Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Drift HD Video Örneği

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar arkadaşlar. Kamera almak isteyenlere alternatif video örneği olarak Drift HD modeli ile yapılmış çekimi gönderiyorum.

Kamera Yeri Omuz Üstü
    Motor CBF 1000FA
    Video formatı MPEGe çevrilmiştir. (Ham hali daha kaliteli)
    Çekim saati 16:00 gün batımı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Görüntüler için bir yorum yapamayacağım. Fakat omuz üzerine kamerayı nasıl sabitlediğinizi merak ettim.

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüler için bir yorum yapamayacağım. Fakat omuz üzerine kamerayı nasıl sabitlediğinizi merak ettim.
    Kameranın bağlantı aparatını sırt çantasının askısına, tam olarak omuzumun üstüne gelen kısmına sabitledim (diktim). Kullandığım kameranın bir özelliği lensinin dönebilmesi. Doğru açıyı ayarlayıp kayıt yapıyorum.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı sodurlu88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kameranın bağlantı aparatını sırt çantasının askısına, tam olarak omuzumun üstüne gelen kısmına sabitledim (diktim). Kullandığım kameranın bir özelliği lensinin dönebilmesi. Doğru açıyı ayarlayıp kayıt yapıyorum.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...ca98569ee5f211
    Sen videodan daha cix çıkmışın bilader )
    sodurlu88 bunu beğendi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Aynısını 2 ay önce 2. el olarak 125 tl gibi neredeyse bedava sayılabilecek bir rakama aldım, satan arkadaş yeni modelini alacakmış beni de kırmadı işin görülsün dedi sattı hatta sağolsun ekstradan aldığı 3 adet batarya, 32 gb hafıza kartı ve bir adet mikrofunu ürünün kutusuyla beraber yolladı ancak motor alamadığım için henüz kullanamadımda ama ürünü çok çok önceden internet ortamındaki övgülerinden iyi biliyorum ki dağcılardan tutunda sörfçülere kadar birçok insan beğenerek kullandığını ve diğer ürünlere göre çok büyük artılarının olduğunu söylüyorlardı, bunların diğer ürünlere göre en dikkat çekeni kamerasının dönmesi ve damla ekranmı diyolar ne diyolar unuttum bak o kenarları yamultan görüntünün olmaması çok büyük artı, almayı düşünen varsa tavsiye ederim, hatta bendekini 250 tl'ye satabilirim Kendimi çingene gibi hissettim "Amdi oşuna gittiyse satayım sana"

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen videodan daha cix çıkmışın bilader )
    Teşekkürler

Drift'in son modelleri gerçekten harika ama benim kullandığım model de fiyatına göre güzel. Uzaktan kumandası, dahili ekran ve su geçirmez dış yüzeyi iyi bir fiyat performans değeri çıkarıyor. Dalış için ayrıca kılıfı bulunmakta. Bataryası 30tl.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)