Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Polisliğimi Elimden Gitti Okuyun

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilmeyenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun hocam, hep söylenir ama insanlar ciddiye almazlar. Umarım okuyan herkese ders olur da korumalıkların önemini anlarlar.
    Motosiklet, eğlence, gırgır, şamata..
    Motora yeni başladım, sürecimi anlatıyorum.
    http://bilmeyenadam.wordpress.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125-KT idi satıldı.
    Geçmiş olsun ALLAH korumuş ama anlattıklarınız baştan beri sakat şeyler.Hele ki artçınıza birşey olmamış,yoksa hem maddi hem manevi çok yıpranırdınız.Hayatın şakası yok,aheste aheste sürün gezmenin zevkini çıkarın.Ben araba kullandığım da bile köpek görürsem hemen duracak kadar yavaşlıyorum sizin motorla gaza asılmanız takdire şayan bir cesaret.Tekrar geçmiş olsun.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her şey de bi hayır vardır güzel kardeşim..
    Polis olmak zor değil yaşın tutarsa akademiyi dene ;) tutmazsa pmyo değil pomemi dene..
    Özelden sor istediğin ne varsa...
    Olacaksan akademili rütbeli ol
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    giriş hakkım var elbet tekrar heyet muaynesinden geçip vücumda iz hasar olmadığını belgeler isem hakkım var fakat kardeşiminde dediği gibi pomem deniyicez en iyisi o polis hayallerin ilk kayıt olmaya gittiğim günyıpranmıştı zaten bana göre değil yani öyle aklınızda hayalinizdeki gibi olmuyor ha komiser olun yakışır yine bir nebze iyidir ama pmyo dan çıkmış nekadar arkadaşım varsa düşündüğümüz gibi olmadı demiştir amacım kötüleme değil yanlış anlaşılmasın. 1.90 boy 98 kiloda güreş yaptığım için cüsse yerinde çevrem yakıştırırdı bana polisliği ama ordaki tavrı davranışı gördüm arkadaşındediğine geldim olucaksan rütbeli olma imkanın olan bir noktadan başla alper dedim kendime yada gitmühendis ol fabrikada aynı parayı al...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun. Akıl vermeye de gerek kalmamış zaten şu anda sana söylenebilecek her şeyi sen milyon defa tekrarlamış sındır o kaza sırasında sürüklenirken.
    Ancak Her işte bir hayır vardır birde böyle düşün derim. Bunda da bizim göremediğimiz bir hikmet vardır mutlaka. Hayırlısı olsun.
    Senin bu yazında diğer arkadaşlara örnek olsun.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    alper_sahin bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    şimdi ne olacak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler