Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Etiler'de motosiklet kazası.

Motovento
    REKLAM ALANI

offf ki ne offf. bıktık artık bunları okumaktan... tedirgin oluyor insan.aileme anlatmakta her gecen gün daha da zorlanıyorum ama bakalım daha kaç cana mal olcak....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    allahtan ailesine ve tüm yakınlarına sabır diliyorum, rahmetini üzerinden eksik etmesin.... fotoğrafa gelince kamyon sollama yasağının olduğu şeritten geliyor gibi ama diğer şerite geçmiş... ki bir motor virajı alamıyors virajın en dışında olması gerekir. ama vurduğu yere bakacak olursanız herşey açıkça görnüyor... bu adama şöförmü denir yoksa katilmi.... buna biri dur demezse belkide birgün bizim fotoğraflarımız yayınlanıyor olabilir... canım sıkıldı görünce allah rahmet eylesin...
    motosiklet kullanmak maharet işidir, mazaret kabul etmez... ::tutkuy::

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    allah rahmet eylesin.toprağı bol olsun.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    İyice sıkıldım bu işten ya, nedir bu böyle hergün ölümlü kaza. Yarışçıyım,artık motora binmeyi bırakacagım nerdeyse... Ailesinin başı sağolsun...

Motosikleti
    fz6 fazer
    başınız saolsun allah rahmet eylesin

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Arkadaşımıza Allahtan rahmet kederli ailesinede sabır dilerim.
    Mekanı Cennet olur inşallah.

Kazanın oluşumu ( tarifi ) ile yayınlanan fotoğrafta bir çelişki var gibi geliyor bana!
    Bana göre motosiklet yolun sağ tarafında fakat bulunduğu yerde olmaması gereken Kamyon değilmi

wakeup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah kardeşimizin günahlarını affetsin mekanı cennet olsun.
    Bir hata yapıyoruz, ama nerede? Acaba dünyanın heryerinde durum böyle mi? Motor üstünde ölmek kaderimiz mi? Artık motorları eskisi kadar sevemiyorum. Ne yapmalı bir fikri olan var mı?

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı maksimumhiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamyoncu haklı olsa ne yazar, olmasa ne yazar, sonuçta olan arkadaşa olmuş, giden can bi daha gelir mi, Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin
    ÇOK DOĞRU!
    Motor kazalarında kim haklı kim haksızın hiç önemi yok!

Olan hep motorcuya olur - bizim çelik kafesimiz (hapishanemiz) yok çevremizde.

-turgut

Alıntı wakeup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kardeşimizin günahlarını affetsin mekanı cennet olsun.
    Bir hata yapıyoruz, ama nerede? Acaba dünyanın heryerinde durum böyle mi? Motor üstünde ölmek kaderimiz mi? Artık motorları eskisi kadar sevemiyorum. Ne yapmalı bir fikri olan var mı?
    1) Eğitim..
    İnsanlarımız sadece "namus" a odaklı (ve bir de dine odaklı) ve bunun dışında birşey öğrenmek istemiyorlar. İnsanlar karşıdan bir motor gelirken sollamamaları gerektiğini bile idrak edemiyorlar (kaç kere başıma geldi). Sürüş eğitimimiz allahlık - hem oto hem motor sınavları gülünç, ve formaliteden ibaret.

2) Yol kalitesi
    Bence yol kalitemiz son 5-6 senede baya kötüledi. Bulunduğum yerde, eski düzgün asfaltların üstüne zift serpip mıcır atıyorlar. Lastiklerin daha zor tutunabildiği pütürlü bir yüzey oluşuyor (evet, Kauçuk DÜZ yüzeylere daha iyi tutunur. Hatta lastikte ne kadar az "su yolu" varsa kuru havalarda o kadar iyidir).

3) Bizler
    Motor 250 km/s yapabiliyor diye, yapmamız gerekmiyor. Gece yolculuklarının tehlikeli olduğunu bile bile çıkmamamız gerekiyor. Öndekini arabalar kadar yakın takip etmememiz gerektiğini hatırlamamız gerekiyor.. vs.vs..

Daha da vardır mutlaka ama aklıma ilk gelenler bunlar.
    -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazanın oluşumu ( tarifi ) ile yayınlanan fotoğrafta bir çelişki var gibi geliyor bana!
    Aynen bana da öyle geliyor, kamyon motoru altına alıp sürüklemiş demişler ama yağ izleri kamyonun gerisinde değil önünde.

