Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motomax Discount Center'da KUSHITANI ve DIFI şok fiyat

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    kushitani ürünleri çok kaliteli ürünlerdir orijinal japon malı suphenız olmasın ben 89 tl montta ladım cok guzel bır mont o fıyata kacırılmaz tabi korumasız korumaları ayrı almanız gerekıyor deri montuda arkadasım aldı cok memnun bu fıyatlar gercekten guzel
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    valla ben ankara çankayadaki Motomax mağzasının açılışına katıldım ve tek tek ürünlere baaktım. ürünler 10 numara gerçekten :D
    biz millet olarak sürekli dolandırıcı, üçkağıtcı, ve kendini zeki sanan fırlamalarla iç içe yaşadığımız için. fiyatların böyle uygun olması ister istemez insanı kıllandırıyor ama dediğim gibi ürünler 10 numara vallahi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:39 ----------

valla ben ankara çankayadaki Motomax mağzasının açılışına katıldım ve tek tek ürünlere baaktım. ürünler 10 numara gerçekten :D

biz millet olarak sürekli dolandırıcı, üçkağıtcı, ve kendini zeki sanan fırlamalarla iç içe yaşadığımız için. fiyatların böyle uygun olması ister istemez insanı kıllandırıyor düşünmeye başlıyor insan acaba kazıklanıyormuyuz diye ama dediğim gibi ürünler 10 numara vallahi

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Helal olsun adamlara vallahi.Türk motosikletçisinin yanında oluyorlar uygun fiyatlarıyla.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Demek ki bildiğin kazıkçı imiş bunlar!

Demek ki fahiş oranda kar ediyorlarmış bunlar ki bu derece indirim yapabiliyorlar..
    Bir ürünü 3-4 kat indirimli satmak ayıpla iştigaldir..Şahsen daha da ürün almam ben bu motomax'tan..

Kullananlara/alanlara hayırlı olsun elbette..Birşey diyemem..

Bir ara Honda mı, Yamaha mı birisi yapmıştı böyle büyük bir indirim..
    İnsanlar demediklerini bırakmamışlardı..Maliyeti ne kadar düşükmüş ki bu kadar ucuza satsa da kar ediyorlar diye..
    Burada da durum aynı..
    Bakalım benim bu yazdıklarıma ne tepki verecek insanlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten indirildiği söylenen rakamda ürünlerin dünya satış fiyatları.
    İşte bunu söylemek halkı kandırmak oluyor sakın skull..

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Demek ki fahiş oranda kar ediyorlarmış bunlar ki bu derece indirim yapabiliyorlar..
    Bir ürünü 3-4 kat indirimli satmak ayıpla iştigaldir..Şahsen daha da ürün almam ben bu motomax'tan..

İnsanlar demediklerini bırakmamışlardı..Maliyeti ne kadar düşükmüş ki bu kadar ucuza satsa da kar ediyorlar diye..
    Burada da durum aynı..
    Bakalım benim bu yazdıklarıma ne tepki verecek insanlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:27 ----------

Yurtdışı sitelerde fiyatı yazıyor zaten. Aynı ürün olduğu sürece nasıl sattıkları çok önemli değil bence, ne fiyattan sattıkları önemli. Tabi bu ürünü bu fiyattan sattıktan sonra 3-4 ay sonra yüzbilmemkaç avro verilmesini beklerlerse sonucun hüsran olacağını belirtmemde fayda var.

Motosikleti
    honda cbf150
    bende aldım mükemmel bişi çok farklı we ucuz bişi....

Motosikleti
    Var
    Alıntı m_i_n_i_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aldım mükemmel bişi çok farklı we ucuz bişi....
    O yeeea.......

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Burada da durum aynı..

Bilmeden yorum yapmayın, konudaki ürünlerin tamamının satışa sunulduğundan beri fiyat aynı yani indirim söz konusu değil ürünlerin ilk satış fiyatıda o, stoklar bitene kadar olacak fiyatıda o.

yanlış anlaşılma olmasın motomax dışındaki mağazalarda fiyat 359tl motomaxda 89tl.

Motosikleti
    Var
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmeden yorum yapmayın, konudaki ürünlerin tamamının satışa sunulduğundan beri fiyat aynı yani indirim söz konusu değil ürünlerin ilk satış fiyatıda o, stoklar bitene kadar olacak fiyatıda o.

yanlış anlaşılma olmasın motomax dışındaki mağazalarda fiyat 359tl motomaxda 89tl.
    Başlık sahibi sizsiniz efenim..
    Başlıkta da "Büyük Kampanya" diye yazan da sizsiniz..
    Ben başlıkta yazılanları dikkate aldım..
    Okuduğumdan anladığım şey, Motomax'ın büyük bir kampanya yaparak 359 TL olan bir ürünü 89 TL'ye satışa çıkarmış olduğu..

Motomax'ın herhangi bir ürününü stoklarına soktuğu günden beridir takibini etmem haliyle zor..
    Dediğim gibi MT'de, MT admininin yazdığını baz alarak kaleme aldım mesajımı..

Bilmem, her ne kadar mümkün olmasa da eğer Motomax, stoklarına soktuğu günden beridir bu reklamı yapılan ürünlerini aynı/indirimli fiyatlardan satışa sunuyorsa özür dilerim ve eyvallah/tebrikler derim, Motomax'a

Discount Market tabirinden dem vuracaksanız bizim memlekete yabancı bir kavram olduğunu düşünüyorum..(Güven baabında)

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Arada sırada Kadiköy mağzasına giderim. Herzaman cazip ürünler bulurum. En son tulum yağmurlugu 35 tl ye aldım. Daha önce neymış kaç paraymış beni ilgilendirmez. O an 35 tl ye aldım. Eğer % 50 veya daha fazla indirim yapan kandırıyorsa Türkiye de esnaf kalmammış demektir. Herkez yapıyor. Önemli olan o an fıyat benım için Kelepirse alır keyfime bakarım.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu le mans serisi pantolonlara ve ceketlere baktın mı? Ben takım halinde almayı düşünüyorum. Senin yorumunu görene kadar bende içten içe, internetten gördüğüm kadarıyla öyle düşünüyordum. Şimdi senin yorumunla pekişmiş oldu.

Bu arada ben mesajı firma yetkilileri yazmış gibi görmüştüm Skull yazmış:D. Ben de firmaya mail attım. Kampanya ne kadar sürer, beden olarak ne uygun olur vs gibi bikaç şey sordum. Bakalım, uygun beden varsa niyetliyim.
    ben ceketini aldım yanlız ceketi file astar soğuk kış günleri için uygun değil zaten kışın ne kadar biniyoruzki pantolunu inceleme fırsatım olmadı ama onunda kötü olduğunu zannetmiyorum deri malzemede en önemli şey kalıbın üzerine oturup oturmaması o yüzden giymeden alma derim her firmanın kalıpları bir olmuyor ve herkezin üzerinede aynı ceket olmuyor ne yazıkki

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Sattığı ürünler gercekten kaliteli olan bi mağaza, ihtiyacım olmasada ara sıra ürün ve piyasa takibi acısından gider incelerim. Ürünlerin fiyat(pahalı) ve kalitesi (dandik) hakkında şüphesi olanlar aynı bölge icindeki isim vermicem ama 3 mağaza daha var onlarada bi baksınlar..

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Ticarette değişik satışlar olması normal. Bazen bazı mamullerden gereken kazanç elde edildikten sonra geri kalanları giriş hatta zararına verilmesi normaldir. Eğer firma bundan dolayı yaptığı reklamı normalde yapsa daha da çok para harcaması gerekir. Bu anlamda bu tür fırsatları değerlendirmek her zaman bizim de firmanın da lehine. Bu tür açıdan desteklemek ve faydalanmak akıllıca olur.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aksam gec saaate motomax'a mail attim, ankara'daki subeye nasil ulasabilirim diye. Sabah aciklayici bir mail gelmis. Ay sonunda ankara'ya gittigimde bi ugrayacam,

bana yazdiklari cevap;
    Merhaba Tuncay Bey,
    Kızılay' dan mağazamıza ulaşımınızı şu şekilde yapabilirsiniz;
    *
    Ankara' da Kızılay Güvenpark Dolmuş duraklarında "Yıldız" dolmuşuna binebilirsiniz. Dolmuş, Turan Güneş Caddesi'nde ki ışıklardan*U dönüşü yapar ve durur (buradan tekrar sıraya girer). Siz buradan yokuş aşağı Konrad Adeneur Caddesi' ne doğru inersiniz (dolmuş şoförüne sorarsanız ne tarafa gideceğinizi gösterir). Yokuş aşağı inerken gördüğünüz ilk trafik lambalarından sağa dönerseniz biraz ileride Motomax tabelasını görebilirsiniz. Kızılay' dan mağazamıza ulaşımınız yaklaşık 20 dakika sürecektir.
    *
    İhtiyacınız olması halinde telefon numaram 0 536 396 71 49
    *
    Ceren KAHVECİ.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ceketini aldım yanlız ceketi file astar soğuk kış günleri için uygun değil zaten kışın ne kadar biniyoruzki pantolunu inceleme fırsatım olmadı ama onunda kötü olduğunu zannetmiyorum deri malzemede en önemli şey kalıbın üzerine oturup oturmaması o yüzden giymeden alma derim her firmanın kalıpları bir olmuyor ve herkezin üzerinede aynı ceket olmuyor ne yazıkki
    Aslında kışın oldukça fazla biniyorum. Bir kere 3 haftalık bir ara verdim. Tabi Adana'nın hava koşulları da etkili oldu bunda. O kadar zorlayıcı değil. Olmassa diğer ceketi kışlık kullanıp bunu yazlık yaparım.

Daha 2 hafta önce Ankara'daydım. Şu kampanyayı biraz erken yapsalardı gidip tükandan bakardım. Neyse bakalım bende mail attım henüz geri dönmediler. Acaba alsam beden uymasa geri alırlar mı

Selamlar arkadaşlar ben 299 tl olan deri monttan aldım vallaha on numara sadece sırt kısmına saplam bir ped koymanız lazım.Motomax mağaza cidden çok sağlam ve bir o kadarda ucuz ürünleri olduğu bir store.

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Selam millet bende az önce difi marka mont aldım çok güzel ve kaliteli herkese tavsiye ederimmm
    :cat: HONDA MADE IN JAPAN :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..

buna göz koydum bunu alacam fakat bedenden bedene degişiyor benim montlarim M beden sayiyla hangi bedene denk geliyor ?

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Benim monta benziyor, almanya da tanıdığınız varsa tavsiye ederim

İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Bende mavi yağmurluk tulum aldım l beden m beden motosiklet montu ve pantolonu üzerine tam geldi,
    az büyük gözüksede rahat durması benim için daha iyii.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler