Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arvento İle Motorunuz Güvende...

Motovento
    REKLAM ALANI
    erhangorgec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 250r
    Gprs uyduları ile motorunuz 7 gün 24 saat kontrol altında..
    Ufak boyutu ve modüler iç yapısı ile bünyesinde mevcut Gps ve Gsm düzeneği ile evinizde, ofisinizde, hatta seyahatlerinizde tek tık kadar size yakın.

Mevcut Gprs map uyumlu cep telefonlarınızdan isterseniz internnet hattı olan her bilgisayardan motorsikletinizin bulunduğu adres ve konum bilgisini, hız ve hareket durumunu vektörel haritalar üzerinden takip edebilir, çok çeşitli raporlamalar ilede kontrol altında tutabilirsiniz.

2009 yazın başlarında almayı düşündüğüm ninja 250 r için mutlak bir tane sipariş edeceğim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Çok iyi bir cihaz..bende alırım..fiyat bilgisi yok ama...

aynısını arabalarda kullanıyoruz yaptığımız işten dolayı. Güzel sistem

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    paket aldiginda 2 yillik sunucu hizmeti bedeli dahil 3.yildan itibaren ucret odeniyor
    ayrica yazilim ucretlimi degilmi bilgi verilmemis muhtemelen ucretli
    bunlarin disindada gsm desteginin kullanilmasi sartmi belirtilmemis sartsa oda fatura lara eklenecek her ay odenecek

boyularida yazmamis
    bu cihaz otomobiller icin tasarlanmis boyutlari motora uyarmi supeli

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    http://www.arvento.com/u_imt02a.php
    güzel bir ürüne benziyor, en azından çalınsa bile motorumuzu bulabiliriz..

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    ben bu cihazı tabiki farklı bir marka fakat bundan fazlasını barındırabilen ürünü montaj dahil 500ytl ye yapıyorum zaten
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    güzel aletmiş ama kesin pahalıdır

hem bizim ülkede hırsızlar motoru çalarlar sonrada bu aleti bi kamyonun arkasına bağlarlar
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    bulamazlar bulsalarda floşörmü beyin mi die ayırdedemezler
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    nirengi seninkinin markası nedir? inceleyebileceğimiz bi link falan varmıdır?

eric_cartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bi gün benim de olacak
    aslında bahsetmişlerdi daha önceden..
    aküye bağlı şarj cihazıyla sürekli şarjda kalıcak ve motosikletin uygun bi yerine saklanacak, 6 ayda bir(emin değilim) kontör yüklenecek hattı olan eski bir telefon iş görmez mi?

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    görmez, telefonu bulamazsın, gps olması lazım, aslında çalışma prensibi çok basit, gps ten aldığı koordinatları gsm şebekesini kullanarak servera gönderiyor, sizde sayısal haritadan çok az gecikmeyle aracınızın yerini çok az yanılma payı ile görebiliyorsunuz.

eric_cartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bi gün benim de olacak
    telefon açıkken emniyet yer tespiti yapabiliyor. o yüzden demiştim ama

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    evet ama noktasal olarak bulamazlar, içinde bulunduğu baz isratyonu bulurlar, hem mahkeme kararı çıkana kadar motor çoktan yedek parça olur..

Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ama noktasal olarak bulamazlar, içinde bulunduğu baz isratyonu bulurlar, hem mahkeme kararı çıkana kadar motor çoktan yedek parça olur..
    maximum 1 metre sapma olayı var gsm şebekesinin olmadığı yerde uyduyu baz alıyor yani sorunsuz her yerde çalışabilir (kapalı alan olmamak şartıyla)

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Otomobiller için olanları vardı zaten uzun zamandır.
    Onlardan bir farkı var mı bilmiyorum :S

Bence büyük şehirlerde yaşayanlar için şart.
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    bu tip aletler vardı evet ancak en az 10 tane falan alınabiliyodu, yani filo yönetimi için almak gerekiyordu, tek satılmıyodu. gps'in yanılma payı max 1 metre demek yanlış, ne kadar çok uydu görürse o kadar az hata payı verir, türkiye üzerinde max 12 uydu görebiliyor ve bu uydular ufka yakın yerlerde o yüzden etrafı binalarla çevrili yerlerde alıcının gücüne göre 8-10 metre ve üzeri hassasiyete düşebilir, iç mekanlarda çalışmaz, gsm şebekesinin olmadığı yerde koordinat bilgisini servera gönderemeyeceği için bir işe yaramaz ama bu aletler en son bulunduğu konumu aklında tutuyor.

bu tip aletler vardı evet ancak en az 10 tane falan alınabiliyodu, yani filo yönetimi için almak gerekiyordu, tek satılmıyodu. gps'in yanılma payı max 1 metre demek yanlış, ne kadar çok uydu görürse o kadar az hata payı verir, türkiye üzerinde max 12 uydu görebiliyor ve bu uydular ufka yakın yerlerde o yüzden etrafı binalarla çevrili yerlerde alıcının gücüne göre 8-10 metre ve üzeri hassasiyete düşebilir, iç mekanlarda çalışmaz, gsm şebekesinin olmadığı yerde koordinat bilgisini servera gönderemeyeceği için bir işe yaramaz ama bu aletler en son bulunduğu konumu aklında tutuyor.
    8-10 metre konusu hariç diğerlerine katılıyorum 8-10 metre sapması demek hız hesaplamasındada büyük yanılma yapar. unutmayalım hız testlerinin çoğu gps ile yapılıyor. dediğin kadar sapma olsa güvenmezler. saçma

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    sivil kullanım için üretilmiş en iyi gps alıcılarından birisini 1 yıldır aktif olarak kullanıyorum (garmin gpsmap 60csx), ancak 12 uyduyu aynı anda görüyorsanız ve diferansiyel sinyalide alıyorsanız 1 metre sapma veriyor, bunu hiçbir zaman göremedim, en fazla 2 metre gördüm. etrafı açık bir yolda 2-3 metre sapma veriyor. 3 metre ortalama sapma ile doğruya oldukça yakın bir hız ölçümü yapılabilir. gps in çalışabilmesi için en az 3 (2 boyutlu koordinat) veya 4 (3 boyutlu koordinat) uydu görmesi şart. örnek olarak 9 uydu gördüğü durumlarda 4-5 metre sapma veriyor. profesyonel gps ölçüm cihazları metre altı hassasiyettedirler.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    sivil kullanım için üretilmiş en iyi gps alıcılarından birisini 1 yıldır aktif olarak kullanıyorum (garmin gpsmap 60csx), ancak 12 uyduyu aynı anda görüyorsanız ve diferansiyel sinyalide alıyorsanız 1 metre sapma veriyor, bunu hiçbir zaman göremedim, en fazla 2 metre gördüm. etrafı açık bir yolda 2-3 metre sapma veriyor. 3 metre ortalama sapma ile doğruya oldukça yakın bir hız ölçümü yapılabilir. gps in çalışabilmesi için en az 3 (2 boyutlu koordinat) veya 4 (3 boyutlu koordinat) uydu görmesi şart. örnek olarak 9 uydu gördüğü durumlarda 4-5 metre sapma veriyor. profesyonel gps ölçüm cihazları metre altı hassasiyettedirler.
    katılıyorum.
    explorer 500 ile açık arazide minimum 6-7 m. sapma görebildim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)