Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çelik Bariyerlerin İkiye Böldüğü Otomobilden Sağ Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Bakırköy'de, Kullandığı Otomobille Çelik Bariyerlere Çarpan Sürücü İkiye Bölünen Otomobilden Sağ Çıktı. Otomobilin Kapısıyla Sürücü Koltuğu Arasında Sıkışan Şahıs İtfaiye Ekiplerinin Çalışmasıyla Kurtarıldı.

Bakırköy'de, Kullandığı Otomobille Çelik Bariyerlere Çarpan Sürücü İkiye Bölünen Otomobilden Sağ Çıktı. Otomobilin Kapısıyla Sürücü Koltuğu Arasında Sıkışan Şahıs İtfaiye Ekiplerinin Çalışmasıyla Kurtarıldı.
    Kaza, saat 04.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ataköy sahil yolu üzerinden Yeşilköy istikametine ilerlemekte olan, Arda Gidener'in (31) kullandığı 34 DF 0358 plakalı otomobil kaygan zeminde, aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak çelik bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobil ikiye bölündü. Sürücü Gidener, sürücü kapısı ile koltuk arasında sıkıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri sürücüyü sıkıştığı yerden çıkaramayınca kaza yerine itfaiye çağırıldı. İtfaiye ekipleri otomobilin kapısını keserek ayağı sıkışan sürücüyü kurtardı. Kazayı gören vatandaşlar, sürücünün, çelik bariyerlerin bıçak gibi kestiği otomobilden sağ çıkmasına sevindi. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Gidener'in durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İtfaiye ekipleri parçalanarak hurdaya dönen otomobilde yangın çıkma ihtimaline karşı soğutma yaptı. Polisin incelemelerinin ardından otomobil yoldan kaldırıldı.

Kaynak:Haberler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Bariyer değil biçerdöver mübarek.. Metrobüsmüş çok işe yarıyor sanki bilakis İstanbul trafiğini iyice içinden çıkılmaz hale getirdi bence.. Devlet (büyüklerimizin!!!!)araçlarından biri buralarda parçapinçik olmadan hiçbişey düzelmez...

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    AYNEN KARDEŞİM SANA KATILIYORUM HAKLISIN
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

Motosikleti
    Moto-Zeta Heran kanuni tiger olabilir
    sahil yolunadamı metrobüs yapmıslar hayret verici
    [COLOR="Blue"][b]Biz Gökyüzüne İnanırız Sun-roof'a Değil[/B][/COLOR]::puro::

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bariyer değil biçerdöver mübarek.. Metrobüsmüş çok işe yarıyor sanki bilakis İstanbul trafiğini iyice içinden çıkılmaz hale getirdi bence.. Devlet (büyüklerimizin!!!!)araçlarından biri buralarda parçapinçik olmadan hiçbişey düzelmez...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Daha önce motosikletli arkadaşlarımızı kaybettigimizde belediyeye mail atmışlardı.Adamların savunması ise;çelik bariyerlerin avrupa standartlarında oldugu ona göre sarım sayısının kontrol edildigi ve yeterince esnedigi gibi birçok açıklama yapılmıştı.Şuan görülüyorki gerçekten avrupa standartlarında bariyerleri var.Bariyerler çok güzel esniyor . Okadar esnekki otomobili ikiye bölmüş!!!

TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    galiba bu bariyerleri trafiğe kesin çözüm yapmak için koydular!!!
    hergeçen gün yeni bir kaza ile araç sayısında ciddi bi azalma oluyor!!!

herşeyin bir nizamı olmalı değil mi ama!

bariyerin amacı aracı emniyetli bi şekilde durdurmak, yolun diğer tarafına geçmesini engellemek, aracın takla atmasını engellemek, uçurum deniz gibi tehlikeli bölgelere yuvarlanmasına mani olmaktır

ikiye bölmek bu tanımlardan birine girmiyor sanırım
    FAZER = ZAFER

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbi nedir bu yaaa

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TWG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galiba bu bariyerleri trafiğe kesin çözüm yapmak için koydular!!!
    hergeçen gün yeni bir kaza ile araç sayısında ciddi bi azalma oluyor!!!
    yakında butun herkes isyan ettiginde ne olcak acaba okdr yatırım..
    true love..

Drift Religion

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    aaa bariyerler nekadar esnek okadar esnekki ne gelirse biçiyor 1 tonluk arabayı bile.... ''yerim avrupa standardınızı avrupa kim siz kim '' bunu hep söyledim bariyerle ilgili olan her topikte söyleyeceğim!!!!!!önce aç vatandaşın karnını doyurun sonra avrupa diyin........

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce motosikletli arkadaşlarımızı kaybettigimizde belediyeye mail atmışlardı.Adamların savunması ise;çelik bariyerlerin avrupa standartlarında oldugu ona göre sarım sayısının kontrol edildigi ve yeterince esnedigi gibi birçok açıklama yapılmıştı.Şuan görülüyorki gerçekten avrupa standartlarında bariyerleri var.Bariyerler çok güzel esniyor . Okadar esnekki otomobili ikiye bölmüş!!!
    ikinci bahane hazır, araba avrupa standartında değildi. tofaş olmasa bölümezdi olacaktır sanıyorum

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    ne bariyermiş katil bunlar ya
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha kaç can alacak acaba bu bariyerler? Var mıdır bir limiti, şu kadar insan öldükten sonra "Galiba biz yanlış yaptık" demelerini sağlayacak..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte avrupa standartlarında bariyerlerimiz. Bu ülkenin başındakilerin öteki tarafta yatacak yerleri yok. Bu nasıl vurdumduymazlıktır. Kaç kişinin daha ölmesi gerekecek bu bariyerler yüzünden.
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    yine onlara bişi olmaz mercedesle gezip .. töbe töbe.. olan yine garibanın şahininie oluyor..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben bu metrobus olayini anlamadim!

Ciddi soyluyorum.
    Ne yani bu metrobus?
    Tranvay gibi bisey mi?
    Niye bariyerle ayriliyor?

Ciddi soruyorum.
    Su isi biraz açsaniz?
    Bayadir duyuyorum.
    Duydugumdan beri her hafta 3-5 kisi oluyor?
    Kafamda canlandirmaya çalistim ama çikamadim isin içinden.

Anlatin bir nedir bu olay?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    coq

Yolun ortasından , çelik tellerle özel olarak ayrılmış şeritlerden giden uzun otobüsler...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    allahtan çorluda oturuyom burda metrobus falan yok
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Gorkem senin fotoyu goremiyorum.
    Gozum mu bozuldu?

Eger bunlar sadece bir otobusse, niye bariyerle yolu ayiriyorlar?
    Kafam basmadi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık görebilirsin.

Ayırıyorlar , çünkü bizim hızlı olması gereken yollar ne yazıkki ara sokaklardan beter sıkışıyor. Bu yüzden , işe otobüsle giden insanlar da saatlerce trafikte mahsur kalıp işlerine yetişemiyorlar. Bu sayede , otobüsler trafiğe takılmadan yollarına devam edebiliyor. Teoride iyi bir sistem.

Fakat biliyorsun bizim kafamız deneme yanılma yoluyla çalışır... Döşe tel bariyeri.. Aaa bilmemkaç adam mı öldü , kaldır başka döşe... Yarın ertesi gün millet emniyet şeridi diye park yeri gibi en sağ şeridi işgal edince , görürsün , yol genişletme çalışmaları için otoyollar yine kazı alanına dönecek.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)