Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ninja 250r kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    beyler iyi akşamlar

1 hafta önce 2011 model beyaz ninja 250r aldım nokta kadar çizik yoktu , yamaha eğitimi aldım birazda kendime güvendim gittim bu seçeneği tercih ettim fakat bugün biraz sürüş yapayım derken sokak arasında dönemedim ve motor düştü.. sol yan sinyal içeri göçtü ( granaj kırıldı ) ufak tefek çizikler var birde anadolu yakasında Z-MOTO dışında bildiğiniz güvenilir servis varmı acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    çok geçmiş olsun kardeşim insanın motoruna bişey olunca evlat acısından beter oluyor ya içi gidiyor:( :( insallah bulursun duzgün bi servis z moto hakkında pek iyi konusulmaz:(
    barodi, joeblack89 ve Beckham2307 bunu beğendiler.
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    çok geçmiş olsun dostum ebaydan ninja için parça getirtip ucuza getirenler var araştırabilirsin

bu arada ninjayla başlangıç yaptın sanırım

başlangıç yapacak arkadaşlara örnek olsun kusura bakma ama 250 cc 29 beygir bi motor başlangıça uygun değildir siz bence hata yapmışsınız ama başkalarıda yapıp canı yanmasın

saygılarımla
    Benli, shrek ve gokhanarslan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    sağolsun beyler haklısınız işte kendine güvende her zaman iyi değil :( boyun 1.80 birde alırım daha 2 3 sene değiştirmem çift silindir vb. dedik ama sanırım 1 gömlek fazla geldi... yanii bana bişey olsa bu kadar üzülmezdim herhalde birde ilk heves ilk motor olunca düşünün ne hissetim o an :( 25 yaşındayım ama utanmasam oturup ağlıycaktım oraya :(
    erkanozgur bunu beğendi.

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    çok geçmiş olsun ALLAH'tan size birşey olmamış öyle demeyin..
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    haklısın arkadaşım sağlık tabiki ama iştee !! :( acıkcası piyasayıda pek bilmiyorum örn ; 10 a aldım 2. el olarak yaptırsam bile ne kadar kaybım olur sizde ( tabiki görmediniz ama tahminen ) 5 6 cm kırık var sinyal içeri geçti 10 km hızla giderkenki sürtünme birde :(

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    çok geçmiş olsun ... nasıl guvenıp alabılıyorsunuz bılmıyorum bır yıl cb125 kulllandım 5000km sattım ve cbr 250 aldım ve ıyıkı 600cc cıft sılındır almadıgıma sukrettım suan 140+ hızlarda tecrubesızlıgımı hıssedıyorum yavas yavas olucak ama sıfırdan boyle hızlarda bu kılolarda motor bana cok urkutucu gelıyor ben snn yerınde olsam suan yaptırmam tamam kırıkta hos degıl ama daha acemısın bıraz daha kullanboyle sonra bakarsın ;)
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    rahat etmedim z-moto yu aradaım sol granaj 1055 + sticker 90 tl birde sinyal 105 tl şaka gibi.. koruma takouzu almıştım ama taktıramadım caddeye çıkacak cesaret bulamadım :/ keşke demek anlamsız ama dediğinizde doğru belli süre böyle gitse fena olmaıycak :( ama yaptırıp satsammı diyede düşünmüyor değilim :(

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Sıkma canını, 70 bin km. tecrübem var 3 hafta önce 3 aylık Ninja benimde sola yattı sinyal grenajı çökertti. Grenajı söküp yerine otuttum belli bile olmuyor. Olcağı varmış olmuş. OLay daha sıcak olduğu için moralin bozuktur anlarım. 3-4 güne unutursun. Sakın 1050 lira veripte grenajı alma tamirini araştır. Yatmayan motor yoktur unutma sana bişey olmamış boş ver.
    barodi ve Beckham2307 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    bostancıda motor üzerine sadece yer varmış bikaç tanıdğım arkadaşım var motor sahibi , önerdiler pazartesi gidip konuşacağım dedğiniz gibi daha taze olay ee bende daha taze sayılırım motor işi bayağı canım sıkıldı :/ Cuma vakti gidersek motor kullanmaya olacağı budur ! :( bir kaç kere düşürürsem çok üzülür acaba yaptırım satsam kaç zararım olurmu ?

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    racinglere koruma demiri oluyormu bilmiyorum fakat öğrenene kadar koruma demiri oluyorsa yaptırabılırsın hem tecruben olur alışırsın benim düşüncem sonra cıkartırsın kendıne guvendıgınde
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Düşük hızlarda düşme herkesin başına geliyor. Allah beterinden korusun. Sıcağı sıcağına olduğu için biraz soğumuşsunuz motosikletten doğal olarak. Bana sorarsan, işi aceleye getirme, o kadar da para verme sıfır parçalara. Tamir yoluna gitmelisin.
    Zaten yazmışsın 3-5 cm kırık var diye. Öyle çok da büyük birşey değil yani. Binilir yine ufaktan, aceleye getirmektense.
    Ha birde resim eklersen, daha fazla yardımımız dokunabilir. Tekrar geçmiş olsun.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı Beckham2307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahat etmedim z-moto yu aradaım sol granaj 1055 + sticker 90 tl birde sinyal 105 tl şaka gibi.. koruma takouzu almıştım ama taktıramadım caddeye çıkacak cesaret bulamadım :/ keşke demek anlamsız ama dediğinizde doğru belli süre böyle gitse fena olmaıycak :( ama yaptırıp satsammı diyede düşünmüyor değilim :(
    şoktayım pahalı oldugunu bılıyodum ama bu kadar degıl cbr yan grenaj yanlıs bılmıyorsam 55 tl napıyor bunlar ya akıl mantık var bu nasıl fıyat boyle...
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    [IMG]C:\Users\kerkal\Desktop\20130329_122222.jpg[/IMG]

dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun, yeni grenaj almak yerine tamir yoluna gidilebilir, düzeltme ve boya 300-400 lira arasında tutuyor, fakat o ninja stickerı tek başına 100lira. Yine de masrafı yarı yarıya indirir.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    resim yüklemeye çalıştım ama yapamadım sanırım masaüstünden alamadım buraya bu hafta sonu biraz gezicem sanırım dedikleriniz doğru o kadar para servise verilmez :( beyaz renk abiyane tabirle simli üzeri acaba herhangi bir oto sanayide yapabilirlermi ?

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Resimleri gözükmüyor kardeşim. hızlıresim yükleden yada imageshack den yapmalısın. forumda nasıl yükleneceğine dair konu var.
    buradan bakabilirsin:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...isa-kolay.html
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    beyler iyi akşamlar

1 hafta önce 2011 model beyaz ninja 250r aldım nokta kadar çizik yoktu , yamaha eğitimi aldım birazda kendime güvendim gittim bu seçeneği tercih ettim fakat bugün biraz sürüş yapayım derken sokak arasında dönemedim ve motor düştü.. sol yan sinyal içeri göçtü ( granaj kırıldı ) ufak tefek çizikler var birde anadolu yakasında Z-MOTO dışında bildiğiniz güvenilir servis varmı acaba ?
    http://www.grenaj.net/ bu işin ehli usta oldugunu cogu kısıden duymustum bı arayıp gorusebılırsın gecmıs olsun allahtan bu kadarla atlatmıssın cana gelmemış:/
    Cadde34 Motosiklet Tutkunları
    Cadde34MT

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    nasıl bi sokaktı ora? hani bunu sakasına sormuyorum. turkıyemızde sacma sapan sokaklar mevcut. egrı bugru cukurlu taslı. nasıl becerdın dusmeyı? hanı yamaha egıtım kursuna gıttım dıyorsun gıtmesen neyse.. anlayamadım ben.

neyse gecmıs olsun
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Öncelikle geçmiş olsun.

Acemilik atmak için grenaj sız motor alın demekten dilimizde tüy bitti. Ama %90 ı hiç sallamadı bile.
    motoru almakla bitmiyor maalesef. Yine sana birşey olmamış. Motor birşekilde düzeliyor sıkıntı yapma. Tamir yoluna gidebilirsin.
    ergün1968 bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)