Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Memnun'dan Tahincioğlu'na tepki!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Süleyman Memnun, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Mümtaz Tahincioğlu'nun İstanbul Park'ın federasyonlarca işletilmesine karşı olduğunu belirterek, "Tahincioğlu neden karşı olduğunu açıklasın" dedi..

Memnun, yaptığı açıklamada, Tahincioğlu'nun bugün bir gazetede yayınlanan açıklamasında, İstanbul Park Pisti'nin federasyonlara verilmesine karşı olduğunu açıkladığını ifade ederek, ''Mümtaz Tahincioğlu, İstanbul Park'ın işletilmesi konusunu federasyonlarla konuştuğunu söylüyor. Hangi federasyonlarla konuşmuş? Bizimle, bisikletle konuşmadı. Yoksa Bilardo Federasyonu ile mi konuştu?'' şeklinde konuştu.

Pistin mülkiyetinin Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne (GSGM) verilmesini istediklerini kaydeden Süleyman Memnun, şunları söyledi:
    ''Federasyonlar özerk değil mi? Türkiye'de sporlar, GSGM, federasyonlar ve kulüpler üçgeni ile geliştirilmiyor mu? İstanbul Park, GSGM eliyle otomobil, motosiklet ve bisiklet federasyonlarına verilecek olsa, onlar da bir düzenleme yapıp burayı kulüplerin işletmesine verip, bunu denetler duruma geçmeyecekler mi? Futbol böyle geliştirilmedi mi? Fenerbahçe Stadı'nı, Fenerbahçe Kulübü'nden başka kim iyi idare edebilir? Federasyon başkanı olan Tahincioğlu, nasıl olur da pistin federasyonlara verilmesine karşı çıkar. Bu pistin mülkiyetinin GSGM'ye verilmesini, GSGM'nin de pistin işletmesini otomobil, motosiklet ve bisiklet federasyonu arasında paylaştırmasını istiyoruz.''

Kaynak:Ajans Spor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sevsinler;
    Satranç federasyonu bile daha faal,daha organize,daha saygın.Kimse kimseyle kavga etmiyor,stand yıkmıyor

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Süleyman bundan sonra senin "şunu yapacam, bunu böyle yapacam" demene yalancı çoban bile güler artık. Motosiklet için birşeyler yapmak bir yana, yapmaya çalışanlara da köstek oluyorsun. Ne biçim bir mahluksun sen? Orada ne işin var ?

(Küfür etmemek, ban yememek için bu kadar yazabiliyorum)
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Yaşananları, (şampiyonada Kemal Merkit' e) bende okudum,yaptığı kesinlikle kabul edilir değildi.Ancak busefer doğru bir kelime kullanmış bence.Biz beceremedir al ecclestone senin olsun demek daha kötü.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevsinler;
    Satranç federasyonu bile daha faal,daha organize,daha saygın.Kimse kimseyle kavga etmiyor,stand yıkmıyor

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Süleyman Menun PARACIKLARIN NERDEN gelebileceğini iyi etüd etmiş anlaşılan
    Bence kendinden başka kimseyi düşünemez bu adam.....

süleyman Memnun'un yazılanları okuyacağını bilsem, Bu güne kadar Motor Sporları ya da başka Spro türlerine ne yarar sağladığı, genç sporcuları nasıl teşvik ettiğini kısaca (belgelerle) açıklamasını istiyorum...

Başkalarının başarısına gölge düşürmek kolay olsa gerek....

Mümtaz Tahincioğlu'nu sonuna kadar destekliyorum.....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ankarada spor federasyonunun olduğu binayı çok iyi bilirim..İşim gereği güreş ve okçuluk federasyonuna sık sık giderdim.... Ama mükemel bir şekilde çalışan BADMİNGTON FEDERASYONU nu tebrik ediyorum... Sporcusuna sahip çıkmak budur...

Konu neydi?..... ben bu konuda bişeyler yazılınca hiç MEMNUN olamıyorum nedense....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    verin len ist parkı... daıtırım bu federasyonu taşlarım len alayınızı

Bi laf vardır adın çıkacağına canın çıksın derler .. Malesef Sülüman bey tüm güvenirliğini kendi yaptıklarından dolayı kaybetmiştir. bu yüzden bu saatten sonra 2x2=4 dese kimse buna inanmaz evet sülüman bey haklıdır demez..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Parayı veren düdüğü çalarmış.Başa tekrar getirenler kendi gibi kişilerdir ki,çıkar meselesi oldu mu,neyi kime yaptıracaklarını,kaz gelecek yerden tavuk esgirenmeyeceğini bilirler.Bize göre sahtekarlık,etik olmayan bi iş ahlakı,haksız elden kazanç:Onlara göre itibar,para ve sağlam bi koltuk.Bunlara "hayır" diyebilecek hassasiyette çok az insan kaldı.Onu da diğerleri başa getirmez zaten.Kısacası bu düzen böyle işler....
    [COLOR="Navy"][B][I]Am I, a part of the cure?
    Or am I part of the disease? [/I][/B][/COLOR] :silent:

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süleyman senden gelcek hayır Allah'tan gelsin be adam,ne diyim sana çık git hayatımdan artık.
    We are many...

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    bu memnunun kavgasi nasil bir rant kavgasidir anlamadim...
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben anlamadım! İstanbul Park'ı tüm tekerlekli spor yapan federasyonlaramı devredecekler? İşletmesini kim yapacak? Aynı gün otomobil,motosiklet ve bisiklet federasyonu piste çıkarsa ne olacak? Mesela,scooter cup olursa biz orada olan diğer federasyon temsilcilerini taşlıycazmı? Yada işletilmesi için gençlik ve spor bakanlığı profesyonel bir işletmeciyemi devredicek?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Süleyman Memnun gibi Türkiyede motosiklet kültürünü yayabilmek için kılını bile oynatmamış bir adamın çıkarları olmadan böyle bir açıklama yapması imkansız görünüyor. Adamda herşeyi kontrol etme isteği var. Bunu daha önceki olaylarda kanıtladı zaten. Motosiklet kullanıcılarını kesinlikle umursadığını düşünmüyorum. Var mı yok mu tek amacı cebini doldurmak.
    Ama aslında onu da suçlayamıyorum çünkü onu seçen ondan daha gereksiz insanlar(çıkarcılar) var.

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Ne şekilde olursa olsun pistlerin kullanımını yaygınlaştırmak lazım. Hız yapmak isteyenler pistlere gitmekten korkmamalı (maddi manevi), Ülke çapında pistler yaygınlaştırılmalı. Böylece sürat yapmak isteyenler kendini yollarda zorlamaz ve kazalar da azalır. Federasyonlarımızın işi (bütün federasyonlar için geçerli) her zaman bağcıyı dövmek. Hiç bir zaman üzüm yemek ya da yedirmek gibi bir mantık yaşatılmıyor. Hiçbir federasyon siyasetin, klüplerin ve markaların oyuncağı olmaktan kurtulamıyor, özerk olamıyor. Nasıl oluyorsa bütün federasyon başkanları inanılmaz zengin ama bütün federasyonlar parasızlıktan kıvranıyor. Motosiklet federasyonu gibi sadece sportif aktiviteci olmayan aynı zamanda tüm mototrcuları çatısı altında toplayabilecek başka da federasyon yok. Başarılı bir yönetim ile çok şey başarılabilir.
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Süleyman beye ne oldu da motosikletçiler için bişeyler yapmaya karar verdi?
    Kafasına taş mı düştü Yoksa bişeylerin kokusu mu cezbetti
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne diyelim hayırlısı olsun

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne şekilde olursa olsun pistlerin kullanımını yaygınlaştırmak lazım. Hız yapmak isteyenler pistlere gitmekten korkmamalı (maddi manevi), Ülke çapında pistler yaygınlaştırılmalı. Böylece sürat yapmak isteyenler kendini yollarda zorlamaz ve kazalar da azalır.
    Hız yapmak isteyen buyursun piste diyon yani...

Dünyada böle bir uygulama varmı .. varsa hang ülkede ??

pist bekçisi
    - hayrola genç ne iş bu saatte
    hızlı genç
    - Aç kapıyı baba hız yapasım geldi..

olurmu yaaa böle bişi..aç kapıyı hız yapasım var
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Bence belli günler belli fedarasyonlara kiralansın.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    rant rant rant RAANNNNT.. acıkmış mı benim kuzum, cebinde harçlığı mı kalmamış yavru kuşun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler