Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

14,277 Motosiklet İmha Edildi

Motovento
    REKLAM ALANI

Kendileri üretiyo; kendileri imha ediyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250

Adamların Kadrosu Geniş :)

Çinde işçilik ucuz elemanda bol

10 kişi bir araya gelse 1 günde 2 motor imal ederler .

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Alıntı raphael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinde işçilik ucuz elemanda bol

10 kişi bir araya gelse 1 günde 2 motor imal ederler .
    Belki oyledir ama adamlar deneyim kazandi ve yaptiklari mallarinda iyisi ortasi vede kotusu var,ama bence onlarda yavas yavas kotuyu bitiriyorlar.Cin korkunc sekilde yukselmede Moskova da Graet Wall adinda jeep satimi basladi 3 senedir fiyat uygun kalite iyi,Chreey diye arabalari var en ucuzu 10000$ ama iyisi de var ucuzu yaramaz tabii,bi de burda 50 cc altindaki motorlara plaka ve de ehliyet gerekmiyor bunlarda her turlu modeli hemde vitesli 49cc sport,chooper,scooter ne istersen yapip satiyorlar kiyamet gibi.Ama dedigim gibi kalite iyiye gidiyo baksaniza adamlar ne olimpiyat yaptilar dunyanin en buyuk stayumu rekor sayida altin madalyada onlarda helal olsun azimliler vessalam,yine de cinlileri kotuleyipte diger insanlari etkileyenleri kiniyorum,herkesin butcesine ve de istegine gore degil mi?Sonucta insanlar deneye deneye ogreniyorlar,ben de Kanuni seyhan 100 cup var dis plastiginde icinde Shangay yaziyor,ister cin mali olsun ister Turk mali umrumda degil ben bastimi gidiyo memnunum cok ve seviyorum motorumu gerisi bos...

FıRLaMaIbO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi ki honda ya bınıyorsunuz vallaha hemen kotuleın çin malı dıye , türkiye dede aynı kardesim çin malına binen adama motorcu gozu ıle bakılmıyor adamın gucu japon motor almaya yetmıyorsa ne yapsın motora mı bınmesın hayret bır sey
    Bencede kardeş ya ben 500 ytl maaşa çalışıyorum gidipte 15 20 bn ytl lik motor alamam ki çin min bügün ümraniyeden hiç istop etmeden şileye gittim geldim iki kişi rampa flan tınlamadı motorum AS150T1 16000 km de köpek gibi gidiyor maşallah ama inşallah burgman alıcam

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Efe bin sen motoruna onemli olan basini agritmiyo sukur en kisa zaman da istedigin motoru alirsin insallah!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)