Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Adana'da bir motosikletin TIR'ın altına girdiği kaza...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Yapılacak pek yorum yok. Yinede genç bir insan Allah şifa versin. Allah anne ve babasına bağışlasın diyorum.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Yine ucuz yırtmış, kafayı öyle yarıpta uyanık kalmak şans işi.Bir arkadaşımızı aynı böyle kaybetmiştik.

http://www.aydinca.com/atca-kazasi-videosu.html
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Kuba STR 250
    Az önce haberlerde gösterdi.Meğer motosikletin üzerinde iki kişi varmış.Birinin durumu ağırmış...

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    olseymıs pezevenkler bıde tır soforunun basını yakmıslar
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlamadığım taraf tır şoförü neden tutuklandı adamın suçu yok ki boş yere başı yandı

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadığım taraf tır şoförü neden tutuklandı adamın suçu yok ki boş yere başı yandı
    Herkez konsolos eşi değil
    ReiZzZ ve ÇinLee bunu beğendiler.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    XMAX250
    Belkide sağlık sorunu vardı kimse bilerek ve isteyerek bir tıra çarpmaz motor ile mermiye kafa atmak gibi birşey Allah yardımcıları olsun....

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    allah acil şifalar versin inşiallah ölmez , hep cehalet başka açıklaması yok , yapılacak yorumlar yapılmış ne desen boş .

ama iyiki gebermiş, böylelerine hiç üzülmüyorum diye bu ve farklı zamanlarda açılmış konulara yorum yazan arkadaşlara seslenmek isterim ,üzülürsün yada üzülmezsi,n kimsenin bunu sorgulamak gibi bir vazifesi olamaz lakin , forum köşelerinede bu şekilde yorum yazılıyor olması kanımca üzücü bir durumdur , motosiklet camiasını kötülemek değil, kökündende kazısa, kimse ölmeyi haketmediğidir hissiyatım , yavvv bir insan canından bahsediyoruz arkadaşlar etmeyin , kedi köpek yavrusundan değil , kaldıki onlarınkide candır , bazen bende bulunduğum muhitte şahit oluyorum böyle şeylere cehalet başka nedirki durum ?

tırcının başını yakmıştır , kırmızıda geçmiştir , korumasız motosiklete binmiştir , yapılabilecek tüm hataları yapmıştır herşeye amin , lakin bu çocuk 17 sinde arkadaşlar el insaf bu derece ölmesini dilemek , iyi olmuş demenin nasıl bir keyif verdiğini lütfen bana açıklarmısınız ?

evlat sahibimisiniz ? kaç tane çocuk büyüttünüz önce bu meseleyi çözelim sonra duruma bakarız ,

etmeyin gözünüzü seveyim ,
    ReiZzZ, ÇinLee, drsteel ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Her ilde her ilçede böyle gençler var ve buna benzer kazalar oluyor, yorumları okudum ama kimsenin aklına gelmeyen bir şey var Türkiyemizde "bir şey olmaz" diyerek yolu çıkılan sonuçları genellikle böyle hüsran görüntülerle bitiyor, muhtemelen motosikletin freni bile yoktur onun için fren yapmadan TIR ın altına girdi. Ayrıca piyanist_irf katılıyorum, TIR cıyı gözaltına almaları gayet normal çünkü kaza yapan gencin ailesinin ne yapacağı belli olmayacağı için en azından ortalık sakinleşene kadar polis kontrolü altında tutulması bence isabetli bir karar. Ben bu konuda Trafik Polis teşkilatını kınıyorum, kanunlar açık ve net bunun gibi sürücüler görüldüğü yerde durdurulup gerekn ceza ve yaptırımlar uygulansa kimse bu şekilde motosiklete binmez ama gördüğüm kadar sadece uygulamalarda ve çevirmelerde yasalar uygulanıyor halbuki avrupada olduğu gibi polis her sakıncalı gördüğü sürücüyü cevirip gereken yasal işlemi yapsa emin olun böyle hadiseler azalacaktır.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    çok kötü olmuş hakkaten Allah acil şifa versin
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olseymıs pezevenkler bıde tır soforunun basını yakmıslar
    Tüm yazılanları okudumda senin şu lafa canım sıkıldı arkadaşım doğrusu, görüntülerde belli zaten hatanın kimde olduğu ne yakacaklar şoförün başını suçu yok bişr şeyi yok ölseymiş dediğinin annesi gecelerdir uyumuyordur o çocuk o yaşa kolaymı geldi ulan belki babasının motorunu kaçırdı biraz bineyim diye ondan terlik filan zıpladı çıktı arkadaşnıda attı arkasına hava atcak ya.. yaptığını kasksız gezmesini vs. savunmuyorum yanlış anlaşılmasın ama ölsün p.. demekte olmaz bu vatanın çocuğudur bir deliilk yapmıştır zaten bedelinide en ağır şekilde ödemiş, ölsünmüş niye ölsün iyileşsin hatasından ders alsın devam etsin yaşamaya
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Motorlu canavara ne desek boş. Olan tır şöförüne oldu adam yolunda ve kurallara uyarken yok yere malın birinin gelip çarpması sonucu tutuklanmış. Nasıl bir demokrasi var bu ülke de ya.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Tır şoförünü kutluyorum, o arkadaş hayatını o şoförün dikkatine borçlu.
    İnşallah arkadaş iyileşir de bu videoyu izler, ders alır biraz.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkayı kitleyip lowside düşseydi sıyrıklarla atlatabilirdi ancak kırmızıda durmayan birisinden lowside ı bilmesini beklemekte yanlış olur. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve 2 teker işini bırakır. Böyleleri yüzünden toplumda motorcuya kötü gözle bakılıyor.

Motosikleti
    Yamaha Bws 100/Kymco Peoples 200
    ben 4-5 aydır elektrikli bisiklet sürdüğüm halde hiç bir kırmızı ışıktan geçmedim her zaman durdum bekledim. zaman zaman kask, mont ve eldiven ile sürdüm elektrikli bisikleti. bu insanlar nasıl böyle kendilerine güveniyorlar anlamış değilim..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İha da felaket ajansımıdır nedir...
    Ne kadar vahşet videosu varsa bunlarda....
    Tesadüfmüdür ,arayıp buluyorlarmıdır...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    http://www.artmotoakademi.com/akadem...eler.php?id=10

Burada şehir içinde motosiklet kullanımıyla ilgili, gayet mantıklı ve pratik çözüm önerileri var. Bu tür olayların başımıza gelme olasılığını en aza indirgeyebilmek için değerlendirmek gerekir bence.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE 2013
    Abi iyi hoş yazmışsınızda adam kendisini düşünmüyo başkasını mı düşünecek(ailesi veya çarptığı belki böyle bi olay olmasaydı çarpacağı). Belki çoğunuz beni yargılayacaksınız ama bu zihniyetle araç kullanan adamlar hiç kullanmasın böyle insanlar yüzünden ailelerimiz motor kullanmamıza sıcak bakmıyor. Bazı insanlar motosiklet sürücülerini serseri gibi görüyor. Ben ne zaman çevremden çok hızlı ve kontrolsüz bir şekilde geçen bir araç görsem beddua ederim. O adam pistte tek başına sürüş yapmıyo sonuçta trafikte kendi kadar başkasının hayatını da riske atıyor. Kimsenin de böyle bi hakkı yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)