Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kiraladığı Motosikletle Yaptığı Kazada Hayatını Kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    KARTAL'da direksiyon hakimiyetini kaybettiği motosikletten savrularak başını ağaca çarpan Mert Doğanöz, olay yerinde hayatını kaybetti. Bir elektronik firmasında çalıştığı öğrenilen Doğanöz'ün motosikleti bir gün önce kiraladığı öğrenildi.

Kaza saat 07.30'da, Uğur Mumcu Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinde meydana geldi. Samandıra istikametine seyir halindeki 34 UU 7676 plakalı motosikleti kullanan 23 yaşındaki Mert Doğanöz, henüz bilinmeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan motosikletin üzerinden savrulan Mert Doğanöz, yol kenarındaki ağaca başını çarparak yere düştü, motosiklet yaklaşık 50 metre sürüklendi. Kazayı gören çevre sakinlerinin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevkedildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Mert Doğanöz'ün olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

Mert Doğanöz'ün cesedi olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Olay yerine gelen bir mahalle sakini "Acı bir kaza. Sesi duyarak geldim. Geldiğimde zaten ölmüştü, iki kişi vardı başında. Ambulans geldi" diye konuştu.

Mert Doğanöz'ün bir elektronik firmasında çalıştığı, kaza yaptığı motosikleti bir gün önce kiraladığı öğrenildi. Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.

kaynak http://www.f5haber.com/foto-haber/?id=443893&sira=1
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet gidonu tutan hemen 600 lük motor diye sayıklıyor malesef acı son çok üzücü

smarthood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin :( bugün haberlerde gördüm de forumda bir bakayım tanıyan eden varmı diye. Allah sabır versin yakınlarına.

Motorun markası modeli neydi? kendisi tecrübeli miydi? heves edip mi aldı? heves eden herkes kiralayabilir mi?
    Motor kullanan biri olarak merak ediyorum. Daha detaylı bilgi almak istiyorum.

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Kaskın tepesi göçmüş:(
    Allah rahmet eylesin...

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Allah rahmet eylesin. Fazera benziyor sanki motor.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin...

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Allah rahmet eylesin
    motor 600rr sanırım

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Allah rahmet eylesin. çene açılır kask almayı düşünüyodum. benim full faceyi çelik kaplatasım geldi..

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Allah rahmet eylesin, görünce içim bir tuhaf oldu :( Allah yakınlarına sabır versin...

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Motor 600 rr...

Ah be kardeşim ah be... Yukarıda arkadaşın dediği gibi eli gidon tutan vitesli motoru ileri geri hareket ettiren hemen 600 rr 1000 rr diye yanıp dönüyor. Acı son bu oluyor. Söylenebilecek fazla birşey yok...

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    ALLAH gani gani rahmet eylesin,çokta genç yazık olmuş,2 nolu fotoya bakınca okadar hızı yapacak bi yolada benzemiyo,ailesine sabır versin yaradan inş..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)