Eğer motosiklet çarpınca kamyonu sürüklemediyse(ki imkansız) resmin çekildiği kare ile ilk çarpışmanın olduğu kare aynı olmalı.

KANUNSUZ 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 750 R /SUZUKI DR BIG 800
    Allah rahmet eylesin...Tabii kaza mağduru motorlu olunca sonucdada motorlu suclu çıkacaktır.Arkadaş burası TÜRKİYE ne sandınız ki? fotoğraf herşeyi gösteriyor kamyon suclu durumda eeeeee???peki neden motorlu arkadaşımızın hakkı aranmıyor ALLAH rahmet eylesinle herşey kapanıyor...Birgün bizim başımızada gelebilir unutmayalım, ve motorcular olarak birlik olup sahip çıkalım,en azından sesimizi duyuralım.Saygılar....

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Allah rahmet eylesin :( kalanlarına sabir versin.

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    ALLAH rahmet eylesin. Her ne kadar tartışılsada sonuca varılması cok zor o yüzden resimle ve yazılanlarla alakalı yorum yapmıyorum.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    saniyeler içinde olan bir olay yüksek hız her zaman ölüm getirir.Belkide kamyoncu motorun üzerine geldiğini görünce karşı şerite kaçıp onu kurtarmak istemiştir.Bilemiyoruz raporu görmeden ne desek boş..Aman artık dikkat körü körüne hız yapmayalım.
    itina ile kaza yapılır

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Arkadaşımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ve bütün motorsiklet camiasına da başsağlığı diliyorum.
    Ülkemizde motosiklet kültürü ne zaman gelişecek acaba. Daha kaç bin kişinin ölmesi gerekli. Bütün sürücüleri sağduyuya davet ediyorum. Selamlar.
    YAŞASIN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Bukadar kaza haberinden sonra motor hevesim kalmadi ne yalan söyliyim durum hiç iyi degil
    [I]Прекален Моториэиран[/I] :wiinkk:

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Allah rahmet eylesin.ama bariz kamyon hatalı Allah belasını versin şerefsizin.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    allah rahmet eylesin.. Ailesine sabır versin... Gerçekten zor bi durum.
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Alıntı KANUNSUZ 61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin...Tabii kaza mağduru motorlu olunca sonucdada motorlu suclu çıkacaktır.Arkadaş burası TÜRKİYE ne sandınız ki? fotoğraf herşeyi gösteriyor kamyon suclu durumda eeeeee???peki neden motorlu arkadaşımızın hakkı aranmıyor ALLAH rahmet eylesinle herşey kapanıyor...Birgün bizim başımızada gelebilir unutmayalım, ve motorcular olarak birlik olup sahip çıkalım,en azından sesimizi duyuralım.Saygılar....
    Ben zaten hiç bir zaman motorcu arkadaşımız hata yaptı bariyerlere girdi yaşamını yitirdi diye bi haber duymadım.
    Bu kaza ölçü değil ama bizlerde hatalıyız "çoğu" zaman.Daha ne olduğunu bilmeden araç sürücülerine küfürler etmek doğru değil.
    Motosiklet sürmek vites atıp gaz vermek değil hata kabul edecek iş değil.
    Kendi kardeşimden örnek vereyim vitesli chopperi 15 dakkada öğrettim zaten yaşı 22 ama adam vites atmayıda yapar yapmaz baktım ki minibüs yoluna çıkmış ara sokaktan arkadasından koştum ama adam gitmiş..Sonra eve geldiğinde kaza yaptığını söyledi km saatini kırmış depo ezilmiş kendinde bişey yoktu Allahtan bunun gibi örnekler çok.
    Gene agresif yazdım ama ben nereye gidiyorum napıyorum demeden süren insanlar çok sonra buralara motosikletten soğudum artık yazan adamda çoğalacaktır.

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    ALLAH rahmet eylesin...
    Cocuk kandırıyorlar herhalde virajı kim alamamış acaba???
    Yaklasık 15 gundur motor arızalı ugrasamıyorum islerimden dolayı ama hem olmadıgı için içim kan aglıyor hemde ramazanda olmamasına seviniyorum acıkcası
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)