Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pili uzun giden aksiyon kamerasi

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba.

aksiyon kameralari yorumlarini okudum fakat sorunuma tam bir karsilik bulamadim.

ihtiyacim olan aksiyon kamerasi sadece guvenlik amaciyla kayit yapacak. (4k, 60fps vs ihtiyaclarim yok, youtube kanali acmayi dusunmuyorum plakalarin gece/gunduz/yagmurlu havada secilebilmesi goruntu kalitesi acisindan tek beklentim

bu amacla pili uzun dayanan bir aksiyon kamerasi ariyorum. tavsiyelerinizi rica ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    en uzun garmin virb. Ardiından sjcam geliyor. Sonra sony ve gopro..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    nOrmal araba kamerası tak bence, kntağı açınca direk kayda başlasın

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Xiaomi YI 4k 2 modeli 1080p'de 2 saat kayıt yapabiliyor. Fiyatı GoPro kadar olmasa da diğerlerine göre pahalı.

cevaplar icin cok tesekkurler. urunleri inceleyecegim.

aslinda kontagi acinca calisan kamera en uygunu gibi ama kablolari nereden gecirecegimi bulamadim. zaten usb sarji da takma dusuncem var. ikisini birden halletmis olurum.

suzuki inazuma var. bir tek benzin deposunu sokup altindan gecirilebilir gibi. bu isleri temiz/saglam yapan bir servis var midir?

sanırım en iyi gidn şuan x2 ve sonyler

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Ben, Contour Roam HD kullanıyorum. Batarya süresi 3 - 3,5 saat .Çok kullanışlı bir aksiyon kamerası. Tek dezavantajı yedek parçası Türkiye'de yok...

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200NS
    https://fotografium.com/urun/gopro-h...FeYK0wod4qcJLg

2 senedir kullanıyorum 4 saatlik çekim gücünden hiçbir eksiltme yapmadı.Evet hiçbir özelliği yok ama Gopro.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bu kameralar her şekilde szi bezdiricek şarj et çıkar tak tam bıktığınız gün müsibet olucak pes diyeceksiniz o sebeple ne olursa olsun su geçirmez bir araç kamerası şart

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Her ne kadar kısmet olmasa da yakın zamandaki aliexpresten 11.11 festivalinden almayı planladığım kamera EKEN H9R idi. Batarya ömrü diğerlerine nazaran kısa olsada fiyatı, özellikleri açısından daha mantıklı geldi. Xiaomi Yİ alırsan haricen aparatlarına bir yığın para ödeyeceksin. Onun batarya ömrü 1050 mAH, ekranı olmadığından ayarları wifi üzerinden telefonla yapma zorundasın. Pahalı. Sjcam deseniz dahili mikrofonu olmadığından ona mikrofon takacağım diye uğraşmak durumunda kalacaksınız. EKEN H9R ise fiyarı, çekimi ve aparatlarının zenginliği sizin işinizi görecektir. Sadece özelilikle gece çekimlerinde beyaz dengesi de problem olduğu görünmektedir. Sonuç olarak seçim sizin.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı bestamik19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar kısmet olmasa da yakın zamandaki aliexpresten 11.11 festivalinden almayı planladığım kamera EKEN H9R idi. Batarya ömrü diğerlerine nazaran kısa olsada fiyatı, özellikleri açısından daha mantıklı geldi. Xiaomi Yİ alırsan haricen aparatlarına bir yığın para ödeyeceksin. Onun batarya ömrü 1050 mAH, ekranı olmadığından ayarları wifi üzerinden telefonla yapma zorundasın. Pahalı. Sjcam deseniz dahili mikrofonu olmadığından ona mikrofon takacağım diye uğraşmak durumunda kalacaksınız. EKEN H9R ise fiyarı, çekimi ve aparatlarının zenginliği sizin işinizi görecektir. Sadece özelilikle gece çekimlerinde beyaz dengesi de problem olduğu görünmektedir. Sonuç olarak seçim sizin.
    bende eken kamera aldım çekim kalitesinden çok memnunum fakat her açıp kapadığımda tarih 14.05.2016 oluyor. bunu çaresini bulamadım formda bir kaç sefer yazdım fakat cevap veren çıkmadı bir bilginiz var ise yardımcı olmanızı rica ederim
    MANKU bunu beğendi.

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nOrmal araba kamerası tak bence, kntağı açınca direk kayda başlasın
    bu da bir alternatif istediğin herhangi bir kamerayı motorun önünde gizli bir yere ayarlayıp su havzundan ince kabloyla dışarı usb çıkarırsın kontağı açınca elkt gelen 5v bir yere bağladın mı tamamdır, benim hep bir aklımda var arkaya ve öne böyle bir şey ama zahmetli iş

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı Buzzard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben, Contour Roam HD kullanıyorum. Batarya süresi 3 - 3,5 saat .Çok kullanışlı bir aksiyon kamerası. Tek dezavantajı yedek parçası Türkiye'de yok...
    kaç paraya aldınız bunu ilk kez duyuyorum
    Alıntı Ben Vahit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 senedir kullanıyorum 4 saatlik çekim gücünden hiçbir eksiltme yapmadı.Evet hiçbir özelliği yok ama Gopro.
    gopro hero 4 saat mi çekiyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler