Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafam çok karıştı (:

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Merhabalar.
    Yorumlara, videolara baktıkça kafam acayip karıştı.
    Hepsini denedim, aşağı yukarı hepsi de tam L bedende tam oldu. Hepsinin kendince artısı ve eksisi var.
    Ortalama bütçe 400-500euro arası.

Agv k6s
    Scorpion Exo-1400 Evo 2 Carbon
    HJC RPHA 12
    Shoei GT-Air 2 Kask
    Shark Race-R Carbon pro

Listem dillere destan
    Aşırı süratle pek işim yok.
    Motor naked.
    Tecrübe ve fikirlerinize açığım.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    shark almazdım genel olarak o markanın şikayeti çok iyidir evet ama o lisedekiler daha iyi.scorpion bence o ligte değil o parayı pek hak ettiğini şahsen düşünmüyorum.yani geriye agv hjs shoei kalıyor.rpha11 kullanan birisi olarak 12yi tahmin ediyorum ve evet diyorum.agv k6 yorumları çok güzel tipide güzel fiyatıda iddalılardan oda olabilir.shoei modellerini çok karıştırıyorum nxr mı iyidi airmi gt airmi onuda kullanıcıları yorumlar ama shoei den kötü mal çıkmaz.tabi aralarında en pahalısı o.yani hjc yada agv alarak bütçenide koruyabilirsin.bende naked kullanıyorum rpha11 aşırı güzel sesi rüzgar direnci kalitesi 2018 den beri kullanıyorum sonuna geldim kaskın.bu kış bende ya rpha12 yada parayı az daha basıp gönlümden geçen rpha 1 modelini alıcam.ama şu an rpha 12 tavsiye ederim klasik renkleri aşırı derecede iddalı bir fiyattan satılıyor türkiyede.yurt dışıyla şu an aynı parada ülkemizde hemde taksitle.kutudan siyah vizör ve buğu önleme çıkıyor onlarında fiyatlarını yabana atma ciddi fark var arada

GT-Air 2 kullanmadım çok fikrim yok..Sessizligiyle nam salmıs bir kask oldugunu biliyorum sadece.

AGV K6 yı bizzat kullanıyorum. Süper sessiz (ne aradıgına baglı) diyemem ama süper hafif (1250 gr) diyebilirim. İç pedler inanılmaz kaliteli.

RPHA 12 deneyimlemedim ama listede Shoei varsa RPHA1 e bakabilirsiniz alternatif olarak. (Moto GP ve WSBK da kullanılan kaskın birebiri diye satılıyor.)

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    AGV K6S ALDIM, ÇOK TEŞEKKÜRLER.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)