Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BT İnterkom kullananlar gelsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Arkadaşlar BT interkom alıcam 2 model arasında kararsız kaldım.
    Kararsız kalma nedenim LCD ekran şarj süresini düşürür mü? ürün açıklamaları aynı ek özellik olarak eşleştirilmiş interkomları unutmuyormus hafızasında tutuyormus lcd ekranlı olan sizce hangisini almalıyım

LCD EKRANLI OLAN http://tr.aliexpress.com/item/LED-Sc...rchweb201560_9

NORMAL http://tr.aliexpress.com/item/Free-S...rchweb201560_9

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    3 saniye düğmeye basılı tutuyorsun, eşliyor cihazı. Bu kadar basit yani, hafızasında tutsa ne olur unutsa ne olur. Lcd ekran vs, böyle ucuz aletlerde ne kadar komplike o kadar bela. Düz modelini al geç.
    kukuleta ve DamienRice bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 saniye düğmeye basılı tutuyorsun, eşliyor cihazı. Bu kadar basit yani, hafızasında tutsa ne olur unutsa ne olur. Lcd ekran vs, böyle ucuz aletlerde ne kadar komplike o kadar bela. Düz modelini al geç.
    teşekkür ederim o kadar basit ise dediğinizi yapayım

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    lcd ekranlı almayın,değmez.ben eski modelini kullanıyorum 8 aydır çok memnunum.Yağmur çamr sıcak soğuk dinlemeden hem müzik dinlemek hemde telefon işlerimi rahatça görüyorum.mikrofonu çok harika,net bir şekilde duyuluyor.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hocam o zımbırtı kafandayken lcd ekranı hiçbir zaman görmeyeceksin, bence gerek yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    bunlar ne amaçla kullanılıyor? telefonla konuşmak veya müzik dinlemek dikkati dağıtır.

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar ne amaçla kullanılıyor? telefonla konuşmak veya müzik dinlemek dikkati dağıtır.
    taşıdıgın yolcu ile veya motor süren arkadaşın ile iletişim kurmana yarar müzik radyo vs ek özelliği

Kullanıcı yorumlarına bakarak bu interkomu tercih ettim. Ürün açıklamalarında iki cihazın bekleme ve konuşma süreleri arasında fark olmadığını görünce ekranlı olanını tercih ettim, tek nedeni de sürüş halinde değilken ekrana bakıp şarj durumunu görmek istemem. (Cihazı yeni aldığım için henüz pilin ne kadar dayandığını test edemedim.) Aliexpress'te ek yumuşak kablolu kulaklık setiyle birlikte aynı fiyata satanlar var (ben de böyle aldım) bedavadan yedek kulaklık+mikrofona sahip olmak anlamına geliyor, araştırın derim.

Cihaz kapalı iken açma düğmesine 8 saniye boyunca telefonu aramaya başlar. Bulabilmesi için telefonun bluetooth'unun açık olması gerekir. 3 saniye değil yani. Eğer bir kere eşleştirirseniz bi sonraki açma da 8 değil 3 saniye yeterli olacaktır. Tanıtmış oldunuz artık.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Düşük kalite birşey alıyorsan. Ne kadar az özellik o kadar iyidir. Bozulacak çünkü.
    Temel işlevini iyi yapsın bozulmasın başka şeyleri boşver

Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıcı yorumlarına bakarak bu interkomu tercih ettim. Ürün açıklamalarında iki cihazın bekleme ve konuşma süreleri arasında fark olmadığını görünce ekranlı olanını tercih ettim, tek nedeni de sürüş halinde değilken ekrana bakıp şarj durumunu görmek istemem. (Cihazı yeni aldığım için henüz pilin ne kadar dayandığını test edemedim.) Aliexpress'te ek yumuşak kablolu kulaklık setiyle birlikte aynı fiyata satanlar var (ben de böyle aldım) bedavadan yedek kulaklık+mikrofona sahip olmak anlamına geliyor, araştırın derim.
    Şarj için ben aldığımın içindeki pili değiştirdim. Aliexpressten 5$ a pil aldım. Eskisi 500mah dı benim aldığım 1000mah. Kullanım süresi 2 katına çıktı

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşük kalite birşey alıyorsan. Ne kadar az özellik o kadar iyidir. Bozulacak çünkü.

Şarj için ben aldığımın içindeki pili değiştirdim. Aliexpressten 5$ a pil aldım. Eskisi 500mah dı benim aldığım 1000mah. Kullanım süresi 2 katına çıktı
    Pilin linkini atar mısın dostum?
    UNdocab bunu beğendi.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Ben de bekliyorum pilin linkini.

Bu arada konu sahibi arkadaşım, ikisi de mutlu eder seni. Ekransız olanı kullanıyorum, gayet memnunum. Gözüne hoş geleni al geç.
    DamienRice ve UNdocab bunu beğendiler.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    ekransız, radyosuz versyonunu 1 sene kullandım. çok güzel bir üründü. ancak şuan kendi hatamdan dolayı çalışmıyor. (daha önce montun cebinde kalmış ve makinada bu şekilde yıkandı. o durumdan sonra çalıştı ama su geçirmezliği gitmiş. geçen yağmura yakalandım. mortingen) tekrar alıcam aynısından. kulanlık ve mikrofon yedek olur. pilde var elimde. tek beğenmediğim özelliği şarj girişi usb portu değil. başka bi kablosu var.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pilin linkini atar mısın dostum?
    Benim intercom'un tam modeli şu

Pillerin boyutları en boy değişiyor. Bazılarının eni geniş bazılarının boyu. Bir sürü çeşit pil var.Bunları aslında dron denen helicopterler için satıyorlar. Aslında 3.7volt lityum polimer ( lipo) pil bunlar.

Benzer bir örnek şu resim

Benim intercomun içini açtım. Sonra cetvelle içine sığabilecek en -boy- yükseklik maksimum boyu ölçüp pil aramaya başladım. Ve en büyük ölçüde en büyük Amperli pili seçtim.

Bu intercom'un kasası farklı eğer biri intercomun vidalarını açıp pilin yerleştiği boşluğu ölçerse ona göre size pil bulur buraya linkini atarım.

Burada genel aramada ne kadar çok çeşit olduğunu görebilirsiniz.
    http://tr.aliexpress.com/wholesale?S...20151105022040
    DamienRice, Evoque ve capozzz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster

pil linkini atar mısın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)