Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Okan Bayülgen 43 bin liraya yeni motor aldı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zx-6R
    Yakışır okan abimize Ben yakında Goldwing bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    hayırlı olsun..

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamın motor camiası için yapabilecekleri konusunda çok ümitsizim. Ewet sevmiyorum bu ukala adamı onun düşünce tarzıda bana göre değil. İnsanları küçümseyerek ve onlarla dalga geçerek para kazanıyor insanları eğlendirdiğini sanıyor. Bu onun tarzı ama asla bir motorcu gibi alçak gönüllü değil. İyi niyetlide olsa yapacakları konusunda beni tereddüte düşürüyor.Örnek vermek gerekirse Acun ILICALI'da motorsiklet kullanıyor ve insanlar için daha ilgi çekici bir medya mensubu ve gerçekten mütevazi; daha çok şeyler yapabilir.
    doğru söze ne denir...

Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okan'ı sevmek zorunda değilsiniz. O da sizin onu sevip sevmediğinizi ipleyecek bir adam değil. Gecekuşundan beri izlerim. Program yapmadığı zaman haftasonu tv'de izleyecek doğru dürüst birşey bulamıyorum. Motordelisi grubuyla birlikte programınada gittim. TV' de motosiklete vakit ayıran, motosikletin farkedilmesini, kültürünün oluşmasına çalışan, ender insanlardan birisi kendisi. Motosikleti hayırlı olsun. Korumaları ile motor almaya gelmesi bizim sitedeki motorcuların %99' unun yapmayacağı bir davranış. Ayrıca reklam olsa ne yazar olmasa ne yazar? Sizin elinizde böyle bir imkan olsa değerlendirmezmisiniz? Adamı takdir edeceğinize karalamaya, aşağılamaya, kıskanmaya başladınız. Boyu kısaymış, tipsizmiş, ukalaymış... Okan'ın çıktığı hatunları, bindiği motosikletleri görüp iç geçirenler, yaptığı programları idrak edemeyenler yazıyo olmasın bunları?

Motosikleti
    toplu tasıma :)
    E daha yen hayabusa almamismiydi Ohoo paranin gucu
    for heavy metal we would dıe

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Güle güle kullansın. Kazanmış almış.
    Kimse Okan Bayülgen'in kişiligini sevmek zorunda degil.
    ''Otomobil almak salaklık'' demesine benimde bazı eleştirilerim olmuştu.
    Fakat daha sonra bu camia için yaptıklarına şahit olunca eleştirmekten ziyade taktir edesim geldi.
    Çünkü taktir edilmesi gereken davranışları, eleştirilmesi gerekenlerden daha fazla..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Hakikaten süper motormuş. Güle güle kullansın Okan Bayülgen.
    Motosiklet = Özgürlük

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    kazasız sürüşler dilerim kendisine, yalnız adamda nasıl bir zevk varsa ben hayal ediyorum bir motoru aklıma yatkın hale getiriyorum o gidip alıyor kıskandım adamı valla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    üç dört motor almış bişey mi . bırakın alsın . adam kazanıyor . yurt dışında 100 -200 motor alıp kolexiyon yapanlar var . motorları alıp alıp garajda yatırıyorlar. binecekse alsın . hakkını versin yani...

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    okan nasılsın arkadaşım askerden sonra görüşemedik yaa şu motoru 1 günlüqüne versende bi bakkala kadar gidip gelsem haa haccıı
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Alıntı Silverwing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan'ı sevmek zorunda değilsiniz. O da sizin onu sevip sevmediğinizi ipleyecek bir adam değil. Gecekuşundan beri izlerim. Program yapmadığı zaman haftasonu tv'de izleyecek doğru dürüst birşey bulamıyorum. Motordelisi grubuyla birlikte programınada gittim. TV' de motosiklete vakit ayıran, motosikletin farkedilmesini, kültürünün oluşmasına çalışan, ender insanlardan birisi kendisi. Motosikleti hayırlı olsun. Korumaları ile motor almaya gelmesi bizim sitedeki motorcuların %99' unun yapmayacağı bir davranış. Ayrıca reklam olsa ne yazar olmasa ne yazar? Sizin elinizde böyle bir imkan olsa değerlendirmezmisiniz? Adamı takdir edeceğinize karalamaya, aşağılamaya, kıskanmaya başladınız. Boyu kısaymış, tipsizmiş, ukalaymış... Okan'ın çıktığı hatunları, bindiği motosikletleri görüp iç geçirenler, yaptığı programları idrak edemeyenler yazıyo olmasın bunları?
    +1
    katılıyorum

Motosikleti
    MV Agusta Brutale gitti.... :(
    Kendisini hiç sevemedim ne yazıkki ama motordaş olduk Okanla Hayırlı olsun kendisine. Aferin zevkli adammış.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)