Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

300-350 TL Arası En Güvenilir Kask (Yardımlarınızı Bekliyorum)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Öncelikle herkese merhabalar,

Açılmış olan konuları okudum, fakat tam olarak kafamda ki soru işaretlerine cevap bulamadım o nedenle bu konuyu açma gereği duydum eğer dikkatsizliğimden gözden kaçırdığım konular var ise şimdiden özür dilerim.

İki senedir Box Bx1 marka/model kaska sahibim. Kaskımı almadan önce Sharp testine bakıp 4 yıldız almış olmasının yanı sıra uygun fiyatlı olması sebebiyle bu kaskı tercih etmiştim. Fakat kaskımın darbeye maruz kalması(sert bir şekilde yere düştü) ve kendisinin miladını doldurduğunu hissettirmesi ile birlikte yeni bir kask arayışına girdim. Şuan kask için ayırdığım bütçe 300 TL, eğer biraz daha zorlarsam 50 Lira daha ekleyebilirim. Öğrenci olmam sebebiyle harçlıklarımdan biriktirdiğim miktar budur. Lütfen biraz daha bekle ya da üzerine şu kadar ekle bunu al gibi yorumlar yapmayınız çünkü şuan ki kaskım belirttiğim sebeplerden dolayı güven vermiyor.

Alacağım kasktan beklentilerim :

- Kaskın güneş vizörlü ya da içeriden gözlüklü olması benim için önemlidir. Numaralı gözlük kullandığım ve ayrıca güneş gözlüğüm olmadığından dolayı güneş vizörlü tercih etmeliyim diye düşünüyorum.

- Eğer bu fiyata alabileceğim kasklar içerisinde bildiğiniz ve bana önerebileceğiniz minimum seviyede rüzgar sesi alan bir kask var ise onu almaya yöneleceğim.

Taleplerim doğrultusunda LS2 FF396 almak mantıklı gibi duruyor, eğer sizlerinde önerebileceği bir kask var ise çok memnun olurum.

Hepinize şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar,

Açılmış olan konuları okudum, fakat tam olarak kafamda ki soru işaretlerine cevap bulamadım o nedenle bu konuyu açma gereği duydum eğer dikkatsizliğimden gözden kaçırdığım konular var ise şimdiden özür dilerim.

İki senedir Box Bx1 marka/model kaska sahibim. Kaskımı almadan önce Sharp testine bakıp 4 yıldız almış olmasının yanı sıra uygun fiyatlı olması sebebiyle bu kaskı tercih etmiştim. Fakat kaskımın darbeye maruz kalması(sert bir şekilde yere düştü) ve kendisinin miladını doldurduğunu hissettirmesi ile birlikte yeni bir kask arayışına girdim. Şuan kask için ayırdığım bütçe 300 TL, eğer biraz daha zorlarsam 50 Lira daha ekleyebilirim. Öğrenci olmam sebebiyle harçlıklarımdan biriktirdiğim miktar budur. Lütfen biraz daha bekle ya da üzerine şu kadar ekle bunu al gibi yorumlar yapmayınız çünkü şuan ki kaskım belirttiğim sebeplerden dolayı güven vermiyor.

Alacağım kasktan beklentilerim :

- Kaskın güneş vizörlü ya da içeriden gözlüklü olması benim için önemlidir. Numaralı gözlük kullandığım ve ayrıca güneş gözlüğüm olmadığından dolayı güneş vizörlü tercih etmeliyim diye düşünüyorum.

- Eğer bu fiyata alabileceğim kasklar içerisinde bildiğiniz ve bana önerebileceğiniz minimum seviyede rüzgar sesi alan bir kask var ise onu almaya yöneleceğim.

Taleplerim doğrultusunda LS2 FF396 almak mantıklı gibi duruyor, eğer sizlerinde önerebileceği bir kask var ise çok memnun olurum.

Hepinize şimdiden teşekkür ederim
    naptın aldın mı tavsiye eder misin bende almayı düşünüyorum ve nereden aldın internetten mi mağzaya mı gittin ?

Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı tauman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naptın aldın mı tavsiye eder misin bende almayı düşünüyorum ve nereden aldın internetten mi mağzaya mı gittin ?
    Merhaba,

Evet, bir kask aldım. MT Blade SV modelini tercih ettim, kask içerisinde ekstra güneş vizörü olduğu için bu modelde karar kıldım. Eğer siz dilerseniz MT Revenge modelinede bakabilirsiniz Sharp testlerinden 5 yıldız almış bir ürün. Ürünü internet üzerinden Antalya MotoLife mağazasından satın aldım
    bpak bunu beğendi.
    XV

Hayırlı olsun, kask kafana küçük gelecek. Uzun yolda işin zor.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı mayko33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 19 mayısta yazmış dostum :D :p

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Evet, bir kask aldım. MT Blade SV modelini tercih ettim, kask içerisinde ekstra güneş vizörü olduğu için bu modelde karar kıldım. Eğer siz dilerseniz MT Revenge modelinede bakabilirsiniz Sharp testlerinden 5 yıldız almış bir ürün. Ürünü internet üzerinden Antalya MotoLife mağazasından satın aldım
    MT Blade sharp'tan 3 yıldız almış gözüküyor 5 yıldız olduğuna emin misiniz?

Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı bpak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT Blade sharp'tan 3 yıldız almış gözüküyor 5 yıldız olduğuna emin misiniz?
    5 yıldız olan MT Revenge.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı mayko33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denk gelmiş iken buna da bir cevap vereyim, kaskın iç kalıbı biraz dar o nedenle denemeden almayın derim. Fakat kafa ölçünüzü alırsanız satıcı size tavsiyede bulunabiliyor. Ben o şekilde aldım bir sorun ile karşılaşmadım. Uzun yolda da bir problem olmadı Açıkça söylemek gerekirse kasktan çok memnunum.
    XV

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler