Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Süleyman memnun ''Dolandırılıyorsunuz''

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adın çıkmasın beşe , inmez asla üçe .... Sülüman aga "yı nemalanamama sendromu basmış ...

kesin gider taşlar yarışanları.. valiliğinde kapısını tekmeler ... dağılın üleyyyyn
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yine başlamış şeytan taşlama seansları...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemde çok ince işler süleyman beye belkıde bir pay düşmemiştir...
    +1

akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Mevcut durumda bir dolandırıcılık olduğunu, suç teşkil eden bir iş yapıldığını düşünüyorsan, bir delilin varsa gidersin savcılığa, suç duyurusunda bulunursun. Adalet sistemi gereğini yapar. Çadır taşlamaya, motor tekmelemeye benzemez bu işler.

Anlamadığım birşey var

Şampiyonayı bir milyon dolara anlaşmışlar. 350 bin dolarını da teminat olarak almışlar. Oysa şampiyona 300 bin dolar bile etmez. Burada valiliği dolandırmışlar.''

Benim anladığım kadarıyla 300 bin dolar bile etmeyen bir organizasyona adamlar 1 milyon dolar ödemişler burada dolandırılan valilikmi?? yoksa 300bin dolar bile etmeyen bir organizasyona 1 milyon dolar veren şirketmi??
    Yoksa benmi yalnış anladım okuduğumu idrak edemedim ?
    Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bence iki taraflı bi dolandırıcılık var bu olaydakandırılan deilde sanki bir plan var gibi ortada sonra parayı kırışıp gidip birertane hayabusa alcaklar
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet Federasyonu Başkanı Süleyman Memnun, Şanlıurfa'da 15-16 Mayıs tarihleri arasında Serbest Stil Dünya Motokros Şampiyonası düzenlenmesi amacıyla valilik ve Cimanagement adlı firma arasında imzalanan protokolle Şanlıurfa Valiliği'nin dolandırıldığını söyledi.

Süleyman Memnun, yaptığı açıklamada, federasyonun bilgisi dışında Şanlıurfa Valiliği ile organizatör firma arasında protokol imzalandığını savundu.

Türkiye Motosiklet Federasyonu'ndan izin alınmadan böyle bir şampiyonanın düzenlenemeyeceğini ifade eden Memnun, ''Bizim bilgimiz dışında Şanlıurfa Valiliği organizatör bir firma tarafından dolandırılıyor'' dedi.

Şampiyonayı düzenleyecek kişilerin dolandırıcı olduğunu iddia Memnun, şöyle konuştu:
    ''Yurtdışından bazı kişilere Türkiye'den bir kişi aracı olarak Şanlıurfa'da şampiyona düzenlemeye yönelik valilikle protokol imzalamışlar. Oysa bundan bizim haberimiz olmadı. Öğrendiğimizde konuyu araştırdık ve valiliğin dolandırıldığını tespit ettik. Bazı kişiler kendilerini Uluslararası Motosiklet Federasyonu temsilcisi gibi tanıtarak valiliğe gitmişler ve böyle bir protokole ikna etmişler. Şampiyonayı bir milyon dolara anlaşmışlar. 350 bin dolarını da teminat olarak almışlar. Oysa şampiyona 300 bin dolar bile etmez. Burada valiliği dolandırmışlar.''

Valiliğe yazı gönderdiğini ifade eden Memnun, ''Dolandırılıyorsunuz. Size aracı olan kimse bize bildirin dedim. Ancak isim vermediler. Herşeyi anlattım ancak yazılarıma cevap bile vermediler'' diye konuştu.

-''15 BİN AVRO'YA DÜNYA ŞAMPİYONASI''-
    Organizasyonu yapacak kişilerin bir limited şirket olduğunu savunan Memnun, açıklamasını şöyle sürdürdü:
    ''Eylül ayında Fethiye'de Dünya Enduro Şampiyonası'nı düzenleyeceğiz. Yaklaşık 150 sporcu katılacak. Diğer katılımcılarla birlikte 360 kişilik bir grup gelecek. Böyle bir organizasyonu 15 bin Avro'ya aldık. Şampiyona Türkiye'ye yaklaşık 220 bin Avro bırakacak. Şanlıurfa'daki şampiyonaya ise 10 kişi katılacak ve bir milyon dolara alınıyor. Bu bir dolandırılmadır.''

KAYNAK: http://www.ajansspor.com/motorsporla...iliyorlar.html
    Sen onu bunu bosver de Suleymen efendi !
    Sen bizim pistlerimiz icin devlete ne gibi bildirimlerde ve girişimlerde bulundunda seni esgectiler.

Makam koltuk derdi sarmıs hepinizi seni bilmem ! ama bir cogu bu koltuklardan nemalanma derdinde.

Soyle internete girip ismini yazdıgımda bir kişi bile hayırla anmıyor ismini !

O makamın o koltugun hakkını ver...

Gidip Bakanlıkların kapısındamı yatıp kalkıyorsun, Pacalarına yapısıp ısrarmı ediyorsun ne yapıyorsan yap su izmit ve bunun benzeri pistlerimizi adam et lutfen.

Ben bu ulkede bir motosiklet sever ve kullanıcısı olarak benimde icinde bulundugum bir toplumu temsil ediyorsun ve bunuda hakkı ile temsil edip insanların dertlerini sıkıntılarını dinleyip artık cozum bul.

Orası cozum makamı dert yanma makamı degil...

Her yarısta insanlar ölümü göze alıp giriyor o izmit pistine.
    Sinan SOFUOGLU hayatını kaybetti o rezalet stadda...

O stada ambulanslardan sonra kamyonları sokup tasları kaldırtacagınıza yarıstan once adam gibi bakımını yapıp onları bırakmasaydınız Sinan gibi bir degeri yitirmeyecektik.

Daha neler neler dondugunu bilmiyorum ama ben bu sorduklarımın cevabını istiyorum ve taleplerimi bir an once yerine getirilmesini istiyorum.

Aglayıp zırlayacaksan, dert yanıp onu buna sikayet edeceksen mesgul etme o makamı..

Bırak hakkı ile gonul koymus insanlar yapsınlar o işi..........
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Paylaşım olursa herşey olur..Yeyin efendiler yeyin..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Eeeee sülo..Hakyoluna vermezsen mangır,b.k yoluna gider tangır tangır

Hani sülonun pastası ve limonatası?
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler