Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Heavy Metalci Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Amerikalı Black Metal Grubu Shadows Fall Pink Floyd'un unutulmaz parçası Welcome To Machine parçasını süper coverlamışlar. Tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=0z6SpiwEhQQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyedeki EMO müziğine bir de çilekeş'i eklemek lazım Ayrıca Emo emo f.ck You Emo Dinlemenizde fayda var :D

Bobber Scorpions'a heavy Metal demişsiniz ancak Scorpions, White Snake vb.. Zamanında Hard'n Heavy Kaset serisinde (Sony Walkman Mega Bass açık yahu ne günlerdi ) dinlediğimiz gruplar aslında Hard Rock yapmıyorlar mıydı?

Bu arada Tabloyu yeni gördüm daha büyük versiyonu varsa kenarda tutmak isterim elbette Kaynağını da bilmek gerekir.
    Çok şükür

Evet Hard Rock yapar. Nasolsa kimse ayrımıyor diye yazma gereği duymadım.

Biraz açacak olursak; Scorpions; aynı dönemde İngiltere’de yeni yeni parlayan N.W.O.B.H.M. (New Wave Of British Heavy Metal)’e paralel olarak Almanya’da doğan, hard rock ve heavy metale ait alt türlerin bir harmanı olan, sonradan euro metal olarak adlandırılıcak olan türün doğmasına ön ayak olmuştur.

Bunun sonrasında, sırasıyla Accept, Helloween, Sinner, Running Wild, Axxis, Krokus, Gravedigger, Pretty Maids , Rage, UDO gibi gruplar Scorpions’ın açtığı yolda metal arenasındaki yerlerini almışlardır.

Bu gruplar ise 90’ların başında Gammaray,Blind Guardian,Rhapsody,Hammerfall,Stratovarius, Angra, Labyrinth, Nocturnal Rites, Nightwish, Headstone Epitaph, Primal Fear gibi power-proggresive orijinli gruplara örnek olmuş, bunların sonucunda Almanya, rock-metal dünyasının lideri konumuna gelmiştir.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yahu yanlış anlamayın da metalmiş tenekeymiş vs hariç ne hoşuma giderse dinlerim tabi bu müzikleri seviyor olabilirsiniz bişi demem AMAA bu müzikleri yapanları,tarzlarını,görünüşlerini,konuşmalarını beğenen arkadaşlar varsa gerçekten üzülürüm çoğu insanlıkla alakası olmayan şahsiyet bu müzikleri yapan şahıslar !ayrıca TÜRKÜLERİMİZ güzel halk müziklerimiz varken de böyle dangır dungur müzikler de niye çözmüş değilim yabancı müziğe karşı değilim ama metal e
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metallica, slayer, mudvayne, linkinpark, sevenfold, celldweller, bullet valentine, disturbed, system of down, slpknot, rammstein, dope, korn, dream thearte, evanescence, epica haluk levent, lacuna coil, manga, prodigy.

bunlar var arşivde, bu gruba göre biraz sertimtruck
    birde bunlara redhot apocalyptica greendayi ekle bendensin
    bu arada uzun süredir foruma girmedim çalıntı bir bmw1100 gs almak üzere oldugumu son anda farkettim bir arkadasım motor kazasında ayağını kırdı..bu olaylar beni bir süre uzaklastırdı motor sevdasından ama yine bitiremedim bu sevdayı..yaza girerken alacağım xt660 la devam edicem allahın izniyle
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    acaba diyorum
    occ yapmıştı bir tane motora amfi bağlayabilirmiyizki?
    gerçi onların motorlar 3metre
    yer bulmak amfiyi beslemek bide gitarıda unutmamak lazım tabi

bu arada mesaj sayım artımıyor şimdi gördüm bozulmuş galiba

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu yanlış anlamayın da metalmiş tenekeymiş vs hariç ne hoşuma giderse dinlerim tabi bu müzikleri seviyor olabilirsiniz bişi demem AMAA bu müzikleri yapanları,tarzlarını,görünüşlerini,konuşmalarını beğenen arkadaşlar varsa gerçekten üzülürüm çoğu insanlıkla alakası olmayan şahsiyet bu müzikleri yapan şahıslar !ayrıca TÜRKÜLERİMİZ güzel halk müziklerimiz varken de böyle dangır dungur müzikler de niye çözmüş değilim yabancı müziğe karşı değilim ama metal e
    Estağfurullah, niye yanlış anlayalım.Türkülerimizin yeri tabii ki ayrı. Onlar bizim özümüz ve türkülerimizi tabii ki dinliyorum. Ve çok severek söylüyorum.

Ancak; "bu müzikleri yapanları, tarzlarını,görünüşlerini,konuşmalarını beğenen arkadaşlar varsa gerçekten üzülürüm çoğu insanlıkla alakası olmayan şahsiyet bu müzikleri yapan şahıslar"

bu kanıya nerden vardınız onu öğrenmek isterim. Bu kanıya varmanıza sebep, bu müzikleri yeni yeni dinlemeye başlayan, ortaokul ve lisede okuyan, bu müzikleri sevmeleri sebebiyle, bu müziği yapanların sahne kıyafetlerini günlük hayatlarında giymeyi tercih eden heyacanlı kardeşlerimizse sanırım bu kişiler için değil kendiniz için üzülmelisiniz.

İnsanlıkla alakalı olmadıkları kanısına nerden vardığınızı öğrenebilir miyim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüzeysel bakma biraz araştır insanlıkla alakası yok dediğin insanlar hepimizden daha derin düşüncelere daha yoğun duygulara sahip görünüşlerine bakarak bunu söylemen çok saçma! metal müzik bir tutkudur ve biz sert müziklerle öfkemizden,hüznümüzden arınıyoruz ve sakinleşiyoruz(benim görüşüm)türkü sevmem ve sevenlerede karışmam herkezin kendi hayat görüşü kendi hisleri.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Gerçek motorcu MANOWAR dinler
    riding horses made of steel
    we're all crazy gonna ride until we die

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Hop noluyo burda!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:46 ----------

bu zamana kadar görmedim,ortam burdaymış ya,selam tüm metalci dostlarım,metalci olunmaz metalci doğulur diorum...

ayrıca Polat kılıklı kişilerinde bizlerin insanlık dışımıyız içimiyiz anlamasını bekleyemezdik,cevap bile vermemek lazım...

Motosikleti
    TDM900
    Tobocum seb nu başlığı görmemiş miydin ?

Motosikleti
    yok abi walla şimdi dolanırken gördüm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    born to drink and ride.

Motosikleti
    TDM900
    Tombo o zaman sen de bizimle paylaşacak birşeyler bulabilirsin :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    motorlu heavy metalci chopper a binmek zorunda mıdır?

Motosikleti
    TDM900
    Yoo ben chopper kullanmıyorum. Önceden kullandım ama tarzım değildi değiştirdim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    artık iron maiden türkiye ye gelsin diyen motorcular buraya ozaman

Motosikleti
    pink floyd,deep pruple,rainbow,queen,led zeppelin,ac/dc,aerosmith,metallica,guns n roses,megadeth,ıron maiden,pentagram,cradle offilth,emperor,mayhem,rammstein,stratovarious,ice d earth,dream theater,slayer,marlyn manson...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:25 ----------

kendi adıma küçük yaşlardan beri cruiser motorların hastasıyım,metalciyim choopercıyım mutluyum
    ıron maiden da gelsin...

Motosikleti
    TDM900
    Bira içeriz'i unutmuşsun :D

Chopper'ım yok ama Chopper'dan daha güzel ses çıkartan motorum var :D

Motosikleti
    birayı içeriz seside çıkarırız,alayına giderimiz var ,

evet haklı , chopper motoruna kafa tutan güzellikte egzos sesin var,ama unutmayalımki benimkinde de extradan çift susturucu var,çıkardığımda olanları biliyosunuz :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler