Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Asıl motosiklet kullanmamak çılgınlık (KAMPANYAYI PAYLAŞIN)

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkenin doğu ülkelerinde olduğu gibi koyun sürüsüne benzer motor ve sürücülerle dolmasını istemiyorum..motosiklet kullanmak ayrıcalıktır ve farklılık yaratır herkes motor kullanırsa ne ayrıcalık ne farklılık kalır..zaten istanbul sürücülerinin psikolojisi belli birde herkes altına motor çekerse ohooOO işimiz var demektir...
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aynen.
    Ben de herkesin motosiklet kullanmasına karşıyım kardeşim..
    Türkiye bir vietnam ya da hindistan gibi olmasın mümkünse..
    Hele ki psikolojisi bozuk araba kullanıcılarının sürmesini ...
    ikitekercilerin motosikletin yaygınlaşmasına karşı çıkması enteresan. Olumsuz bir örnekten yola çıkarak fikrini kanıtlama çabası ise peşin hükümlü olduğunu gösterir. Oysaki motosiklet sadece kızların gezdirildiği, ölümle flört oyunlarının yapıldığı bir makine değil, aynı zamanda bir ulaşım aracıdır. Aşağıdaki tabloyu dikkatle incelerseniz Hindistan'da 1000 kişiye düşen motosiklet sayısının çok ta fazla olmadığını, asıl sorunun olağanüstü fazla olan insan nüfusu olduğunu görebilirsiniz. Türkiye ise kişi başına düşen motosiklet sayısı ile tablonun dibine yerleşmiş. "Motosiklet yaygınlaşmasın" diyen arkadaşlar bir daha düşünsün bence.

* Dünyanın çeşitli ülkelerinde 1000 kişi başına düşen motosiklet sayıları ;

Tayvan 530
    Tayland 240
    İtalya 170
    Japonya 110
    İspanya 90
    Almanya 90
    Yunanistan 80
    Portekiz 80
    Avusturya 80
    Hollanda 80
    Bulgaristan 50
    Fransa 40
    Hindistan 35
    Polonya 25
    Türkiye 20

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Baslangıc adına ıyı bıriş dıyebılırız ama daha cok yapılacak şeyler var sadece bır ıkı reklam afişiyle kalmamalı yapılanlar...

Ve tabıkı bende afıslerdekı yanlış temaları begenmedım sankı bıraz bastan sagma işte yaptık demek ıcın yapılmış.Otopark ve metro fotoları tamamen bızden uzak umarım hazırlayan kısıler bıran once gereklı yanlıslıkları farkedıp gereklı duzeltmeyı yaparlar...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    güzel bir kampanya. teşekkürler.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    aman abi iki teker değilmi 9 canım olsa birini bindirmem diyen arkadaşım ilk turdan sonra beni arar oldu benzini ben koyayım bir florya yapıp gelelim diye. değişmeli bu zihniyet.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    GT250R
    biz ne kadar dersek diyelim kullanmayan için hala motor kullanmak çılgınlık
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bendende okadar
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Afişler bize uygun değil, kampanya uzun vade de etkili olacaktır, keşke motosiklet kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlamanın yanında, trafikte bizlerinde birer ulaşım aracı olduğu da vurgulansaydı.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    çok ciddi bir proje ama böyle bir şey aslında yazın ortasında değil de kışın sonlarında başlamalı ki yaza insanları motor almaya ve motor kullanmaya hazırlamalı, yazın motor kullanmanın keyfini bilmeliler, sadece afiş değil tv reklamıda olmalı burada motor üreten firmalar yada ithal eden firmalar devreye girmeli çünkü en büyük pastayı onlar yiyecek bizlerde onların ekmeğine yağ ve bal süreceğiz çünkü bu motoru kullanırken büyük bir keyif alıyor anlatırkende büyük bir keyf ve heyecan ile anlatıyoruz mutlaka arada motoru doğru şekilde kulanmayanlar çıkıyor ama araba ile oranlama yapıldığında biz motor sürücüleri araba sürücülerine oranla daha dikkatli ve tedbirli hareket ediyoruz bunlar çevremizdeki kişilere ve motor ithalatı yapan ve üreten kişilere anlatılmalı ki onlarda kendilerini temsil eden kişileri bilsin, bu yapılacak olan reklamın tutacağına inansınlar zira eğer başarılı olurlarsa ve motor kullanıcıları artarsa hem yasalar hemde yollar bizim rahat yolculuk yapmamız için iyileştirilir.

hepimize hayırlı olması dileği ile hayırlı sabahlar arkadaşlar
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    çok güzel bir kampanya ve atılım olmuş moted iyi düşünmüş fakat şöyle bir sorun var. katlı otopark sıkışık trafik metro da çekilmiş yabancı insanlar yabancı mekanların fotoraflarını çekeceklerine boğaz köprüsünün oraya bi gidp çekiversinler fotoraf eminim bundan daha kötü kareler yansıyacak objektiflere..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Bu kampanya'nın motosiklet.net ' in dışına taşması şarttır.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir adım. geç bile kalındı bu tanıtım için
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hindistan gibi olmıyalım diyen arkadaşlar coğrafya hocalarınıza benden selamlar kulakları çınlasın bi bakın bakalım Hindistan ın nüfusuna bi bakın bakalım ekonomisine neyle neyi kıyaslıyorsunuz işkembeden sallamayalım güzel bişey yapılıyor destek olmıyacaksanızda köstek olmayın bari.
    We are many...

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı bsd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampanya bence de saçmalıkları içinde barındırıyor:

1-Türkiye'ye ait bir fotoğraf yok. Bu da sunni-yalan hissi veriyor.
    2-Metro ve toplu taşım da çağdaşlıktır. Öyle ki motorsikletten daha daha ekonomik ve çevrecidir. Bir metro vagonundaki veya otobüsteki 100 kişinin hepsine birden motorsiklet verip trafiğe salın bakalım ne oluyor. Bence arabaların üzerine ve trafik saygısına daha fazla önem verilmeliydi.

Ama tam bir sessizlik içerisindeki Türkiye deki motosiklet dünyası için, iyi veya kötü kampanya kampanyadır diyerek avunuyorum. İşin bir ucundan bir şekilde başlarsak belki iyi noktalara geliriz.
    Aynen...
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Motosikleti
    Sattık gitti
    Kampanya için çok güzel yorumunu yapamayacağım. Ancak emeğinizi sonuna kadar destekliyorum.

Motor camiası internet üstünde ciddi bir toıpluluk oluşturuyor ancak toplu hareketlere gelince hepsi fıs. Birinin bişiler yapması icab ediyordu. Yapmışsın slogan güzel görseller etkileyici. Bu sebepten emeğini destekliyorum.

Zayıf noktalara gelince: Görsel ve sloganla iş bitmiyor. Ciddi sponsorlar ve destekçilere ihtiyaç olacak ve ilk sayfa da okuduğum ve kınadığınız arkadaşın sözlerine katılıyorum yazılı basında görselde kitaplarda billboardlarda çıokıcaksınız ki bir hareket yaratsın.

Bunla beraber var olan motorcuları eğitici veya hatalı motor kullananları düzeltici veya hatta hatta giyotin bariyerleri ve bizi önemsemeyen kuralları değiştirici bir kampanya yerine. Yani zaten var olan ve kötüde görünen bir grup yanlışla uğraşmak varken neden kullanıcı sayısını çoğaltmak adına sadece motor üreticilerini destekleyen bir kampanya ya başlamaya çalıştığınızı da anlamış değilim. açık söyledim sanırım. Daha fazla bilinçsiz kullanıcı , Daha fazla ölüm.

Genede toplu çabanızı destekliyorum.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi hayırlısı olsun bakalım

az önce radyo dinliordum (powerturk) ve reklamlarda tesadüfen bu kampanya reklamı geçti, çok mutlu oldum birden
    bence çok başarılı olacak bu kampanya

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burcakmerve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampanya için çok güzel yorumunu yapamayacağım. Ancak emeğinizi sonuna kadar destekliyorum.

Motor camiası internet üstünde ciddi bir toıpluluk oluşturuyor ancak toplu hareketlere gelince hepsi fıs. Birinin bişiler yapması icab ediyordu. Yapmışsın slogan güzel görseller etkileyici. Bu sebepten emeğini destekliyorum.

Zayıf noktalara gelince: Görsel ve sloganla iş bitmiyor. Ciddi sponsorlar ve destekçilere ihtiyaç olacak ve ilk sayfa da okuduğum ve kınadığınız arkadaşın sözlerine katılıyorum yazılı basında görselde kitaplarda billboardlarda çıokıcaksınız ki bir hareket yaratsın.

Bunla beraber var olan motorcuları eğitici veya hatalı motor kullananları düzeltici veya hatta hatta giyotin bariyerleri ve bizi önemsemeyen kuralları değiştirici bir kampanya yerine. Yani zaten var olan ve kötüde görünen bir grup yanlışla uğraşmak varken neden kullanıcı sayısını çoğaltmak adına sadece motor üreticilerini destekleyen bir kampanya ya başlamaya çalıştığınızı da anlamış değilim. açık söyledim sanırım. Daha fazla bilinçsiz kullanıcı , Daha fazla ölüm.

Genede toplu çabanızı destekliyorum.

yorumunu beğenmedim....millete birbirine saygı sevgiyi biz öğretemeyiz ...insanın kendinde olacak....adam camı açıp içtiği şişeyi camdan atabilecek kadar geri zekalılar var..havaya silah sıkıp suçsuz insanları vuran okadar gerizekalı varki bu memlekette...bu kolay kolay değişmez...pardon denil dimi herşey bitiyo ya onun gibi bişey....

öncelikle herkez birbirine saygı ve sevgi duayarsa herşey düzelir...sorun burada..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Sonuna kadar destekçiyiz..

Evet Süper patron

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    İyi bir fikir umarım işe yarar

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler