Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İntercom bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI

çin interkomlar güzelde sevmediğim bir kaç özellikleri var o yüzden kullanamıyorum;

-otomatik cevaplıyor 5-6 sn sonra
    -biri ararken kendi zil sesini çalıyor ve kimin aradığı belli değil
    -birbirleriyle bağlanmıyorlar (zaten bu interkomların en saçma tarafı, ulan bir sürü marka model var...)
    -ses şiddeti yeterli değil, birde egzoz varsa tamam giderken rahat konuşulmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin interkomlar güzelde sevmediğim bir kaç özellikleri var o yüzden kullanamıyorum;

-otomatik cevaplıyor 5-6 sn sonra
    -biri ararken kendi zil sesini çalıyor ve kimin aradığı belli değil
    -birbirleriyle bağlanmıyorlar (zaten bu interkomların en saçma tarafı, ulan bir sürü marka model var...)
    -ses şiddeti yeterli değil, birde egzoz varsa tamam giderken rahat konuşulmuyor
    çin malı ürün kullanıyorsanız onları bağlamak için bir sürü videolar var youtube da.
    bazılarının bağlanma şekli farklı oluyor.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı ürün kullanıyorsanız onları bağlamak için bir sürü videolar var youtube da.
    bazılarının bağlanma şekli farklı oluyor.
    çoğu birbirine bağlanmıyor diye biliyordum eğer bağlanıyorsa güzel^^
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    YAMAHA MT25 ABS
    Arkadaşlar bu kn1000 intercom alıcaz arkadas sadece 2 sorum var size bu interkom arası konusma sekli radyo dalgası diye biliyorum dogru mudur yani herhangi bi internet bluetooth veya telefon gerek yok tamamen ucretsiz diye biloyorum dogru mudur.2. Sorum konusurken herhangi bir tusa basmiyoruz surekli iletisim halindeyiz yani telsizdeki gibi bas cek bas cek yapmiyoruz surekli konusuyoruz bunları ögrenmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Cardo'nunkiler sugeçirmez. Sena'nınkiler bir miktar dirençli ama geçirmez değil.

Motosikleti
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoğu birbirine bağlanmıyor diye biliyordum eğer bağlanıyorsa güzel^^
    hocam hepsinin bağlanma şekli farklı sanırım.
    bende yeni bi tane aldım, bendeki 2014 model ile bi türlü eşleştirememiştim.
    ışıklar senkron yanmıyordu, sonra tuşlara basa basa bişiler yaptık, ışıklar yine senkron olmadı ama eşleşme sağlandı.
    şimdi hem arkadaşın yeni model interkomuyla hem de bendeki eski model interkom ile eşleşmiş durumda.
    biraz kurcalamak gerekiyor.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    https://tr.gearbest.com/car-speaker/...26.html?wid=90
    bende bu üründen aldım gayet memnunum 5+ telefon veya 6 kişi bağlanabiliyor.
    açıklama videodu gayet açıklayıcı türkce anlatım süper.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://tr.gearbest.com/car-speaker/...26.html?wid=90
    bende bu üründen aldım gayet memnunum 5+ telefon veya 6 kişi bağlanabiliyor.
    açıklama videodu gayet açıklayıcı türkce anlatım süper.
    https://www.youtube.com/watch?v=B0c9g3qqttQ
    Bende bunu alacaktım. Hatta aldım. Gümrükte ürününüze el koyularak ürün yok edilmiştir raporu ile para iadesi yaptılar. Artık gümrükte birinin hoşuna gitti de kendine mi aldı bilmiyorum.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hepsinin bağlanma şekli farklı sanırım.
    bende yeni bi tane aldım, bendeki 2014 model ile bi türlü eşleştirememiştim.
    ışıklar senkron yanmıyordu, sonra tuşlara basa basa bişiler yaptık, ışıklar yine senkron olmadı ama eşleşme sağlandı.
    şimdi hem arkadaşın yeni model interkomuyla hem de bendeki eski model interkom ile eşleşmiş durumda.
    biraz kurcalamak gerekiyor.
    o zaman alıyım bir tane farklı bir şey
    insta: veli_montana_

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    selam
    benim aldığım 2 li set , tekli set alırsanız gümrüğe takılmadan kapınıza kadar daha rahat gelir. aynı modelin teklileri 130 tl çivarı kargo dahil.
    https://tr.gearbest.com/motorcycle-i...78.html?wid=90

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Gün geçtikce daha fazla model sürülmeye başladı. Acaba hangisi daha fazla imkân sağlıyor. Duyan bilen varsa yardımcı olursa bende almayı düşünüyorum.. Özellikle konferans olsa güzel olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:13 ----------

Gün geçtikce daha fazla model sürülmeye başladı. Acaba hangisi daha fazla imkân sağlıyor. Duyan bilen varsa yardımcı olursa bende almayı düşünüyorum.. Özellikle konferans olsa güzel olurdu.

Motosikleti
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:13 ----------

konferans olayı Sena gibi sağlam markalarda var, çin malı ürünlerde konferans hiç görmedim.
    Sena lar da tanesi 600-700 den kapıyı açıyor.

Motosikleti
    Hocam v8 mi ne var fiyatı 400 lira civarı 5 kişiyle aynı anda konuşun demiş o kafamı karıştırdı.
    ''HER şey gelip Geçici ey Gönül,Bak az ÖNCE aldığın NeFeS bile geldi Geçti...

Motosikleti
    Honda PCX 150
    selam arkadaşlar ben g9x i aldım sıkıntı çıkmadı schubertin cardo su ile direk bağlandık.on numara beş yıldız

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam v8 mi ne var fiyatı 400 lira civarı 5 kişiyle aynı anda konuşun demiş o kafamı karıştırdı.
    O gelişmiş modelde ben de konferans var diye biliyorum.

Motosikleti
    Şu sıralar kafayı kırdık interphone tour bakıyoruz

yokmu şuan alabileceğimiz doğru düzgün çinli birşeyler, piyasadakilerin hiç birini beğenmiyorum, özellikle bana yüksek ses şiddeti yüksek olması lazım ve telefonu otomatik cevaplamaması lazım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)