Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

9. Motosiklet Festivali burada yapılacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Kütahya’nın dillere destan doğal güzelliğiyle ünlü ilçesi Simav, Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 9. Türkiye Motosiklet Festivaline ev sahipliği yapıyor.

Yeşilin bin bir tonunun sergilendiği bünyesindeki krater gölü ile ünlü şarkılara türkülere konu olmuş 1450 rakımlı Gölcük Milli Parkında yarın başlayıp 4 Temmuz2010 tarihine kadar devam edecek 9. Türkiye Motosiklet Festivalinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, arkadaşlarıyla birlikte 3 bini bulan motosiklet tutkununu ilçesinde rahat ettirebilmek için Simav halkı olarak kenetlendiklerini söyledi.

3 bin dolayında motosiklet tutkununun 1450 rakımlı Gölcük Milli Parkında çadırlarda konaklayacaklarını anlatan Karahan, EMOK üyesi motosikletçileri rahat ettirebilmek için Gölcük Milli Parkında her türlü hazırlığın tamamlandığını kaydetti.

1 Temmuz 2010 tarihinde saat 14.00 de Gölcük Milli Parkında deneme sürüşü ile başlayacak olan festivalin hem Simav’a hem de Türkiye’ye hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Karahan, aynı gün Motosiklet tutkunlarının çeşitli gösterilerde bulunacağını kaydetti.

Simav’ın ev sahipliğindeki 9. Türkiye Motosiklet Festivalinin 4 Temmuz 2010 tarihindeki son gününde ünlü pop sanatçısı Erkin Koray’ın Gölcük Milli Parkında açık hava konseri sunacağını anlatan Karahan, ağırlamaktan büyük zevk alacakları EMOK üyesi ünlü motosikletçileri aynı gün akşam saatlerinde Simav’dan uğurlayacaklarını kaydetti.

Kaynak:İnternet Haber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Türkiye Motosiklet Federasyonu'mu düzenliyor, Emok mu?
    EMOK üyesi ünlü motosikletçiler kimlerdir? Bu internethaber nasıl haber sitesi anlamadım gitti

İş güç nedeniyle ancak Cumartesi ve Pazar katılabileceğim. Gelecek arkadaşlarla görüşmek, tanışmak isterim. Kaç kişiyiz ?
    kumbocegi bunu beğendi.

Motosikleti
    Versys '07
    C.tesi öğleden sonra ordayım kısmetse

Festivale katılamadım. Giden arkadaşlarım anlattığına göre oldukça keyifliymiş.

Fakat daha önce hiç bahsedilmeyen 20 TL giriş ücreti nedeniyle bir kaç tanıdık geri dönmüş ve söylediklerine göre tepki verip girmeyen de çokmuş. Kaçak giren de çokmuş tabi ki. İçerideki yiyecek içeceğin de fahiş fiyata satılmasını anlayamadım. Yarım ekmek köfte 8 TL dediler, onların yalancısıyım .

Elbette bu tür organizasyonların belli bir maliyeti var ve bu şekilde karşılanacak. Ancak gördüğüm kadarıyla ticari bir amaç taşıyor.
    kumbocegi bunu beğendi.

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fakat daha önce hiç bahsedilmeyen 20 TL giriş ücreti nedeniyle bir kaç tanıdık geri dönmüş ve söylediklerine göre tepki verip girmeyen de çokmuş. Kaçak giren de çokmuş tabi ki. İçerideki yiyecek içeceğin de fahiş fiyata satılmasını anlayamadım. Yarım ekmek köfte 8 TL dediler, onların yalancısıyım .

Elbette bu tür organizasyonların belli bir maliyeti var ve bu şekilde karşılanacak. Ancak gördüğüm kadarıyla ticari bir amaç taşıyor.
    20tl verdin mi tişaört ve bunun gibi hatıralar veriyorlar girişte oray katıldığın belii oluyor ve on numara organizasyon baska festival tanımam
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

Evet köfte fiyatı fena değil ama su pahalı 2 Tl ymış.

Tişört, etiket vs. güzel şeyler tabi. Fakat başta Eti olmak üzere çok büyük sponsorların olduğu bir festival daha dostça bir festival olmalı diye düşünüyorum. Koca Eti hediye paketine 2-3 çikolata koymak için sponsor olmuyor değil mi ? Bu tür organizasyonlar sponsorlarla desteklenmeli ki müşterilere fazla yük çıkmasın. Emok'un da oldukça sağlam sponsorları var gördüğüm kadarıyla.

Giriş ücretini geçtim, diğer bir konu; yiyecek içecek büfelerinde fiyatlar gerçekten o kadar pahalıysa, seneye sağlam gitmek lazım
    kumbocegi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 600 F

Benim arkaşım Varedero Türkiye'den 15 motorla birlikte İstanbul'dan katıldı ve gayet memnun ayrılmışlar
    Her ne kadar fiyatların yüksek olması can sıkıcı olsa da dağ başında nereye gidilse bu tür afaki bedeller oluyor maalesef. İstanbul'dan gidiş dönüş benzin masrafı olarak 150 tl verip de 20 TL için geri dönmek ise pek akıllıca olmasa gerek, "kazıklanmayı" sevmeyen birisi olarak gidildimi zevkini çıkarmak lazım derim...

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet köfte fiyatı fena değil ama su pahalı 2 Tl ymış.
    Suyu damacanayla yakın bir yerden alacakmışız demek ki Bira 3,5 TL bu arada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:17 ----------

mihaink; evet festival keyifliymiş. Zaten İstanbul'dan giden birisi geri dönmez. Benim şehrime çok yakın olduğu için geri dönenler oldu. Diğer yakın yerlerden de dönenlerin olduğunu söylüyorlar. Benim kızdığım nokta baştan neden belirtilmediği sitelerinde. Bu bir aldatmaca sanki. Gelen geri dönecek değil ya

Fiyatların yüksek olmasının dağ başında olmasıyla zerre kadar alakalı olduğunu düşünmüyorum.
    kumbocegi bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 600 F
    Suyu damacanayla yakın bir yerden alacakmışız demek ki Bira 3,5 TL bu arada

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:17 ----------

mihaink; evet festival keyifliymiş. Zaten İstanbul'dan giden birisi geri dönmez. Benim şehrime çok yakın olduğu için geri dönenler oldu. Diğer yakın yerlerden de dönenlerin olduğunu söylüyorlar. Benim kızdığım nokta baştan neden belirtilmediği sitelerinde. Bu bir aldatmaca sanki. Gelen geri dönecek değil ya

Fiyatların yüksek olmasının dağ başında olmasıyla zerre kadar alakalı olduğunu düşünmüyorum.
    Teoride sana katılıyorum insan kendini yolunacak kaz yerine konduğu hissine katılıyor,
    dağ başına kurma sebepleri de bu yüzden zaten şehirde olsan arzu edilen bir yerde verdiğin bedele çok daha iyi hizmet vb alabilirsin. Orada ise "mecburcu" durumundasın,

Hazarfen de yapılan konserleri hatırlayın belki gideniniz vardır; Hem sponsorlardan bedel alınır, hem festival alanındaki büfe yerleri 3 günlüğü 4.000 TL ve üzeri bedellerden satılır, sonuç ortada gelen misafir köfte ekmeğe döner parası suya kola parası vb öder yolunur gider...

Baştan söylenmeli katılıyorum. En güzeli yol yapıp gönlünce eğlenmek için grubu küçük tutup organizasyonu kendimizin yapması

mihaink

Orada faaliyet gösterecek olan satıcılardan da elbette bir ücret alınmıştır. Bunun yanı sıra bu kadar pahalı satılıyorsa organizasyon grubunun da çıkarları olmuş olmalı; kısacası belli bir komisyon üzerinden anlaşmış olabilirler. İçeride satın alınan herşeyin nakit para değil de EMOK tarafından dağıtılan kartlara para yüklemek suretiyle yapılmış olması, toplam satılan ürünü ve haliyle komisyon bedelini hesaplamak adıyla yapılmış olabilir. Yoksa neden uğraşsınlar kartla falan?

Bu bir teoridir
    kumbocegi bunu beğendi.

EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    biraz fotoğraf ekleyin. bi bakalım okadar yolu gelmemize değermi

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı EA-Bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz fotoğraf ekleyin. bi bakalım okadar yolu gelmemize değermi
    Festival bitti ki..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

off abilerim keşke daha önceden haberim olsaydı bn oralıydım bilgi edinirdim motorcu abilerimden ve yardımcı olurdum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)