Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Caberg Duke-Ls2 ff370-Mt flux

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Arkadaşlar bu 3 çene açılır kasktan birini alacağım ..
    LS2 yi daha önce kullandım belirli seviyeden sonra ses var diğer kasklarla ilgili çok bilgi bulamadım
    Kapalı al demeyin çene açılır almam gerek
    Caberg diğerlerinin iki katı fiyatı buna değer mı emin olamadım
    Mt flux la ilgili ise hiç yorum görmedim elime bile almadım
    Benim için esas olan ses ve kullanım konforu
    yorumlarlarsaniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cb500f
    Bende cabsrg ve ls2 ff 370 bakmistim.ls2 aldim.sharp ta caberg 5 yildizli ve kaza aninda yuzde 90 mi ne kapali kaliyor yaziyordu.
    Ls2 4 yildiz ve kaza annda acilmama yuzde 99 du galiba. Fiyattida goz onune alinca ls2 aldim.
    Hiz yukselince biraz ses yapiyor kulaklik kullanmak lazim.
    Gerci her kaskta kullann diyorlar kulak tikacini yoksa isitme kaybi olur diyflar

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Alıntı Onur34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende cabsrg ve ls2 ff 370 bakmistim.ls2 aldim.sharp ta caberg 5 yildizli ve kaza aninda yuzde 90 mi ne kapali kaliyor yaziyordu.
    Ls2 4 yildiz ve kaza annda acilmama yuzde 99 du galiba. Fiyattida goz onune alinca ls2 aldim.
    Hiz yukselince biraz ses yapiyor kulaklik kullanmak lazim.
    Gerci her kaskta kullann diyorlar kulak tikacini yoksa isitme kaybi olur diyflar
    Benim de aklıma LS2 yatıyor teşekkürler yorum için

İki kaski da kullandim ve bence kesinlikle Caberg.
    LS2'yi fiyati, yedek parcasi vs yuzunden almistim ama kullanamadim. XL beden olmama ragmen kucuk geldigi icin 2XL aldim ama kafa yapima uymadigi icin cok agri yapti, aldigim gibi duruyor bi kenarda.

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kaski da kullandim ve bence kesinlikle Caberg.
    LS2'yi fiyati, yedek parcasi vs yuzunden almistim ama kullanamadim. XL beden olmama ragmen kucuk geldigi icin 2XL aldim ama kafa yapima uymadigi icin cok agri yapti, aldigim gibi duruyor bi kenarda.
    Ben LS2 L beden aldım daha önce standart ölçüye göre 58.5 buçuk baş çevresi L beden ile inanılmaz baş ağrısı yaşadım bı kaç gün sonra sattım hemen şimdi xl alsam 61-62 cm yazıyor. L beden olmuyor anlamadım beni de korkutan bu acaba aynı şey mı olur yoksa çok bol mu gelir caberg de ses yalıtımı nasıl

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ls2 bende bugün denedim satıcı L önerdi ama çok sıktı bende XL denedim daha iyi oldu bu arada mağazada 240 n11 de 200 tl

Sanırım L modeli ellerinde kaldığı için önce L satmaya çalışıyolar (giyim sektörü tectübesi)

Alıntı Muvakkit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben LS2 L beden aldım daha önce standart ölçüye göre 58.5 buçuk baş çevresi L beden ile inanılmaz baş ağrısı yaşadım bı kaç gün sonra sattım hemen şimdi xl alsam 61-62 cm yazıyor. L beden olmuyor anlamadım beni de korkutan bu acaba aynı şey mı olur yoksa çok bol mu gelir caberg de ses yalıtımı nasıl
    kusura bakma gormemisim bu mesaji. LS2'nin formu bi garip, ust kisma dogru daraliyor. bende de cok bas agrisi yapti. caberg ile cok rahat etmistim. beden neyse onu almistim. en iyisi deneyerek almak tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)