Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu Kaski nasil bilirsiniz alinir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    https://www.motoavm.com/ProductDetails/lazer-vertigo-lx-mat-siyah-kask/114/1380

Avrupa mali ve 4 yildiZ almis sizce alinir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Link eksik kopyalanmış açılmıyor, mesajı yollarken "Linkleri otomatik URLye çevir kutucuğunu tıklarsanız doğrudan açabiliriz linkleri

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    https://www.motoavm.com/ProductDetails/-lazer-vertigo-lx-mat-siyah-kask/239/1380
    lazer vertigo

Motosikleti
    Kuba SL 200
    https://www.motoavm.com/ProductDetai...-kask/239/1380

Güzel ucuzlamış, full face olması olumlu, siyah vizörün yanında mutlaka şeffaf olanı da alınmalı gece için. Üretim tarihine bakılmalı mutlaka. Bildiğiniz gibi kaskların içindeki darbe emici maddeler de zamanla etkisini yitiriyor. Çok eski bir üretim olmamalı.
    Yalnız ben hiç kullanmadım bu model ve marka, kullanan arkadaşlar yorumlarsa daha doğru olur...

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Bnde tam bu uretim yili olayini arastirmaya calisiyirdum. Sizce en son kac yili ureretimi olmali ve nasil ogrenebilirim.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Diğer kaskların referans değerlerini bilmiyorum ama bir ara ARAI sitesinde "maksimum 5 yılda bir kaza yapmasınız da değişin" diyordu. Şimdi bunun mutlaka bir bölümü ticari nedenledir diye düşünüyorum ama bence üretim 2014'den eski ise almayın derim. Bir de iç astarı sökülebiliyorsa koruyucu katmanın "ufalanma aşamasına" gelip gelmediğine bakılabilir elbette. Ama internetten alışverişte de mümkün olamayacak sanırım. Bence satıcıya mesaj gönderip sorun.

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Hocam moto reyon diye bir sitede 79 tl ye buldum.. cok işkillendim acikcasi bu kadar fiyat farki nasil olabliyor. Acaba senin dedigi gibi kask curumeye mi basladi..

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam moto reyon diye bir sitede 79 tl ye buldum.. cok işkillendim acikcasi bu kadar fiyat farki nasil olabliyor. Acaba senin dedigi gibi kask curumeye mi basladi..
    O kaskı 79 TL'ye satana çok ciddi şüphe ile bakarım ... ya gerçekten çok eski depo malı ya da çok iyi bir taklit, aman dikkat !

Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    bizlerden o siteden alisveris yapan oldu mu aca yarin bi konu acip arastirayim. Birde adamlara telefon edeyim. Ucuza aliyorum diye 79tl yi cope atmak war.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)