Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Intercom (Ebay) montaj ve ön inceleme (89 USD)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarı açık kaska uygulanabilir mi ?
    evet uygulaniyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim, kualklık girişi değil de USB şarj bölümü beni korkutuyor, inşallah elimde kalmaz
    benim aldigimi cok saglam yapmislar jack iceri gomuluyor mumkun degil oynatip bozmak
    mehmetenis bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Şimdi sipariş geçtim, umarım benim de elime 15 günde geçer. Hadi bilemedin 20 olsun. Ama daha fazla geç gelirse bir anlamı olmaz
    atreyu bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    12 gunde gelmis simdi baktimda..

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mikrofon aparatı hard kablo-soft kablo diyerek seçimli vermiş. siz sert olanı seçmişsiniz . diğeri daha ince ve daha küçük , kask içi için minimal olması daha iyi değilmi ?
    Passionately in love with Motorcycle

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikrofon aparatı hard kablo-soft kablo diyerek seçimli vermiş. siz sert olanı seçmişsiniz . diğeri daha ince ve daha küçük , kask içi için minimal olması daha iyi değilmi ?
    Ben kask icinde yapiskan birsey kullanmak istemedim mikrofon istenildigi sekilde egilip bukuluyor, suan kask icinde hic yapistirici band kullanmadim yani istedigim an sokup istedigim sekilde montaj yapabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

Bu arada son fotoda merak edenler icin unuversal pinlock bugu onleyici var genelde merak edilir... pinlocksuz kasklardada kullanilir
    ..Carmentality.. bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bee 28 Ocakta kargolanmis benimkisi :(
    Heyoo dun test etme imkanim oldu fm de varmis

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video çekebilirsen daha iyi olur aslında motorcu dostum

hangi ülkeden aldınız acaba

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı Motormotto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi ülkeden aldınız acaba
    Hollanda posta servisi ile geldi..

15 Gün içinde elimde oldu linki
    http://www.ebay.com/itm/2x-BT-Motorc...item417222de06

Kutudan 2 adet çıkıyor, 1000 metrelik versiyon, Bluetooth ile görüşüyor, 3 adet kullanmak mümkün, eşleştirme çok kolay, özellikle düğmesi büyük ve çevirmeli olduğu için tercih ettim, cep telinize gps e bağlanıyor çevirme düğmesi ile parça arasında geçişler yapılıyor, gelen telefonu otomatik cevapayabiliyor yada meşgule alabiliyorsunuz, radyo özelliği var, iki intercom arası ses müthiş kaliteli, kask içinde müzik konser salonundaymışçasına kaliteli, montajı çok kolay

http://i.hizliresim.com/RJ35D6.jpg

http://i.hizliresim.com/pRPQnm.jpg

http://i.hizliresim.com/kjvP6A.jpg

http://i.hizliresim.com/N5EQD5.jpg

http://i.hizliresim.com/aoEZY5.jpg

http://i.hizliresim.com/YvbG6l.jpg

http://i.hizliresim.com/8l1yzQ.jpg
    hocam bişey sorucaktım bluetooth özelliği ile telefonda çalan müziği 2 kişide dinleye biliyor mu ?

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    hmm intercomun tekini yakinima verdim ortsk almistik hemen test edemem ama sanmiyorum.. bugun bir video hazirlamayi dusunuyorum cihazi basitce tanitacak..

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim, kualklık girişi değil de USB şarj bölümü beni korkutuyor, inşallah elimde kalmaz
    ben de ilk c3 ün kulaklık konnektörünü,
    daha sonra yine dx.com dan aldığım midland btx2 replikası bt setinin de usb jakını içine göçerttim jakını takarken.
    dediğiniz gibi çok itinalı davranmanız lazım.
    şimdi sena var, o biraz daha sağlam gibi ama bebeğe dokunur gibi söküp takıyorum konnektörleri.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de ilk c3 ün kulaklık konnektörünü,
    daha sonra yine dx.com dan aldığım midland btx2 replikası bt setinin de usb jakını içine göçerttim jakını takarken.
    dediğiniz gibi çok itinalı davranmanız lazım.
    şimdi sena var, o biraz daha sağlam gibi ama bebeğe dokunur gibi söküp takıyorum konnektörleri.
    Climder çok hassas gözükmüyor ancak çin malı birçok ürün kullanmış birisi olarak içerisinin felaket olduğuna eminim Şimdi farkettim konudaki cihazın şarj girşi mini USB, bendeki eski tip USB girişli. Sırf bu sebeple bile bu cihaz alınır, kameram dahil herşeyin şarjı aynı, Climder C3'ünki farklı, bir kablo daha taşımam gerekecek Arkadaş denedikten sonra çekim gücü ile ilgili sorun yaşamazsa Climder yerine bu cihaz alınır gibi duruyor..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bir arkadaş bu modelin yada benzerinin telefondan dinlenilen müzikte vs, cızırtı yaptığını ve ses kalitesinin epey düşük olduğunu söyledi. İnceleme videolarında 2kişinin interkom iletişimi gayet iyi görünüyor ama telefon ile bağlantısı nasıl merak ettim.

kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Öncelikle hayırlısı olsun. Güzel bir paylaşım olmuş. Biz de 2 arkadaş almayı düşünüyoruz ancak ürünü kullanan biri olarak size sorularımız olucak. Tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz.

1. 2 cihazı eşleştirdikten sonra konuşmak için her hangi bir tuşa basmaya gerek var mı? Yoksa mikrofon sürekli aktif mi? Yani karşılıklı konuşma şeklinde konuşuluyor mu?
    2. Telefon geldiği zaman açtığınızda diğer cihazla iletişimi geçici olarak kesiyor mu?
    3. Müzik dinlerken aynı anda karşı tarafla konuşabiliyormusunuz ek bir tuşa basmadan?
    4. Telefon görüşmesi esnasında herhangi bir cızırtı var mı?

Biraz çok oldu ama sanırım bir çok arkadaşın kafasındaki soruları giderecektir. Şimdiden teşekkürler
    ..Carmentality.. bunu beğendi.
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı kittyhawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlısı olsun. Güzel bir paylaşım olmuş. Biz de 2 arkadaş almayı düşünüyoruz ancak ürünü kullanan biri olarak size sorularımız olucak. Tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz.

1. 2 cihazı eşleştirdikten sonra konuşmak için her hangi bir tuşa basmaya gerek var mı? Yoksa mikrofon sürekli aktif mi? Yani karşılıklı konuşma şeklinde konuşuluyor mu?
    2. Telefon geldiği zaman açtığınızda diğer cihazla iletişimi geçici olarak kesiyor mu?
    3. Müzik dinlerken aynı anda karşı tarafla konuşabiliyormusunuz ek bir tuşa basmadan?
    4. Telefon görüşmesi esnasında herhangi bir cızırtı var mı?

Biraz çok oldu ama sanırım bir çok arkadaşın kafasındaki soruları giderecektir. Şimdiden teşekkürler

1. Hayır direk aktif olmakta, konuşabilirsiniz. 3 kişi diyelim 1 kere basınca diğeri 2 kere basınca diğer kişi ile görüşebilirsin ayrıca..
    2. İntercom ile konusurken denemedim, müzik dinlerken telefondan çağrı gelirse müzik kısılıyor arkadan devam ediyor çağrıyı yapan kişi müziği duymuyor.
    3. Denemedim henüz , paylaşırım...
    4. Yok , crystal clear ..

Biz extra iki interkomu telefonlar üzerinden birbirini arayarak yani gsm üzerinden konuşturarak test ettik boğukda olsa görüşebildik. Normal telefon çağrıları keskin ve net...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-usd-ebay.html bu linkte videolu da inceldim seyretmediyseniz...

kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    1. Hayır direk aktif olmakta, konuşabilirsiniz. 3 kişi diyelim 1 kere basınca diğeri 2 kere basınca diğer kişi ile görüşebilirsin ayrıca..
    2. İntercom ile konusurken denemedim, müzik dinlerken telefondan çağrı gelirse müzik kısılıyor arkadan devam ediyor çağrıyı yapan kişi müziği duymuyor.
    3. Denemedim henüz , paylaşırım...
    4. Yok , crystal clear ..

Biz extra iki interkomu telefonlar üzerinden birbirini arayarak yani gsm üzerinden konuşturarak test ettik boğukda olsa görüşebildik. Normal telefon çağrıları keskin ve net...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-usd-ebay.html bu linkte videolu da inceldim seyretmediyseniz...
    Teşekkürler cevaplarınız için. Videoyu kaçırmışım onu da izleyeceğim ayrıca..
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla sayenizde arkadaşım ile birlikte ürünü aldık , bir hafta önce ürün elimize ulaştı.
    çok büyük rahatlık, ürünün kullanışlı olması ayrı bi keyif.

İncelemeniz için teşekkürler.
    Darkcity2000 bunu beğendi.
    Passionately in love with Motorcycle

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    konuyu geçende görmüştüm gene ama benim sormak istediğim pili ne kadar gidiyor şarj süresi ne kadar.

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu geçende görmüştüm gene ama benim sormak istediğim pili ne kadar gidiyor şarj süresi ne kadar.
    Bende bu sorunun cevabını arıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)