Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

MOTOMAX %50 İNDİRİM KAMPANYASINDA SON 4 GÜN

Motovento
    REKLAM ALANI

Held faxon alacaktım ben de. Yağmur mu geçiriyor? Waterproof diyor held’in kendi sitesinde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 Riders City Botlarım geldi. Defolu değil, kullanılmış yada denenmiş değil.
    1 gün kargoya geç verildi ama yoğunluktandır dedik artık.
    Güle güle kullanayım bari

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Aynı şekilde benimde 4 Riders Boatlarım ve Shoei GT-AIR kaskım geldi. Hiçbiri kullanılmış değil. Herhangi bir defo felanda bulamadım. Baya baya sıfır ürünler.

Kaskın üzerinde 550€ etiket var. Sökmemişler duruyor hala. Muhtemelen vitrin ürünü olabilir. Fakat farklı bir motosiklet mağazasını gidip gezdim ve orda da 550€ fiyat gördüm. Hatta şu dolar ve euronun düştüğü dönemlerde bir ara niyetlendim alayım diye o fiyattan alsaydım baya zoruma giderdi.

Held faxon siparişi verecektim yorum üzerine feel n proof olanı verdim. İyiki siteye bakmışım 😁 ayrıca kredi kartı ile satış var sadece ve indirim %50 değil %45. Ödeme kısmında çıkıyor şaşırmayın yani. Ben aradım konuştum eft veya havale ile %50 indirim yapılıyor dedi ve o da kapalıymış sistemde sadece kredi kartı alımı açık.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Yigidi oldurup hakkini yemeyelim. Eldivenler su gecirince dun aksam mail yolladim motomaxe, az once cevap geldi. Yogunluk nedeniyle kampanya bitiminde iade/degisim icin firmamiza ugrayabilirsiniz yazmislar. Ben de ilgilerine tesekkur ettim.

Oyle veya boyle, ilgili firma...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İade değişim yapıyorlar işte, o zaman niye öyle bir ibare koymuşlar?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yigidi oldurup hakkini yemeyelim. Eldivenler su gecirince dun aksam mail yolladim motomaxe, az once cevap geldi. Yogunluk nedeniyle kampanya bitiminde iade/degisim icin firmamiza ugrayabilirsiniz yazmislar. Ben de ilgilerine tesekkur ettim.

Oyle veya boyle, ilgili firma...
    kampanya bitiminde süresinde gelmediğiniz için iade/değişim yapamıyoruz demesinler?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kampanya bitiminde süresinde gelmediğiniz için iade/değişim yapamıyoruz demesinler?
    Valla motomaxi savunmak gibi olmasın ama değişim olayında daha önce sorun çıkarmadan yardımcı olmuşlardı. 2 yıl kadar önce motomax kampanyasından arkadaşla internetten aynı marka motosiklet botu siparişi verdik. Ben 43 numara aldım arkadaş 44 numara aldı. Gelince denedik ki 43 numara bana ve arkadaşa tam oluyor. Arkadaş mağazayla görüştü, 43 numara ile sorunsuz değişimini yaptılar.

Yine bir kez eldiven aldık eldivende sökük varmış, aynı gün geri götürdük sorunsuz iade aldılar. Bir kez de çok uygun fiyata yazlık motosiklet montu aldı arkadaş, yine şansına ufak bir yerinde dikim hatası gördük. Değiştirelim diye gittik aynı monttan hiç kalmamış, isterseniz iade alalım isterseniz terzide düzelttirelim dediler. Ne uğraşacaz, zaten kelepir mal deyip montu öyle kabullendi

Şu anda çalışma prensipleri nedir bilemem ancak 2 yıl kadar önce alışveriş yaptığımızda bizi mağdur etmemişlerdi.

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4riders travell bot almıştım. Zamanında kargoya verildi. Elime de ulaştı. Ürün sorunsuz defosuz. Motomaxtan ikinci alışverişim ve memnunum.

Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Bende bir önceki sayfada yazmıştım gelen kargoda mont çıkmadı yollamamışlar diye ama gün içinde ulaştım kendilerine. Eksik ürünü istersem kargolaya bileceklerini istersem mağazadan teslim alabileceğimi belirttiler. Bunu da belirteyim kimsenin aklında bir şey kalmasın. Aksi bir durum olursa onuda yazarım elbette.

Motosikleti
    Suzuki V-Strrom 650
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şekilde benimde 4 Riders Boatlarım ve Shoei GT-AIR kaskım geldi. Hiçbiri kullanılmış değil. Herhangi bir defo felanda bulamadım. Baya baya sıfır ürünler.

Kaskın üzerinde 550€ etiket var. Sökmemişler duruyor hala. Muhtemelen vitrin ürünü olabilir. Fakat farklı bir motosiklet mağazasını gidip gezdim ve orda da 550€ fiyat gördüm. Hatta şu dolar ve euronun düştüğü dönemlerde bir ara niyetlendim alayım diye o fiyattan alsaydım baya zoruma giderdi.
    Kaskın senesi nedir? Ben de 2017 Haziran’da orada Shoei Gt-Air alırken, “2016’dan eski ise almam” demiştim, 2016 demişlerdi. Ben yine de ısrar ettim ve zor da olsa senesine bakmıştım (meşaketli bir iş), 2015’di. Gene de almıştım henüz 5 sene geçmediği için ama bu indirimde epey eski yılların kasklarını gönderdiklerini düşünüyorum. Siz söyleyebilirseniz, öğrenmiş oluruz.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Givi tablam geldi tablanın anası ağlamış sanki mağazada paspas olarak kullanılmış onu geçtim eksik ne vidaları var ne sabitlemeleri. Telefona bakan yok. Eline sağlam ürün ulaşmış olanlar yatıpn kalkıp dua etsin. Bide kaskın üretimini tartışıyorsunuz... ürün belliki teşhir ürünü sitede bu belirtilmemişti.

Varsa bu şekilde bunu savunan buyursun savunsun. Aldığım ürün givi m5 tabla. 50 lira kar yapalım derken 60 lira zarar girdik. Vidalar uydurulur fakat orjinali kadar sağlam olur mu bilmem..

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Tablayı kaç tl ye aldın müdür.
    vidalar önemli değil paslanmaz alır takarsın.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motomaxi savunmak gibi olmasın ama değişim olayında daha önce sorun çıkarmadan yardımcı olmuşlardı. 2 yıl kadar önce motomax kampanyasından arkadaşla internetten aynı marka motosiklet botu siparişi verdik. Ben 43 numara aldım arkadaş 44 numara aldı. Gelince denedik ki 43 numara bana ve arkadaşa tam oluyor. Arkadaş mağazayla görüştü, 43 numara ile sorunsuz değişimini yaptılar.

Yine bir kez eldiven aldık eldivende sökük varmış, aynı gün geri götürdük sorunsuz iade aldılar. Bir kez de çok uygun fiyata yazlık motosiklet montu aldı arkadaş, yine şansına ufak bir yerinde dikim hatası gördük. Değiştirelim diye gittik aynı monttan hiç kalmamış, isterseniz iade alalım isterseniz terzide düzelttirelim dediler. Ne uğraşacaz, zaten kelepir mal deyip montu öyle kabullendi

Şu anda çalışma prensipleri nedir bilemem ancak 2 yıl kadar önce alışveriş yaptığımızda bizi mağdur etmemişlerdi.
    botla ilgili tamirat yapıyorlar mı peki?
    aldığım forma botun ön kısmında ufak bi kısım kırıldı, parmağa hafiften değiyor.
    garanti süresi de yeni bitmiş

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alıntı hakohako adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın senesi nedir? Ben de 2017 Haziran’da orada Shoei Gt-Air alırken, “2016’dan eski ise almam” demiştim, 2016 demişlerdi. Ben yine de ısrar ettim ve zor da olsa senesine bakmıştım (meşaketli bir iş), 2015’di. Gene de almıştım henüz 5 sene geçmediği için ama bu indirimde epey eski yılların kasklarını gönderdiklerini düşünüyorum. Siz söyleyebilirseniz, öğrenmiş oluruz.
    Merak Edip Orta pedin altındaki etikete baktım. Tarih kısmı boş. Ayrıca şimdi farkettim. Kask ile gelen kutu kaskın kutusu değil. Benim Kask XL iken gelen kutu XXL Evet kesinlikle emin oldum. Muhtemelen bu kaskı vitrinde tutmuşlar. Kendi kutusuda kaybolunca başka kutuya koyup göndermişler.

Kendimi tatmin etmek için söylemiyorum ama size hiç açılmamış kask yerine bu vitrindeki kaskı verelim sizde 3400TL yerine 1700TL verin deseler yine alırdım. Hatta nakit param olsa iki tane alırdım.
    www.arectron.com

Motosikleti
    Artık Yok...
    bu tür büyük stokları bitiriyoruz tarzı kampanyalarda oluyor bu tip şeyler bazen vitrinde sergilenen mal yollanıyor bazen depoda uzun süre yatmış mal bazen bir müşteri denemiş test etmiş dükkanda çıkartırken bir yerinde ufak deformasyon yada yırtılma olmuş ufacık bir şey. olabiliyor.. ona görede sanırım fiyatı gayet uygun çekiyorlar..

ben genelde motomax in direk mağazından aldığımdan ötürü bilmiyorum internette süreç nasıl işliyor.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tablayı kaç tl ye aldın müdür.
    vidalar önemli değil paslanmaz alır takarsın.
    170 liraya tabi vida alması etmesi olmayacak iş değilde eksik işte. Uyuz oldum :D

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    botla ilgili tamirat yapıyorlar mı peki?
    aldığım forma botun ön kısmında ufak bi kısım kırıldı, parmağa hafiften değiyor.
    garanti süresi de yeni bitmiş
    Hayatta yapmazlar, ama sen şansını bir dene yine de Kötü esnaf değiller ama öyle çok aşırı müşteri odaklı bir firma da değil.

Sıfır alınmış bir ürünü kullanmadığınız zaman iade alıyorlar veya yenisiyle değişimini yapıyorlar ama kullanılmış hele hele garantisi bitmiş üründe yardımcı olacaklarını hiç sanmıyorum.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatta yapmazlar, ama sen şansını bir dene yine de Kötü esnaf değiller ama öyle çok aşırı müşteri odaklı bir firma da değil.

Sıfır alınmış bir ürünü kullanmadığınız zaman iade alıyorlar veya yenisiyle değişimini yapıyorlar ama kullanılmış hele hele garantisi bitmiş üründe yardımcı olacaklarını hiç sanmıyorum.
    Forma bot konusunda herseye hakim oldugumu dusunuyorum. 2 sene once motomaxden bot almistim. Bu sure zarfinda 2 kere fermuari patladi ve bir kere de ust dikisleri atti. Her seferinde garanti kapsaminda onarim yapildi. Onarimi da Hasanpasa'da Budax Lostra Ferhat Usta yapti. Sorun surada ki, botlarim dikile dikile au gecirmezlik ozelligini kaybetti ve motomaxten degisim talep ettim. Onlar ise reddetti. Simdi tuketici hakem heyetinden degisim icin onay bekliyorum.

@LynXMaSTeR Kisacasi, onarim icin Ferhat Usta'ya gidebilirsiniz, cunku motomax de ona goturecek. Ama su gecirmezlik etkilenebilir...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forma bot konusunda herseye hakim oldugumu dusunuyorum. 2 sene once motomaxden bot almistim. Bu sure zarfinda 2 kere fermuari patladi ve bir kere de ust dikisleri atti. Her seferinde garanti kapsaminda onarim yapildi. Onarimi da Hasanpasa'da Budax Lostra Ferhat Usta yapti. Sorun surada ki, botlarim dikile dikile au gecirmezlik ozelligini kaybetti ve motomaxten degisim talep ettim. Onlar ise reddetti. Simdi tuketici hakem heyetinden degisim icin onay bekliyorum.

@LynXMaSTeR Kisacasi, onarim icin Ferhat Usta'ya gidebilirsiniz, cunku motomax de ona goturecek. Ama su gecirmezlik etkilenebilir...
    4 yıldır yds diablo kullanıyorum taş gibi hiçbir yeri patlamadı çatlamadı
    türk malı yerli ve milli
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)