Yamaha’nın en köklü bayilerinden biri olan Kardeşler Motosiklet bilinçli motosiklet kullanımını yaygınlaştırmak için başlattığı Ücretsiz Eğitim Kampanyasını yoğun istek üzerine bir ay daha uzatma kararı aldı.

“ Motosiklet ile yeni tanışacaklar daha bilinçli ve güvenli bir şekilde uzun yıllar motosiklet kullanabilsinler diye YRA Ücretsiz Eğitim Kampanyamızı yoğun istek üzerine 30 Nisan 2017'ye kadar uzattık. “ açıklamasıyla kampanyanın devam ettiğini duyuran Kardeşler Motosikletin eğitim kampanyasının detayları şu şekilde.

30 Nisan 2017’ye kadar motosikletini Kardeşler Motosiklet’ten alan herkese YamahaRiding Academy’de tüm seviye eğitimlerden biri ücretsiz. Tüm motosiklet modellerinde geçerlidir, eğitim seviyesi müşterinin ihtiyacına ve tercihine göre belirlenecektir.

Yeni motosiklet alacaklar için faydalı bir uygulama olduğunu değerlendiriyoruz ve bu tarz faydalı girişimleri daha sık görmeyi diliyoruz.
Kampanyadan yararlanmaksızın eğitim almak isteyenler için YRA fiyat tarifesi şu şekildedir:

YRA’da 1.Seviye eğitim fiyatı: 325 TL
2. Seviye eğitim fiyatı: 375 TL
İleri seviye Scooter eğitimi fiyatı: 300 TL
Seviye 3 ileri seviye sürüş geliştirme programı eğitim fiyatı: 350 TL

KARDEŞLER MOTOSİKLET
ADRES: Rami Yeni Mh. Rami Kışla Cd. No:114 Eyüp / İstanbul
TEL: 0212 535 40 27
WEB: http://kardeslermotosiklet.com