Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Keeway, Türkiye'de üretime geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı acan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keeway Japon malı mı ki??
    çinden macaristana gidiyor. ordan bize geldiğinde avrupadan geldiği için avrupa malı olarak sınıflandırılıyor hepsi ama hepsi bu..

gerçekten üretilecekse amenna.. ama bu ülkede üretim yapmayı düşünen sonra vazgeçen bir sürü firma oldu..

bu tarz bir çalışmada kesinleşmeden haber de yapmaz firmalar. bu iş hayatının temel kurallarından biridir.

ya prensipte anlaşıldı. yer falan bulundu ve ilk adımlar atıldı fabrika için..
    yada ithalatçı firma bir şekilde boşboğazlık yaptı ki bu olur şey değil, gerçekten çok ama çok acemi olmaları lazım..
    ya keeway e biraz daha baskı kurmak ve şirin gözükmek ve duyurduk bile bakın demek için piyasaya duyurma gayreti..
    yada keeway e olan güveni ve meyli diriltmek/artırmak için sadece düşünülen ve ön araştırmaları devam eden bir durumu piyasaya yayarak reklam yapma gayreti..

beşinci bir seçenek yok. bu dördünden biri yada bir karışım ama hangisi yada hangiinden ne kadar var bu haberin altında işte onu bilemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Az kaldı çook az ama geliyorum
    Son şık daha bi sıcak geliyor bana . . .
    Ride Baby Ride !!!
    :cat::bestmt:::140::

Motorsikletlerin motoru hala bu çeşit motor olacaksa üretmesinler daha iyi.Ülkemizin adını karalarlar o kadar.Lastik bu model-şase bu modelin-amortisör şunun -motoru taş devrinden kalma.....al sana motorsiklet bide arge kurduk araştırma yaptık derler Nerede daha ucuz diyeAdres veriyorum..... parcası burdan.com.tr Ben kurdum.üreticiler ARGE kurmasın diye.amaç vatandaşa hizmet

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne japonu ya macar asıllı has çinli......
    nasıl yani,japon asıllı has çinliler gibimi?..bu dediğin sınıfa çok faça markalarda dahil oluyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler