Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet 2007 Fuarı Başlıyor / Herkesi Motosiklet.Net Standına Bekliyoruz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bu fuarda ybr 250 var mı?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ta en başında vardı konun...Görmedinmi resimlerini?....Asıl hayırsız sensin...Adam nerelerden gelmiş gitsene len fuara?...

İstanbulda olsam hergün giderdim.....Şansınızı değerlendiirin yaaa...
    komşu ambardaki darı tatlı gelirmiş...napim len gidip...bak hava orta vaziyette...ama kalkıp gidesim yok valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Bugün öğleden sonra eşimle beraber fuarda olacağım, MT standına da uğrayacağım tabii, kimler olacak orada, tanışalım artık vakti geldi de geçiyor.

Ayrıca Fragrance_chaplin, verdiğin mont bilgisi için teşekkürler ben de eşime mont almayı planlıyordum Yıldız Ticarete bir bakayım, umarım beden ve uygun renkler kalmıştır.

Metehan orda olsaydın tanışırdık abi fena mı olurdu

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komşu ambardaki darı tatlı gelirmiş...napim len gidip...bak hava orta vaziyette...ama kalkıp gidesim yok valla...
    ben 1 saat sonra çıkıyorum.
    atla metroya gel. hiç motoru bile çıkarma. takılırız.
    hem barış abi de gelmiş, onu görürüz...

bonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 750 C4
    ya arkadaslar bu saatten sonra bi yerlerden bedava bilet bulma imkanımız olurmu?

Maynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya125 t
    ben dün fuar daydım.gerçekten çok ilgi çekici bir şey göremedim :D motorsiklet netin standını gördüm ama ne konuşacağımı bilemediğimden gelmedim yanınıza ..motoshow da gelirim inşallah.

Motosikleti
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan orda olsaydın tanışırdık abi fena mı olurdu

abiler yanlış anlamayın bak nazdan değil...hiç gidesim yok...evde takılmak bana huzur veriyor...

gültekin kanka kızma yav...mesajınıda yeni gördüm...abi benim işyerim oraya 400 metre uzaklıkta inanın...ama ne hafta içi nede şimdi gitmek istemedim...kuru kalabalık...izlenecek birşey yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    çok uyduruktan bi fuar olmuş 2-3 ciddi firmadan başka bişi yok neredeyse bide motosikletle alakası olmayan nekadar insan varsa gelmiş kanımca...özellikle çoluk çocuk takımı neredeyse her motorun üzerinde birer çocuk oturtmuşlar motordan çok çocuk gördüm valla
    [I]MERCURY 175[/I] ( Tuzlu su Canavarı )

Motosikleti
    BMW F650FB
    dayıya sormuşlar;
    "ensen niye kalın" deyu, "kendi işimi kendim görürüm de ondan" demiş.

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fuarda ybr 250 var mı?
    el-cevab;
    yok.
    gittik, göremedik.
    ama arkadaşlarla tanışmak, görüşmek güzeldi.

Bu fuar geçen yılkinden de dandikti. Benim için tek artısı eşime mont alabilmiş olmak oldu. Zaten 20 dk. falan kalıp çıktık. Metehan'a hak verdim açıkçası.

Bu arada çıkarken MT standına da uğradık ama pek kimseler yoktu ya da vardı da ben kimseyi tanımadığımdan anlamadım. Skullhunter bir arkadaşa bişeyler anlatıyordu bölmek istemedim, o sebepten tanışamadık. CrazyYusuf nickli genç arkadaşla tanıştık. Ayak üstü çok kısa sohbet ettik. Zaten çıkmak üzere olduğumuzdan fazla durmadık. Artık gezilere katılmaya çalışacağız, orada tanışırız milletle.
    Asıl büyük fuarın 29 Mart'taki motoshow07 olduğunu duydum, artık hava da iyi olursa oraya motorla gelirim. Belki bir toplaşma olursa ve bana da uyarsa öyle de olur. Nasılsa davetiyem hazır.

Diğer fuar için davetiye sıkıntısı yaşayan varsa, motosiklet dergilerinin de hemen hepsi davetiye veriyor, en azından 5 - 6 ytl'ye hem derginiz olur hem davetiyeniz.

ArdaTugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 150 cc
    bugun mt standına sancakta slm verdim bizden birilerini görmek güseldi ama bende kimseyi tanımadım için öyle malak malak baktım 2 arkdaş oturmuş laptopa bakıyolardı muhtemelen mt sitesie bakıylardı mt çıkartması alayım bari dedim ücretsizmiş 2 tane aldım gezdim fena deildi işte öylem yani diğer fuar çok daha güsel olcak orda mt üyelerini görmek güsel oluur..

Motosikleti

vallahi biz laptop başında hiç oturamadık...gençler bu sene biraz arazi olmuşlar...

gelenein geçenin eline broşür veriyoduk...cherry:

ula 40 yılda bir bişey yaptık...onuda sürekli ısıtıp duruyoz ha...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ah ahh su dersler yuzunden kacırıyoruz valla. Neyse ilerde artık hiç kacırmayız
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Pizza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GS500
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün fuara uğradım. Bu akşam iş çıkışı da gideceğim. 17:30 - 20:00 arası orada olacağım. Oradan da fuarı kapatıp Bostancı Beers toplantısına gideceğiz. Bugün motoruma son binişim, yarın sabah servise götüreceğim grenajlar sökülecek. Yarışlara 2 aydan az kaldı, aleti yarış için hazırlamaya başlıyoruz. O yüzden yarın benim makinayı son defa görebileceksiniz. Tabi yarışlara gelirseniz o ayrı
    boy abi sen simdi o sifir ayarinda motorla yarislara mi gircen
    Aldigin gunden beri gozun gibi baktigin motorla yarislara katilmaya karar vermene cok sasirdim. Sanirim baya bir yipranicak senin 1000RR
    Ne diyim allah kaza bele vermesin kardes bol sans dilerim
    Burasi yeri degil ama biraz bizi bilgilendirirsen sevinirim nasil degisiklikler yapilcak motosikletinde ( grenajlarin sokulmesi disinda) silik lastikler vs ? Bunun yaninda kac yarisa katilmayi dusunuyorsun butun bir sezona mi?

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Pizza
    boy abi sen simdi o sifir ayarinda motorla yarislara mi gircen
    Aldigin gunden beri gozun gibi baktigin motorla yarislara katilmaya karar vermene cok sasirdim. Sanirim baya bir yipranicak senin 1000RR
    Ne diyim allah kaza bele vermesin kardes bol sans dilerim Burasi yeri degil ama biraz bizi bilgilendirirsen sevinirim nasil degisiklikler yapilcak motosikletinde ( grenajlarin sokulmesi disinda) silik lastikler vs ? Bunun yaninda kac yarisa katilmayi dusunuyorsun butun bir sezona mi?
    Valla Erkin, kullandığım motorun esas zevkini piste çıkartıyorsun. O yüzden herşeyi gözden çıkarttım. Yarış takımı kurduk, sponsorumuz da var. Tüm sezon yarışmayı düşünüyorum, eğer aksi bir durum olmazsa. Antremanlar başlasın tüm detayları, resimleri, neler yaptığımı çok detaylı bir şekilde anlatacağım. Zaten bu sene forumda yarışlar ile ilgili özel bölüm de açılacak. Ben 5-6 aydır bu işle çok yoğun şekilde uğraşıyorum. Grenajları da kendim yapıyorum.

Al bak motorun son hali bu şekilde :

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Pizza

Valla Erkin, kullandığım motorun esas zevkini piste çıkartıyorsun. O yüzden herşeyi gözden çıkarttım. Yarış takımı kurduk, sponsorumuz da var. Tüm sezon yarışmayı düşünüyorum, eğer aksi bir durum olmazsa. Antremanlar başlasın tüm detayları, resimleri, neler yaptığımı çok detaylı bir şekilde anlatacağım. Zaten bu sene forumda yarışlar ile ilgili özel bölüm de açılacak. Ben 5-6 aydır bu işle çok yoğun şekilde uğraşıyorum. Grenajları da kendim yapıyorum.

Al bak motorun son hali bu şekilde :
    Olm biraz da yemek ye, yoksa güçsüz kalacan valla yarışlarda...

Geçen akşam aklıma geldikçe vicdan azabı çekiyorum
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    boy haberim yoktu basarılar dilerim .
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Mehmet detayları takip edebileceğimiz, resimleri koyabileceğin bir topic açsana

Şimdiden tebrik ediyorum ben
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    1000rr ne hale gelmiş. hangi vijdan hangi anlayış o motoru bu hala getirdi yaaa

neyse başarılar dilerim aynı zamanda başımız sagolsun o 1000rr rahmetli oldu sayılır artık

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler