Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Oltacı & Motorcu Paylaşımları Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz söyleyin akıllı işimi
    dün 23 00 da iş çıkışı balığa gittim,sabaha kadar uyumadım,yem degiştirdim.tuttuğum 3 adet sazan,gün dogarken dönecektim,içime kurt düştü sudak a uğraşmaya başladım(tatlı su levreğide derler),dubara topla yemle derken saat öğle 12 yi buldu,10 tanede sudak almışım.döndüm eve 1 saat yatma zamanım var,sonra 15 00 da tekrar işe gitmeliyim,dedim ne yatması ben bu sudakları yemezsem uyku tutmaz
    başladım pişirmeye,ye iç derken saat oldu 14 00.tabi o saatten sonrada iş saati geri işe gittim 23 00 a kadar çalıştım,şu anda mt ye takıldık...
    eh yatarız zaaraceleye gerek yok
    adamın biri kızını evlendirmiş kız bir hafta sonra gelmiş baba dostu var demiş adamdamerak etme bırakır demiş ne tekimde oyle olmuş kız tekrar gelmiş baba kumar oynuyordemiş adammerak etme parası biter bırakır demiş aynen dediği gibi çıkıyormuş adamın kız tekrar gelmiş baba ava gidiyor demiş adamdogrulmuş şimdi boşa kızım onu demiş çünkü bunun şifası yok demiş
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topiği bi canlandırayım dedimbelki tutupta eklemeyi unutan balıkçılar olabilir aramızda
    ben bugün gittim...ama 3 tane küçük sudakbunun neyini resimleyelimki,tabi kendime yuh çektim döndüm
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    bi balıya gitsek
    GKN MOTORS

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi balıya gitsek
    üstümde bi ağırlık varki sormayın,

daha bu sene siftah yapmadım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    babaçi şahane motor yapmışsın kendine ama oltan için aynı şeyi söyleyemem 3 -90 kamışla sadece köprüde ve gölde balık tutarsın açık balığı sahilde o oltoyla alamassın üsküdarda cengiz balıkçılığa git ordan kendine 4-20 turnafresh kamış al bide banax-sx 5000 al
    THE DOORS- DİNLEMEK BİR AYRICALIKTIR

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstümde bi ağırlık varki sormayın,

daha bu sene siftah yapmadım
    benim kamışım hazır, iide çapari sararım
    GKN MOTORS

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    benim kamışım hazır, iide çapari sararım
    ya ben 35 senelik istanbulluyum feneryolu nerde bilmem çapariye gelince kösteği gövdeye dizerken gövdeğe düğüm atıyomusun. kamış ne var sende

Motosikleti
    Comet
    Alıntı ferhat1972 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi şahane motor yapmışsın kendine ama oltan için aynı şeyi söyleyemem 3 -90 kamışla sadece köprüde ve gölde balık tutarsın açık balığı sahilde o oltoyla alamassın üsküdarda cengiz balıkçılığa git ordan kendine 4-20 turnafresh kamış al bide banax-sx 5000 al
    önemli olan boyu değil işlevi

bu tip muhabbeti hiç sevmem ama madem ki açtın

elimde cengiz balıkçılığın karşısına ufak çapta dükkan açacak kadar malzeme mevcut

+ ben albastar çelik sargılı kamışımı ve sx300 banax makinayı thminen 8 veya 9 sene önce aldığımda türkiyedeki sayılı sahiplerindendim.

bir kaç ay önce sörf kamışda almama rağmen kapalı haldeki boyutu yüzünden iade ettim(motorda taşınmıyor)

en baştaki resim isteriz dememin sebebi avcılıkta atış fazla olur ama siz espriyi anlayamadınız
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    babaçi espiriyi anladık biz. ayrıca sorun elindeki malzemeler değil ona bakarsan bende 12 sıfır 4-20 kamış 8 banax 5000 95 kilo kurşun var bi okadarda çapari. benim işim bu oltacıyım ben. sen bana kızdın galiba ben sana acemi balıkçı falan demedimki sadece 4-20 kamış bide banax-5000 al dedim tavsiye ettim yani. bu arada daha önce hiç fotoğraf göndermedim nasıl gönderilir bilmiyorum uğraştım yapamadım.

Motosikleti
    Comet
    babaçi espiriyi anladık biz. ayrıca sorun elindeki malzemeler değil ona bakarsan bende 12 sıfır 4-20 kamış 8 banax 5000 95 kilo kurşun var bi okadarda çapari. benim işim bu oltacıyım ben. sen bana kızdın galiba ben sana acemi balıkçı falan demedimki sadece 4-20 kamış bide banax-5000 al dedim tavsiye ettim yani. bu arada daha önce hiç fotoğraf göndermedim nasıl gönderilir bilmiyorum uğraştım yapamadım.
    tereciye tere satmaya kalktık desene

sahilde tezgah kuranlar olur genelde öylemi takılıyorsun?

Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    tereciye tere satmaya kalktık desene

sahilde tezgah kuranlar olur genelde öylemi takılıyorsun?
    estafurullah babaçi. çinokop zamanı kalenderde açıyorum, istarvit zamanı emirganda. şimdi havalar soğuk sahil boş oyüzden açmıyorum evde oturup çapari yapıyorum köstek bağlıyorum kurşun döküyorum sezona hazırlık işte

bi balıya gitsek
    @gkn balığa demek istedin sanırım
    önemli olan boyu değil işlevi

bu tip muhabbeti hiç sevmem ama madem ki açtın

elimde cengiz balıkçılığın karşısına ufak çapta dükkan açacak kadar malzeme mevcut

+ ben albastar çelik sargılı kamışımı ve sx300 banax makinayı thminen 8 veya 9 sene önce aldığımda türkiyedeki sayılı sahiplerindendim.

bir kaç ay önce sörf kamışda almama rağmen kapalı haldeki boyutu yüzünden iade ettim(motorda taşınmıyor)

en baştaki resim isteriz dememin sebebi avcılıkta atış fazla olur ama siz espriyi anlayamadınız
    maşallah babaçim bu resimlerde ne, resmen dükkan olmuş
    hocam fotoğraf eklemeyi forum yardımından öğren iyisimi sen, biraz gözümüz şenlensin

Motosikleti
    Comet
    dün kuzene aldığımız mz ile hem biraz pratik hemde ufaktan balığı yoklama için riva ya gittik

oranın kefalini çoğu kimse beğenmez,afedersiniz biraz kokar

fakat balıkları temizledikten sonra ince doğranmış soğan içerisinde 1 gün bekletirseniz deniz kefalinden hiç bir farkı kalmayacaktır

baba helal olsun sana daha önce gittinde boşmu döndün, yenimi gidiyorsun .ben bir iki kez adanada sudaka gittim(tatlısu levreği) dubara bulamadığım için tutamadım.lepistes denen türden dubara arıyorum bir tane bulabildim, onlada 10 dk içinde bir tane 30 cm gibi sudak aldım.yılan dubarası dediğimiz var ondan bulabildim ama o çalışmıyor.oysa adanada kime sorsan sudakta demezler levrek derler, bunun için yılan dubarası ararlar.ne hikmetse ben bu dubarayla iş yapamıyorum.
    senin ellerine sağlık, rastgele

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar 2 gün önce Düzce Gölyaka'ya gittim.
    35 yıl önceye döndüm orada.
    Aklıma eski Ergene Nehri ve Çorlu Deresi geldi,hüzünlendim ama çocukların neş'esini görüp kendime geldim.
    işte dere,işte en büyüğü 11 yaşındaki çocuklar ve işte balıkçılık

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah ahhh! Konuyu hortlatıp yarama tuz bastınız. Ben denizde avlanırım, gerçi şimdi suyu görünce leğen bulsam avlanacak haldeyim de... Kamış-makinede var fakat ne zamandır kullanmadım. Makine güzelde kamış iyice çürüdü, porselenleri bitti. Lineaeffe S-curve 4.20 surf kamış almayı düşünüyorum, sen bilirsin babaçi bu marka nasıldır? Gerçi surf kamışlar motorda taşınmıyor demişsin, ikimizde Ümraniyedeyiz bir buluşup balığa gidemedik. İki haftadır pazar çalışıyorum yarında mesai var, kısmetse Temmuz beş izne çıkacağım dönüşte yapalım bir katliam.

Maziyi hatırlattınız cd lerden eski fotolara baktım, ah ah yine ahhh.

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

@savaskayan : onları çocuklar oltasız yüzerek elleriylemi yakalıyor
    @bıyıklı : güzel avlar yapmışsın rastgelsin diyim ben şu deniz olayını çözemedim gitti, ben gölde avlanırım sudak uzmanlığım diyebilirim.bu aralar fırsat bulamıyorum gitmeye.ama merak etme bu başlık canlı kalacak resimler yakında

Motosikleti
    Comet
    bıyıklı: ümraniye sanayii sitesinin karşısında malzeme satan bir dükkan var,ister beraber gidelim ister gittiğin zaman benim adımı ver,ayhan ve ilhan kardeşler ikiside iyi esnaftır her türlü kolaylığı gösterirler fiyatları makuldür

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bıyıklı : güzel avlar yapmışsın rastgelsin diyim ben şu deniz olayını çözemedim gitti, ben gölde avlanırım sudak uzmanlığım diyebilirim.bu aralar fırsat bulamıyorum gitmeye.ama merak etme bu başlık canlı kalacak resimler yakında
    Sağolasın, hepimize. Aslında deniz avcılığı zor olmasının yanında çok zevklidir, sanmıyorum ki tekneyle iyice açılıp tahta gibi denizde eline misinayı alıp 35-40 mt salan, kafa ata ata gelen fangriyi tekneye alan adam bir daha iflah olsun. Tatlısu balıkçılığı da zevklidir elbet, yakın zamanda Adapazarı-Mollaköy taraflarına Turna avına davet aldım bir abimizden, fakat işlerimiz uymadı gidemedik. Hele alabalık için şu fly olta-iğne denilen olaya ilgim çok, adamlar ip ve iğneyle ne oltalar hazırlıyorlar.

bıyıklı: ümraniye sanayii sitesinin karşısında malzeme satan bir dükkan var,ister beraber gidelim ister gittiğin zaman benim adımı ver,ayhan ve ilhan kardeşler ikiside iyi esnaftır her türlü kolaylığı gösterirler fiyatları makuldür
    Birlikte gideriz, şu izin dönüşü balık olayına girelim, güzel bir kamış alalım bana.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaaw balığa bende meraklıyım aslında.dayımla bi kaç kez istanbulda gs adasının oraya gitmiştik acayip derecede istavrit war ...bi kaç kere Samsun'da baraj gölünden alabalık yakalamaya gitmiştik.hatta bi keresinde sabahın 4:30unda kalkıp göl kıyısına gittik taa akşama kadar balık ızgara yaptık çok zevkli yaa balık tutmak
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler