Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ufak bi sorum olacaktı. Vatan dan sony Hdr-as30v almayı düşünüyorum afyondaki vatanda olmadığı için sipariş edip gelir dedi ama kutu içeriğini tam olarak bilmiyorlar. Şimdi görmeden satın almak istemiyorum ama yapabilecek birşeyim yok.. Acaba bu aletin kutu içeriği nedir ne çıkar özellikle kask bağlantıları eksik çıkarmı çıkmaz mı bilgi verebilecek var mı ??
    Kutuda kamera su geçirmez kap usb kablo pil ve 2 adet yapışkanlı aparat çıkıyor. Biri düz diğeri kavisli zeminler için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar next sd21 pro kameramın araç vantuzunu yaptım, ama geri kalan ekipmanları birleştiremedim (kask yan baglantısı ve bısıklet gıdon baglantısı) geriye kalanlar 2 siyah bant ve aşağıdakiler, yardımcı olabilecek var mı geçirilebilecek vs biyer bulamadım

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar next sd21 pro kameramın araç vantuzunu yaptım, ama geri kalan ekipmanları birleştiremedim (kask yan baglantısı ve bısıklet gıdon baglantısı) geriye kalanlar 2 siyah bant ve aşağıdakiler, yardımcı olabilecek var mı geçirilebilecek vs biyer bulamadım

http://i.hizliresim.com/P5X125.jpg
    http://i.hizliresim.com/rgP5Xm.jpg
    Birçok parça ortak kullanım içindir. Yani hepsini birleştirmen mümkün değil. O soketler motora veya kaska yapıştırmak için. Bazıları kavislidir, bazıları düz.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birçok parça ortak kullanım içindir. Yani hepsini birleştirmen mümkün değil. O soketler motora veya kaska yapıştırmak için. Bazıları kavislidir, bazıları düz.
    Benim tek istediğim kaska baglamak, bunlardan biri kask baglama aparatı birbirine geçmese bıle cam i koyabilece yada takabilecek biyeri var birinin ama çözemedim hala soketleri motora kaska yapıstırsamda ne işe yararlarki?

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tek istediğim kaska baglamak, bunlardan biri kask baglama aparatı birbirine geçmese bıle cam i koyabilece yada takabilecek biyeri var birinin ama çözemedim hala soketleri motora kaska yapıstırsamda ne işe yararlarki?
    ben de bu cihazın aynısından aldım, bantlar ne işe yarar hala anlayamadım, o yapışkanlı şeyleri (kavisli olanları) direk kaska yapıştırdım
    ama yapıştırmadan önce dene , kamerayı tak, düzgün açıyı veriyor mu, su koruma kabı ile kullanımı farklı yalnız,açısı değişiyo, bu yüzden bir yapışkanlı aparatı su geçirmez kap için, diğerini de kapsız kullanım için ayarlasanız daha iyi olur

ben bu şekilde yaptım ama bilmiyorum yanlış mı yaptım, bu arada büyük kavisli olan yapışkanlı bantı bence kap ile kullanacak şekilde ayarla
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    http://www.hizliresimyukle.com/image/BCX3
    Ben bu şekilde yapıştırdım 180km gibi hızlarda sorun yaşarmıyım.macun gibi bir yapışkan var onunla desteklesemmi.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bu cihazın aynısından aldım, bantlar ne işe yarar hala anlayamadım, o yapışkanlı şeyleri (kavisli olanları) direk kaska yapıştırdım
    ama yapıştırmadan önce dene , kamerayı tak, düzgün açıyı veriyor mu, su koruma kabı ile kullanımı farklı yalnız,açısı değişiyo, bu yüzden bir yapışkanlı aparatı su geçirmez kap için, diğerini de kapsız kullanım için ayarlasanız daha iyi olur

ben bu şekilde yaptım ama bilmiyorum yanlış mı yaptım, bu arada büyük kavisli olan yapışkanlı bantı bence kap ile kullanacak şekilde ayarla
    yapışkanlı şeyler dedıgınız 3 u kucuk yapıskanmı?Kamerayı nasıl koydunuz bunlara ben hala çözemedim bu aparatları

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    noob bunu beğendi.
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Yeni bir aksiyon kamera:

Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir alet. Uzun süredir takip ediyorum.
    Su geçirmez kabı çıktığı an almayı düşünüyorum.
    Motosiklet için koruma kabı olmadan kullanılması imkansız.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    next aee sd21 alan arkadaşlar şu youtube linkini incelerlerse hangi aparat ne işe yarar anlaması daha kolay olur:
    https://www.youtube.com/user/MagiCamTutorialsCZ/videos
    iyi bir distribütör neler yapıyor görüp hayıflanalım.
    kanal magicam sd21 çek cumhuriyeti distribütörüne ait ve tüm aksesuarların nasıl kullanılacağını detaylı şekilde anlatmış.
    YouSuffer ve fusuy364 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    next aee sd21 alan arkadaşlar şu youtube linkini incelerlerse hangi aparat ne işe yarar anlaması daha kolay olur:
    https://www.youtube.com/user/MagiCamTutorialsCZ/videos
    iyi bir distribütör neler yapıyor görüp hayıflanalım.
    kanal magicam sd21 çek cumhuriyeti distribütörüne ait ve tüm aksesuarların nasıl kullanılacağını detaylı şekilde anlatmış.
    oh be bunu arıyorum işte çok teşekkürler
    fusuy364 bunu beğendi.

SJ5000 kullanan var mı? Sjcam sayfasında var ama satışda değil nereden alabiliriz acaba

http://www.sjcam.com/cameras/29-sjca...on-camera.html

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    aliexpress siitesine baktınız mı? sjcam ürünlerinin neredeyse tamamı bulunur.

Arkadaşlar SJ4000 kullananlara bir sorum olacak.

Hafıza kartı doldukça kendisinin üzerine yazmasını istiyorum görüntüleri,
    bunu ayarlardan bulamadım,
    yardımcı olabilir misiniz?

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim teşekkürler sipariş verdim henüz gelmedi.mikrofonu nerden alıcaz.
    her hangi bir ses kayıt cihazı ile bu işi çözebilirsiniz. 40-50 tl den başlıyorlar. almadan önce denemek lazım, montunuzun içinden ne kadar ses alıyorlar. bizim kameralarda mikrofon girişi var ama housing olamdan kullanmayacağım için harici ses kaydı ve bilgisayarda video ve sesi birleştirmeyi daha sağlıklı buluyorum.

Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim next aee sd21 ler için de bu durum geçerli mi, nereden aldınız bu bilgiyi?

eğer öyleyse boşuna 60 fps çekim yapmayayım, pil ömrünü ciddi derecede azaltıyor çünkü
    ağır çekimle işiniz yok ise 30fps yeterlidir zaten.

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yapışkanlı bantlar var iki adet yuvarlak, ben onları titreşimi önlemek için barların etrafına sarıp kullanılacak diye anladım 6 adet küçük üçü kavisli üçü düz ike bir adet büyük kavisli bir tarafı 3m yapışkanlı olan plastikler sert yüzeylere kamerayı sabiltemek için kullanılıyor. küçüklerden birini açısı doğru bir şekilde kaska yapıştırabilirsiniz. sonra kutudan çıkan aparatlarla kamerayı bu yapışkanlı plastiklere takacaksınız. mantık olarak diğer kameralardan farkı yok o yüzden go pro videolarını izleyebilirsiniz.
    fusuy364 ve k_ayhn bunu beğendiler.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Daha karar veremedim :D
    Merhaba abiler sizden bir ricam var yardımcı olursaniz sevinirim 208901193 nolu ilana bakabilir misiniz ürün orijinal ise almayı düşünüyorum da abilerimden yardim istiyorum

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Arkadaşlar ptt kargo sayfasında zimmet alındı yazıyor,sj4000 sipariş ettim 10 günde Tr'ye geldi neredeyse 10 gün olacak İstanbuldan Aydın'a gelemedi,şimdi bu zimmet alındı ne anlama geliyor bilgisi olan yardım etsin.

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ptt kargo sayfasında zimmet alındı yazıyor,sj4000 sipariş ettim 10 günde Tr'ye geldi neredeyse 10 gün olacak İstanbuldan Aydın'a gelemedi,şimdi bu zimmet alındı ne anlama geliyor bilgisi olan yardım etsin.
    ptt arıyıp sorarsanız nerde oldugunu söylerler

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aksiyon kamera için 2 liralık kafa bandı :D
    https://m.youtube.com/watch?v=pvdVrIZNn84
    mhmtesk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)