Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LCD li interphone hakkında bilgisi olan?

Motovento
    REKLAM ALANI
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Klasik forumdada konusu olan :

http://www.ebay.com.sg/itm/1-x-BT-10...item2c6d9e3e77

bu interphonu alcaktım fakat bakarken şunuda gördüm lcd li felan sanırım bi üst model

http://www.ebay.com.sg/itm/2-X-1000M...item2c99785dc7

kullanan alan deneyen varmı hangisi daha verimli ? lcd li tek satılmıyor sanırım o benim için bi dezavantaj ama hangisi iyiyse ondan almak isterim tabi ki. teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Boş para bence, hyundai nin dijital devir göstergeli bir motorlu testeresi var. Aynı onun kafası bu, pazarlama stratejisi. Pek bir işlevinin olacağını sanmam, sadece kaskı takmadan işinize yarar.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş para bence, hyundai nin dijital devir göstergeli bir motorlu testeresi var. Aynı onun kafası bu, pazarlama stratejisi. Pek bir işlevinin olacağını sanmam, sadece kaskı takmadan işinize yarar.
    tabiki sırf lcd li hemen onu alayım demiyorum ama ses kalitesi,seviyesi vs daha iyiyse kablo kısımları daha dayanıklıysa neden onu almayayım. sonuçta ikiside aynı kişiden aynı sürede nerdeyse aynı paraya gelicek

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    belki eşleşme anında yardımcı olur ama onun dışında kaskın dışına takılan bir cihaza lcd ekran koymanın fonksiyonu ne olabilir ki?
    pil ömrünü etkilemiyorsa, fiyat teslimat aynıysa ve yorumları incelediyseniz bunu beğenmişsiniz belli bunu alın.
    ama en önemlisi batarya ömrü. çoğu intercom şarj olurken kullanmaya müsaade etmiyor. ben tercihimi yaparken bu fonksiyonu (kullanırken şarj olabilme) çok cezbetmişti. (sena smh5fm varr bende)

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bu zımbırtıyı kaska monteledikten sonra lcd ekran hiçbir işine yaramayacak, tamamen ayfon kafası, bir iki özellik ekleyip yeni sürüm diye yüksek fiyattan satma politikası.
    bence hiç gerek yok lcd ekrana, diğer fonksiyonların hepsi aynı zaten

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Kullanırken nasil sarj oluyordu ? Anlamadim kaska takili sürüyorsunuz kullaniyorsunuz ve sarj oluyo mu? Nasil oluyo gözümde canlandiramadim:D

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanırken nasil sarj oluyordu ? Anlamadim kaska takili sürüyorsunuz kullaniyorsunuz ve sarj oluyo mu? Nasil oluyo gözümde canlandiramadim:D
    senaryo şöyle;
    uzun bir yola çıktınız yola çıktığınızda şarjınız yarımdı, 3 saat sonra müzik, gps derken şarjınız bitti.
    duraklayıp intercomun şarj kablosunu powerbank'e takıyorsunuz, powerbanki cebinize koyup intercomu açıyorsunuz, şarj olurken müziğinizi dinliyor, telefonla konuşuyorsunuz.
    çin malı intercomların büyük kısmı donanım tasarımı sebebiyle şarj olurken kullanmaya müsaade etmiyor.
    umarım daha açık olmuştur.

Motosikleti
    honda nc700x
    Vay powerbnk da hala calisiyor olmasi harikaymıs

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)