi öğrendim :D eğitim şart !!!! diplomamda kazadan sağsalim çıkmam :D :D :D teşekkürler
    Öncelikle geçmiş olsun sende bi hasar yok ya önemli olan bu alıntı yaptığım mesajında durumu özetlemişin zaten bunla gelsin geçsin diyelim
    rm125 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok geçmiş olsun.
    Kaza yerinden ayrıldıktan sonra sanırım yapılabilecek bir şey yok.
    rm125 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)