Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selam arkadaşlar yeniyim aranızda sorularım olacak sizlere

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese öncelikle iyi günler ben bir motorsiklete başlamak isteyen 17 yaşımda bir gencim boyum 186 kilom 90 sporcuyum supersport sürmek istiyorum başlamayı düşündüğüm motorsiklet yzf r125 cbr al demeyin iri bir insan oldugum için bunu tercih ettim.tam öğrendikten sonra 1000rr veya r6 düşünüyorum para sıkıntım yok yakıt konusundan Allaha şükürler olsun Kask olarakta mt revenge düşünüyorum mont felan başka bi ekipman planlamadım bana yol gösterin lütfen arkadaşlar iyi akşamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Kardeşim,bu yaşta kanın kaynıyor.

Cüssenin iri olması seni 600 lük veya 1000 lik makinalara itmesin. Önce küçük cc. lerle başla,yavaş yavaş büyütürsün.

Unutma,motosiklette kaporta sensin.Geride sana üzülecek insan çok olur sonra.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Atakannnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese öncelikle iyi günler ben bir motorsiklete başlamak isteyen 17 yaşımda bir gencim boyum 186 kilom 90 sporcuyum supersport sürmek istiyorum başlamayı düşündüğüm motorsiklet yzf r125 cbr al demeyin iri bir insan oldugum için bunu tercih ettim.tam öğrendikten sonra 1000rr veya r6 düşünüyorum para sıkıntım yok yakıt konusundan Allaha şükürler olsun Kask olarakta mt revenge düşünüyorum mont felan başka bi ekipman planlamadım bana yol gösterin lütfen arkadaşlar iyi akşamlar...
    HEHEHEHHEHEHEHE
    yxl bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Para sıkıntın yoksa bol cevizli helva tarifini cebinde gezdir

CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Para sıkıntım yok derken benzin konusunda demiştim aslında onu bu şekilde karşılayacak kişiler oldugunu biliyordum aama neyse ve zaten yzf r125 düşünüyorum 30bin km yapıp 1000rr a geçicem sadece yol göstermenizi istiyorum sizden full super sport süreceğim için sizce yzf r125 mi yoksa şu 125lik pizzacı motorlarından mı seçmeliyim birde 125 likte çok iyi öğrenip 1000 liğe geçmem sıkıntı olurmu
    Ve orada koca koca yazmışım yakıt konusundan para sıkıntım yok diye ama var işte böyle insanlar toplumumuzda ne yapalım

Dr.WeBBer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Yebere 125
    125 ten 1000 e geçmek biraz sıkıntı olabilir düşüncesindeyim senin için en azından 250 cc den başlayabilir veya 125 ten başlayıp yavaş yavaş cc büyülterek geçişler yapabilirsin

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    boyun posun yerinde, sıktın mı taşın suyunu çıkarırsın, napcan 125 liği? küçük gelir sana o. 1000lik fazla gelir ama o olmasa bile 600lükle başlanır. hem gazı da açtın mı gider. şimdiden hayırlı olsun kardeşim.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumdaki "17 yaşında, 1.86 boyunda, 90kilo"luk üye popülasyonu ne kadar fazla yav.. insan hayret ediyor
    Jemand bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    para sınkıntın yoksa tavsiyem ZZR1400

Arkadaşlar gerçekten komik değilsiniz para sıkıntısı benzinde olmadığını açıkladığımı düşünüyorum ben zaten ankarada kullanacağım için 250 ve 125 le bi fark olmayacağını düşünüyorum. Ve yzf r125 kalıp olarak r6 ile aynı oldugu için benim için daha iyi olacağına inanıyorum 125 ten 1000liğe yavaş yavaş alışarak geçerim diye düşünüyorum. Bende hıza pek önem vermem ama o ses bitiriyor beni bide 1000rr çok hoşuma gidiyor çalışıyorum zaten bu yüzden benzinden yöne sıkıntım yok dedin haftada 2 3 saat anca kullanırım zaten ne yakabilir ki çalıştığım iş çok stresli bu yüzden böyle bir makinaya ihtiyaç duydum. Herkese teşekkür ederim soruyu saptırmayın lütfen. Bana önerileriniz ne olur a1 ehliyetim var bu yüzden 125lik istedim bana yol gösterin sadece motorsikleti sınavda ve alıştırmada sürmeme rağmen hocalar çok beğendi çok video izlediğim için sanırım. Bana ekipman önerebilirsiniz UYGUN FİYATLI :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler