Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Go Pro kaskta nerde olmali?

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan karenaja mı yapıştırmalı o zaman?
    Yan grenajda olursa herhangı bı kaza durumunda cok fazla maddi zarara yol açar bence hem grenajı kırar hem kamera kırılır tahmınımcede kayıt açısı az olacagı ıcın saglıklı olmaz
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben, fakirin dostu xiaomi yi'yi uzun süre göğsümde gururla taşıdım, en sevdiğim kamera konumu bu.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    yan karenaja mı yapıştırmalı o zaman?
    Yan karenaj değilde aşağıdaki gibi bir aparatla ön amortisör çatalına takılamaz mı acaba?

¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ENSEDE ENSEDEEE

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan karenaj değilde aşağıdaki gibi bir aparatla ön amortisör çatalına takılamaz mı acaba?

http://www.spyobchod.cz/galerie/2_10...y-original.jpg

http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB1K3RIJ...nt-b-shock.jpg
    öyle bi aparatım yok, olsa da çatal baya geniş gelir, gidona bile zar zor oluyo o zımbırtılar

TURAN.RTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    1)En sevdiğim açı çeneye takamıyorum zemin uygun değil
    2)Yapışkanın birini tepeye yapıştırdım göstergeler çıkmıyor, zaten yüksek motor uzun boy anten gibi çıkıyor ama açı güzel.
    3)Diğer yapışkanı sağ yana yapıştırdım açı güzel göstergeler yol manzara göz hizasında. 200 km hıza kadar çekme vs olmuyor, ama ses var.

Motora monte etmek istemiyorum sabit çekim bir süre sonra sıkıcı oluyor ve kamera amacı dışına çıkıyor bence. Tehlikeyi vs. çekmek istenilen yeri çekemiyorsun.

Ayrıca kaskta takılı olması çok tehlikeli geliyor bana çok güçlü bir yapıştırıcısı var sökmek istedim sökemedim olası bir kazada bir yere takılıp boyun kırması çok muhtemel. İlerleyen günlerde çeneye bişekilde almak istiyorum bakalım en güvenli yer ora gibi...
    cihan54 bunu beğendi.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Aklıma takılan şu soru var. 3m yapıştırıcılar çok kuvvetli. Ancak benim kullandığım sjcam 3mbantlı aparattaki yuvaya bir mesnet ile baplanıyor. Kaza anında kameranın mesneti direkt kırılarak aparattan ayrılır gibi geliyor. Kafa üstü dik bir şekilde düşülmediği takdirde yanal kuvvetler kesme kuvveti ile kırar. Ama tabi kamera eksenine dik bir şekilde darbe gelmeyeceğinin garantisi yok.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı TURAN.RTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1)En sevdiğim açı çeneye takamıyorum zemin uygun değil
    2)Yapışkanın birini tepeye yapıştırdım göstergeler çıkmıyor, zaten yüksek motor uzun boy anten gibi çıkıyor ama açı güzel.
    3)Diğer yapışkanı sağ yana yapıştırdım açı güzel göstergeler yol manzara göz hizasında. 200 km hıza kadar çekme vs olmuyor, ama ses var.

Motora monte etmek istemiyorum sabit çekim bir süre sonra sıkıcı oluyor ve kamera amacı dışına çıkıyor bence. Tehlikeyi vs. çekmek istenilen yeri çekemiyorsun.

Ayrıca kaskta takılı olması çok tehlikeli geliyor bana çok güçlü bir yapıştırıcısı var sökmek istedim sökemedim olası bir kazada bir yere takılıp boyun kırması çok muhtemel. İlerleyen günlerde çeneye bişekilde almak istiyorum bakalım en güvenli yer ora gibi...
    Tam da beni anlatmışsın. üste yapıştırdığım da kaldı orada heba oldu Çene için ne kask yüzey eğimi uyuyor ne de ek aparatlar.
    "CaRPe DieM"

bora64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG SuperBoy
    ben sol yana taktım birkaç gün içerisinde xiaomi ye kıyacağım ve mikrofon jackı montesi deneyeceğim eğer kamera hasarsız atlatırsa çeneye monte etmek var aklımda ama kask çene açılır bir de görüşümü 1 mm bile engellememeli :D

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı bora64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sol yana taktım birkaç gün içerisinde xiaomi ye kıyacağım ve mikrofon jackı montesi deneyeceğim eğer kamera hasarsız atlatırsa çeneye monte etmek var aklımda ama kask çene açılır bir de görüşümü 1 mm bile engellememeli :D
    kaski acinca gökyüzünu kaydedersiniz artık

bora64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG SuperBoy
    kaski acinca gökyüzünu kaydedersiniz artık
    sırf o yüzden çeneye monte etmedim zaten birde kask yanından görüntü biraz daha güzel oluyor sanki çeneye monte düşünmemin tek sebebi tam olarak benim gözümden görme hissiyatı katmasıydı videoya ama yanda daha iyi olur gibi şimdilik :D şu kameraya mikrofon jackı montesine uğraşıyorum bugünler :D
    teknoseyret.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)