Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Avcıların Buluşma Mekanı [Havalı tüfek veya tabanca ve Ateşli Av tüfekleri ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Ben bu grubu ilk kez görüyorum, kim kaldı eski avcılardan
    Bende de evde 1 huğsan pompalı, 1 Winchester süperpoze bir de frankie otomatik tüfek mevcut, ergenekondan alınmazsak ii
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de evde 1 huğsan pompalı, 1 Winchester süperpoze bir de frankie otomatik tüfek mevcut, ergenekondan alınmazsak ii
    valla sen yandın dostum
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayadır yazan olmamış bu konuya, aslında tam av zamanları kar iyi yağdı. ;)

İki hafta önce yoğun kar yağışından dolayı mecburi izine çıktım. Yani Çatalca'da tam ördek vuracakken Ayvalığa gittim. İki kere çıkabildik ve 3 yelve (çulluk) vurduk.

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    tabancatüfek.com u öneririm çok fazla bilgi edinebilirsiniz.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    herhalde motosikleti sevenler arasında silahları çok seven yok

bir bıçağı, bir tabancayı sevmek de garip gelebiliyordur çoğu insana. ne bileyim belimde silah taşıma yada cebimde bıçak taşıma tenezzül heves yada gayretinde olmadım hiç. evimde bulunmasını bile istemem. lakin ayrı bir zevk.. sevmesi bakması..

bildim bileli bıçak hastasıyım ben. kelebek çevirmeyle başladı. tespih çekmek gibi bir şey olmuştu elimden atamıyordum. psikopat sanmasınlar diye odama girer gizli gizli oynayıp dururdum, gençlik işte..

gençlik işte deyince aklıma geldi bişiler.. şimdi düşünüyorum ne kadar garip. iyi başıma birşey gelmeden çıkmışım içinden herşeyin. insanın ağırlığına alışması, belinde kolunun altında taşıması.. tuvalete bile onla gitmesi, onca diklenen insana yada ters duruma karşın elini değdirmeye tenezzül etmemesi.. yada başına üşüşen belalardan ona ihtiyaç duymadan kurtulabilmesi.. koruyucu meleklerim iyi çalışmış gerçekten.

üniversitede kendi evimde kalırken eve rahat rahat alıp getirebilmem sebebi ile bıçak kolleksiyonuma başladım. yumruk arası, fırlatma tarzı, bot bıçakları, av bıçakları vs derken olay abardı biraz üniversite bittiğinde sadece bir iki tanesini kendime sakladım geri kalanını dağıttım.

şimdi hiç elime geçmese bile biryerlerde duran 2 tane smith wesson bıçağım var. biri bot bıçağı, bir diğeri ise çakı.

ama hayatımın gerçek bıçağı daha doğrusu çakısı yine smith wesson marka assisted mekanizmalı black ops isimli bir bıçaktı. özel harekatçı biri hediye etmişti. çok güzel, çok kaliteli bir sürü bıçağım olmuştu ama o gerçekten harika birşeydi. o da diğerleri gibi ömür boyu garantiliydi ama barut tozu özel bir şekilde işlendiği için çok dehşet bir görüntüsü vardı. arabamdan bile ayırmazdım. bir sallayışta tel örgüleri kestiğini bilirim. aracı otoparka bıraktığımda çalmışlar ne yazık ki..

silah ise ne yazık ki genelde bir kesimin çok nefret ettiği, bir kesimin ise gereksiz yere kendini adam hissetmesine sebep olduğu için çok sevdiği bir nesne. arada kalan insan sayısı çok az. halbuki kullanmayı bilmeli. askerdeki bikaç atışla olabilecek bir şey değil. vakti zamanında ağırlığına elimin alışkanlığı varsa da; askerde bir şey görmedik, bari yarın bir gün memleketim için elime bir şey almam gerekirse diye elime almıştım sonraları. hatta poligondaki ilk günümde görevli senin atış kağıtlarını buraya güvenlik eğitimi için gelen arkadaşlara derste örnek diye göstermek lazım demişti. ben moral veriyor zannediyordum. çünki tüm atışlarım 6 nın içindeydi, ilk atışlarımdı ama o kadar da iyi gelmemişti bana. Daha elli tane yakmadan tüm atışları alında toplamaya başlayınca yeteneğime inanmıştım. şimdi ise çok boş vakit bulabildiğimde el alışkanlığımı kaybetmeyeyim diye uğruyorum poligonlara. bence araba kullanmak kadar doğal insanların silah kullamayı bilir olması. eve sokmam, yanımda taşımam ama nasıl kullanılacağını da bilmek lazım. Ama insanların gerçekten atış tarzları farklı. Kimi kalp üzerinde kimi kafa bölgesinde kimi göğüs bölgesine yapıyor atışları. ben şimdiye kadar alın bölgesinin ortası dışında bir yere nişan almadım. gariptir aklıma bile gelmedi başka bir yere nişan almak.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    hadin nisanın ikinci haftası atışa gidelim
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu dedigin marka italyan markasi mi?
    We are many...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Katliamlar tam gaz..Hadi bakalım rastgelmeye..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadin nisanın ikinci haftası atışa gidelim
    Neyine varsın ?
    Bu sefer elimden oyle ucuz kurtulamazsın
    Delerim
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyine varsın ?
    Bu sefer elimden oyle ucuz kurtulamazsın
    Delerim
    seni çagıran kimki sen git tukkanla gez
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seni çagıran kimki sen git tukkanla gez
    Biliyorsun dimi eline verecegimi silahı
    Bahaneye bak Tukkanla gezecekmişim.
    istedigimle gezerim seninle de gezerim sorun mu var
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ohoo baya olmuş kimse yazmayalı, napak bi poligon mu yapak?

Skeet atarız.

Yapayım mı bi buluşma? Kimler gelir ki?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    ben gelirim ama bu hafta dürbün ayarlayacagım

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Abi ne dürbünü, saçma atıcaz yahu
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    ben mavzerin dürbününü sıfırlayacagım ayar yapcam yani

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu sitede baya avcı varmış veya tüfeklerle tabancalarla uğraşan herkese selam rasgele ava çıkanlara fakat güvenlik kurallarını elden bırakmayalım bu aralar avda ölen çok allah korusun herkesi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    benimde bir sorum olucak, bu Huğlu ya taktım bu aralar, nasıldır?
    290 tl otomatik uygun geldi bana tek kırma almaktan iyidir diye düşündüm ya sizin fikriniz?
    7+1 plastik dipçik
    http://www.bozkurtav.com/Star-Huglu-...gi,PR-342.html
    4+1 ceviz dipçik
    http://www.bozkurtav.com/Star-Huglu-...gi,PR-337.html

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde bir sorum olucak, bu Huğlu ya taktım bu aralar, nasıldır?
    290 tl otomatik uygun geldi bana tek kırma almaktan iyidir diye düşündüm ya sizin fikriniz?
    7+1 plastik dipçik
    http://www.bozkurtav.com/Star-Huglu-...gi,PR-342.html
    4+1 ceviz dipçik
    http://www.bozkurtav.com/Star-Huglu-...gi,PR-337.html
    Usta sakın alma bendede bu tip bir alet var tutukluk yapar orası burası dagilir örde avı yapmayacaksanda otomatikten uzak dur ben maddi gücünü bilmem ama otomatik alacaksan ATA al yada ata kopyası 450 tl ye torun var adamlar ATA marocci a12 yi kopyalamışlar butun parçalarıda uyuyor yada sabır et huglu eagle yada yildiz tarzı bir tufek al

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:50 ----------

ben mavzerin dürbününü sıfırlayacagım ayar yapcam yani
    Dürbünün baglantısının arkasına bir takoz al zırt pırt kaçmaz birde gamo marka saçma al ince mehmet turu alma delirirsin bir o yana gider bir bu yana hedef atışlarında gamo hunter önerimdir ha fare vuracaksan gamo match veya pro match al derim
    İZMİR de olsan sana sıfırlamada yardımcı olurdum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:54 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sitede baya avcı varmış veya tüfeklerle tabancalarla uğraşan herkese selam rasgele ava çıkanlara fakat güvenlik kurallarını elden bırakmayalım bu aralar avda ölen çok allah korusun herkesi
    Sagol usta teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 ----------

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ne dürbünü, saçma atıcaz yahu
    Dünyanın en iyi havalı tüfegi olduguna inandıgım HATSAN ın At44 veta mod125 i gibi bir tufekle atış yaparsan dürbün şartmı şart olur hele mod 125 in 6.35 i gibi tufek ben gormedim 5.5 i ise manyak bir şey
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı belo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta sakın alma bendede bu tip bir alet var tutukluk yapar orası burası dagilir örde avı yapmayacaksanda otomatikten uzak dur ben maddi gücünü bilmem ama otomatik alacaksan ATA al yada ata kopyası 450 tl ye torun var adamlar ATA marocci a12 yi kopyalamışlar butun parçalarıda uyuyor yada sabır et huglu eagle yada yildiz tarzı bir tufek al

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:50 ----------

Dürbünün baglantısının arkasına bir takoz al zırt pırt kaçmaz birde gamo marka saçma al ince mehmet turu alma delirirsin bir o yana gider bir bu yana hedef atışlarında gamo hunter önerimdir ha fare vuracaksan gamo match veya pro match al derim
    İZMİR de olsan sana sıfırlamada yardımcı olurdum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:54 ----------

Sagol usta teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 ----------

Dünyanın en iyi havalı tüfegi olduguna inandıgım HATSAN ın At44 veta mod125 i gibi bir tufekle atış yaparsan dürbün şartmı şart olur hele mod 125 in 6.35 i gibi tufek ben gormedim 5.5 i ise manyak bir şey
    dostum teşekkür ederim, amatörce böyle silah patlasın diye düşünmüştüm, azıcık araştırdımda fabrikası konyada yerli malı yrdun malı bir ürün, 2 yılda garantisi varmış, başlangıç için fena değil diye düşünmüştüm, bu fiyatlara sanırım tek kırma alırım?

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Usta zaten yerli malı tüfegin uzerine yok Bu modelde sorun yaşama diye önerimi sundum torunda yerli ona bakarsan
    Ata marocci ye silah yapıyor
    HATSAN germanicaya
    TORUN smith wessona
    Sarsılma firachimi ne
    aslında alınan ithallerin çogu yerli ben YILDIZ superpoze bakacagım
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)