Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Enstrüman çalanlar\Müzisyen Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Aslında yıllar yılı Kanun'un sesine hayran ve hasta olup, bir gün bilindik, popüler enstrümanların dışına çıkarsam bu kanun olacak sözünün gurbet ellerde işlemeyeceğini çözmüş olmam üzerine bizde blok flütün bir enstrüman statüsünde olmasından mütevellit "yan flüt" olarak adlandırılan has ve orijinal flüte merak sarmış ve başlamak üzere bir durumdayım. Deneyimi ve önerisi olan var mıdır?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında yıllar yılı Kanun'un sesine hayran ve hasta olup, bir gün bilindik, popüler enstrümanların dışına çıkarsam bu kanun olacak sözünün gurbet ellerde işlemeyeceğini çözmüş olmam üzerine bizde blok flütün bir enstrüman statüsünde olmasından mütevellit "yan flüt" olarak adlandırılan has ve orijinal flüte merak sarmış ve başlamak üzere bir durumdayım. Deneyimi ve önerisi olan var mıdır?
    başladınmı , başlayacakmısın ?

bence ikisindende vazgeç gel seni klarnetçi yapalım para klarnette var bak demedi deme sora pişman olursun irfan sen dediydin dersin

bak üsnü agaya malı götürüyor
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Başlamadım henüz, artıları eksileri bulup hesap yapma aşamasındayım.

Klarnet de bulamam sanırken beklediğimden çok satılıyormuş civarda , ama bir flüt kadar da cazip gelmiyor açıkçası...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baþlamadým henüz, artýlarý eksileri bulup hesap yapma aþamasýndayým.

Klarnet de bulamam sanýrken beklediðimden çok satýlýyormuþ civarda , ama bir flüt kadar da cazip gelmiyor açýkçasý...
    ohooooo sen hesap yapayim dersen uzun surer hatta hesapla kalirsan oylece kalir o is )

Hesaplari bie kenara birak bir enstroman calmak guzel bir his .enstromanlar ekmek kadayifi gibidir hicbirini digeriyle kiyaslayamazsin hepsi ayri bir lezzet olsun varsin yan fulut olsun )

Kaliteli bir yan fulutun bedelide. klarnetten assagida degildir sanirim hadi hayirlisi. )
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Ben de davul çalmaya çalışıyorum..İki senedir çok ciddi ilgilenmeme rağmen fiziki koşullar elvermediği için evde davulum yok ben de elektro gitar aldım,onunla da uğraşıyorum ama amatörce.Bir de blok flüt var tabi blok flüt de duyduğum her şeyi belirli sınırlar içerisinde çalabiliyorum ve aynı özelliğe sahip bir arkadaşım var onunla birlikte çalıyoruz,çok eğlenceli oluyor =)

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohooooo sen hesap yapayim dersen uzun surer hatta hesapla kalirsan oylece kalir o is )

Hesaplari bie kenara birak bir enstroman calmak guzel bir his .enstromanlar ekmek kadayifi gibidir hicbirini digeriyle kiyaslayamazsin hepsi ayri bir lezzet olsun varsin yan fulut olsun )

Kaliteli bir yan fulutun bedelide. klarnetten assagida degildir sanirim hadi hayirlisi. )
    Derdimi anlatacak kadar gitarla alakam var zaten, yalnız gitarı Türkiye'de bırakınca buradan başka bir tane almak yerine başka bir enstrümana da mı merak sarsam düşüncesi baş gösterdi Sesine hayran olduğum flüt şu an ön planda gibi... Maddi açıdan da öyledir, hatta sanırım klarnetten daha da yüksektir fiyatı da sanırım bana vereceği keyif de klarnetten kat kat fazla olacaktır...

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Iki bucuk yildir calmaya neredeyse hic firsat bulamadigim bir tane Cadenza elektro, bir tane de Suzuki akustik gitar. bir distortion bir de pedalli yari analog synthesizer oylece duruyor iste orda... Elektro; ne yaptigimi, kime verdigimi ya da nerede kaybettigimi hatirlamadigim amfisi zaten yanimda olmadigi icin, kilifindan bile cikmadi bu sure zarfinda... Arasira dusunuyorum suanda caliyor olsaydim ne calmak isterdim diye; Replikas! Neyse benim oglani bir hazine bekliyor, haberi yok keratanin...

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    bende org klavye çalmaya merağım var istek çok ama bi türlü başlamak nasp olmadı org ta ucuz bişey değilki profesyonel diyebileceğin cihaz 1000 liradan başlıyor
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ney üflüyorum
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Büyük bir heycan ve merakla bir gitar aldım ama evin köşesinde kalakaldı arada sıra uğraşıyorum çalmaya onun haricinde dj setup'ına merakım vardı maşallah fiyatlar uçuk olduğu için kursağımda kaldı
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    değerli arkadaşlar sanatınızı icra ederken videoya alsanızda bizde bu güzelliğe ortak olsak...alkışlasak...sizleri motive etsek...bir flüt bile çalmayı beceremeyen ben izlerken mest oluyorum...

özellikle saz veya bağlama (hangisi doğruysa)

Özellikle Piyanist Şantör Kobrettin İrfan güzle parçalardan bir demet yapsın isterim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    çok zaman oldu büyük bir hevesle elektro gitar (cort x3 ) almıştım evde kendi kendime çalmaya uğraşıyodum her gün..

sabredemeyip satmıştım şuan santana marka çin malı dandik bi klasik gitar var süs olarak duruyo

Bağlama Çalmaya 2,5 Ay Önce Falan Başladım. 12 Tane Parça Çıkardım Şimdiye Kadar :D İstikrarlı Bir Şekilde İlerliyorum :D

Bu Arada Mete_han abiciğim ikisi de yanlış değil ama saz aynı zamanda enstrüman demektir Aklında Bulunsun
    ::145::::145::::145::

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

çok iyi dinlerim
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    madem konu geneli elektro, bende şunu paylaşmak istedim
    Levsy bunu beğendi.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    bu adamı izleyip dinletikten sonra bi daha elime gitar almadım

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem aslinda bir kamera alip saz çalmaya çalisirken kendimi bir çekmem lazim.
    Merak etmeyin yayinlayip size iskence edecek degilim ama kendi hatalarimi görmek açisindan galiba baya faydali bir aktivite.
    Gerçi ben saz çalrken, hanimin;
    ben anneme gidiyom
    ya da çocukalarin; baba yine ne kabahat isledik?
    cumlelerinden performansim hakkinda azbuçuk bilgi sahibi oluyom ama yine de!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    selam arkadaşlar bende klasik gitar çalıyorum solo atmayı daha çok sevsemde ritim ve solo ayırt etmeden çalıyorum özellikle yaz mevsimlerinde her akşam sahil kentlerinde ve tatil beldelerindeki cafelerde program yapıyorum. Günümüzün popüler şarkılarını hiç sevmem özellikle fettah can ve halil sezai istekleri geldiğinde sinir olurum. Daha çok Bülent Ortaçgil, Yavuz Çetin, Düş Sokağı Sakinleri, Yeni Türkü, Ezginin Günlüğü, Yaşar Kurt tarzlarını sevdiğim için insanları sıkmamak adına yanıma başka solist arkadaş bulup güncel parçaları söyleme işini ona yüklerim zaten daha çok solo atmayı sevdiğim için o söylerken arkadan solo atıyorum

Geçtiğimiz yaz yaptığım programlardan kazandıklarımla 150 mc alabildim ancak malum henüz öğrenci olduğum için asıl işimi yapamıyorum. Ha son olarak; 2 ritim öğrenip üç beş pop şarkıyı ritim atarak söyleyip çalan adamların çok iyi gitar çalıyorum tavırlarına uyuz oluyorum

Motosikleti
    transalp xl650
    gitar çalarım çok değişik bi başlık olmuş aslında herkes bi dönem yapmıştır enstrüman çalmıştır nerdeyse
    ben gitarı bırakmadım ama ara ara çalarım halen daha
    Allah affeder ama insan affetmez

merhaba,

hem motosiklet tutkunu hemde gitar çalmayı seven biri olarak birkaç sene önce yaptığım fender gitarı paylaşmak istedim.

Yapım aşamalarını sitemde bulabilirsiniz. Çok fotoğraf olduğu için burada paylaşamadım

http://www.cyberguy.web.tr

cyberguy - BLNT

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)