Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Xiaomi Yi Aksiyon Kamerası İncelemesi - Test Çekimleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Teknoseyir Xiaomi Yi incelemesi yapmış

Şayomi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT07
    Bende araştırmalar neticesinde sj 4000 de karar kıldım ve sipariş verdim.Aparatları su geçirmez koruyucu kabı tam teşkilat herşey dahil $99 a offical sitesinden satın aldım.Şimdi 3 aşağı 5 yukarı fiyat bakımından bu iki actioncamde aynı sayılır.Xiaomi hangi yönleriyle daha ağır bastı ?

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bacın's Cam vb marka kameralara göre iyi görünüyor inceleme için teşekkür ederiz.

Motosikleti
    MT07
    Hahah Bacın's Cam
    Hondolog bunu beğendi.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Paypal hesabım yok gearbest ten yapı kredi kartıyla alışveriş yapmamda bi sakınca var mı güvenilir midir? ( dalga geçmeyin )
    Teslimat süresi falan ne kadar sürer bir de?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Cevap yok mu sipariş vercem bekliyorum

Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paypal hesabım yok gearbest ten yapı kredi kartıyla alışveriş yapmamda bi sakınca var mı güvenilir midir? ( dalga geçmeyin )
    Teslimat süresi falan ne kadar sürer bir de?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Cevap yok mu sipariş vercem bekliyorum
    Ben birkaç alışveriş yaptım sorun yaşamadım. Teslimat süresi kargo seçeneği kısmında çıkıyor klasik ücretsiz gönderimlerde
    süre 20-30 günlerde. Kamera için EMS gönderisini seçmiştim 5 günde geldi ama ücreti biraz pahalı. Birde Türkiyede teslimat
    yapan kişi gümrük kontrolü adında 3tllik bir ücret aldı.
    Kargo takip no şeçeneğini kesin işaretlemeni öneririm.

Bu arada siteden kampanya mailleri geliyor kamera fiyatı gittikce düşüyor beni aldığım fiyattan şu an daha ucuz.

Kampanya linki

Hamak ilgili çekti kamp için güzel olabilir.

Alıntı StiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende araştırmalar neticesinde sj 4000 de karar kıldım ve sipariş verdim.Aparatları su geçirmez koruyucu kabı tam teşkilat herşey dahil $99 a offical sitesinden satın aldım.Şimdi 3 aşağı 5 yukarı fiyat bakımından bu iki actioncamde aynı sayılır.Xiaomi hangi yönleriyle daha ağır bastı ?
    Yukarıdaki teknoseyir incelemesini izlemelisin ben sj kullanmadım videoda farklarından bahsedilmiş.
    ÖZALTIN bunu beğendi.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı desender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vakumlu tripod vidalı tutucu var kaska takılıyor sağlam duruyor ama giderken düşer diye korkuyorum. Su geçirmez kabını bekliyorum o yüzden.

Böyle bir parça
    http://www.atlasteknomarket.com/wp-c.../UN-003-04.jpg
    bu vantuzu motosiklet için önermem

zayıf bir plastik malzeme ve gerçekten çok ufak
    yüksek süratlerde ve çok sarsıntı yaşayacağınız durumlarda düşme riski çok
    hemde malzeme ince olduğundan çok titreme yapıyor

ya gopronun orj vantuzunu alın paraya kıyıp ya da telefonlar için yapılan vantuzlar var büyük vantuzlu olanlarından bir tanesini alıp parçalayın bu iş için bende vardı şahsen öyle yaptım hayli işimi görüyor fazla fazla
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Az önce sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek. Uzun süredir SJcam düşünüyordum bu konu sayesinde buna yöneldim. Gelince görüşlerimi paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Aksesuarlarla 98 $ a geliyor. Vergilendirme veya gümrükte takılma olur mu acaba? Vergi olursa 98$ lık ürün kapıya kadar gelir mi, vergi kapıda mı ödenir gidip almak zorunda mıyım?

Zell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Phantom
    Güzel inceleme olmuş teşekkürler. Ben de uygun fiyatlı bir alternatif arıyorum ancak görüntü gayet iyiymiş ama harici mikrofon olmaması çok büyük eksiklik bana göre

Motosikleti
    4 temmuzda sipariş verdim hala gelmedi. Ucuza getireyim derken bir tarafıma kaçtı galiba

Motosikleti
    Artık gelmeyeceğini düşündüğüm kameram bugün geldi.
    Xiaomi Yi + 4 batarya + 1 silikon + 1 alüminyum + 1 su geçirmez kılıf = 96 $ a mal oldu.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Küçük vantuzlardan sakın almayın , aldığım gün düştü ve kayboldu
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Ben var olan bütün aksesuarlarını aldım 120 dolar gibi bir ödeme yaptım. Gümrüğe takılmaması için önce aksesuarları ardındanda kamerayı aldım. Aksesuarlar geçen hafta geldi. Kamera'da bu hafta içinde teslim olacak. 2 tane almıştık bu 3. olacak. SJ4000'den bana göre daha iyi. Telefonla kontrol olayı kolay ve eğlenceli. Ben birde kumanda aldım bluetooth ile çalışan motor gidonuna sabitleyip istediğim anları fotoğraflamak ve videoya almak için...

Aksesuar olasılığı çok zenginleşti. Kafa, göğüs, kol, kask için montaj aparatları ve bantları. Su altı kabı, su altında performanslı çekim için batmayan tutacak, selfie çubuğu, gidon montaj ekipmanları, bilimum amaç için montaj aparatları mevcut. Ekstra olarak 2 adet farklı lens aldım önüne takılan. Güneşte çok daha iyi çekim yapıyor ve biraz daha geniş açılı çekim sağlayabiliyor. Fiyat-Performans oranı çok iyi bence. Bu arada Xiaomi'nin Piston kulaklıklarıda çok başarılı kulaklık almak isteyen boşa para bayılmasın GearBest üzerinden alabilirsiniz...
    DamienRice bunu beğendi.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben var olan bütün aksesuarlarını aldım 120 dolar gibi bir ödeme yaptım. Gümrüğe takılmaması için önce aksesuarları ardındanda kamerayı aldım. Aksesuarlar geçen hafta geldi. Kamera'da bu hafta içinde teslim olacak. 2 tane almıştık bu 3. olacak. SJ4000'den bana göre daha iyi. Telefonla kontrol olayı kolay ve eğlenceli. Ben birde kumanda aldım bluetooth ile çalışan motor gidonuna sabitleyip istediğim anları fotoğraflamak ve videoya almak için...

Aksesuar olasılığı çok zenginleşti. Kafa, göğüs, kol, kask için montaj aparatları ve bantları. Su altı kabı, su altında performanslı çekim için batmayan tutacak, selfie çubuğu, gidon montaj ekipmanları, bilimum amaç için montaj aparatları mevcut. Ekstra olarak 2 adet farklı lens aldım önüne takılan. Güneşte çok daha iyi çekim yapıyor ve biraz daha geniş açılı çekim sağlayabiliyor. Fiyat-Performans oranı çok iyi bence. Bu arada Xiaomi'nin Piston kulaklıklarıda çok başarılı kulaklık almak isteyen boşa para bayılmasın GearBest üzerinden alabilirsiniz...
    bluetooth ile çalışan kumandayı kameraya nasıl bağlayacaksınız anlamadım

Motosikleti
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluetooth ile çalışan kumandayı kameraya nasıl bağlayacaksınız anlamadım
    Kendi orjinal aksesuarı zaten. Butona bastığınız anda resim çekiyor ve videoyu başlatıyor. Hareket halinde telefona veya cihaza ulaşamayacağınız için bunun sayesinde gidona sabitlerseniz veya bir yere oraya bir dokunuşla foto-video olayı sağlanabiliyor.
    DamienRice bunu beğendi.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    bluetooth mevcut mu xiaomi de

Motosikleti
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluetooth mevcut mu xiaomi de
    Telefon-kumanda-xiaomi üçlüsü olarak çalışıyor sanırım. Çok fazla deneme ve kurcalama şansım olmadı. Bu arada yeni gelen güncelleme ile artık 2k 30 fps video çekiyor...

wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    Bu ürünü kaska 3M yapistiricili olan aparatla mi bagladiniz yoksa su alti kabinin kaska sabitleme icin bir modülü var mı? Ayrica kask kullaniminda su alti kabi sart mıdır rüzgar vb. etkenlerden korunmasi için?

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wurtz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ürünü kaska 3M yapistiricili olan aparatla mi bagladiniz yoksa su alti kabinin kaska sabitleme icin bir modülü var mı? Ayrica kask kullaniminda su alti kabi sart mıdır rüzgar vb. etkenlerden korunmasi için?
    Housing şart. Bende kullanıyorum bu kamerayı, memnunum.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2014)
    O kadar internet sitesini, forumu gezdim. Bir kişi de motosiklete bu kamerayı bağlamak için hangi aparatların alınacağını söylememiş. Forumlar birbirinin tekrarı çöp bilgilerle dolmuş..

Bu forumda da aradım, binlerce sitede belirtilmiş olan incelemeler, fotoğraflar paylaşılmış ama kask bağlantısı için gerekli aparatları bir Allah'ın kulu da yazmamış. Kask bağlantısını yapmış arkadaşlar, bu kamerayı (Xiaomi Yi) kaska bağlamak için hangi aparatları almam gerektiğini (münkünse link belirterek) yazarsa büyük sevaba girecektir.
    Selamlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)