Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbul'da yaya yollarında polis denetimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Polis ekipleri, Zeytinburnu ve Kadıköy sahillerinde yürüyüş yapılan yollarda motosiklet kullanımını önlemek için denetim yaptı.

Denetimlerde, yaya yolunu kullandığı tespit edilen motosiklet sürücülerinin ehliyet ve ruhsatlarını kontrol etti.

Zeytinburnu'ndaki denetimde 5 motosiklet sürücüsüne yaya yolunu kullandıkları gerekçesiyle toplam 43 bin 576 lira para cezası uygulandı.
    sallami, espresso ve abyasar bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Muassır medeniyetler seviyesine ulaşacağız diye yola çıktık Brezilya dan beter olduk.
    Yetersiz protein tüketimi sonrası ortalama zekası 80 olan milletimin ortalaması 75 e kadar düştü. (bilimsel gerçek)
    Allah sonumuzu hayır etsin.
    espresso, stubborn ve nick.dll bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9 bin civarı mı bunun cezası. hey maşallah.

ben sahile çıkarken en kestirme yoldan direk deniz kenarına varıyorum. aslında yasak.
    ama kimisi sahil şeridini geziyor motorla.

yani aslında yine kendi kendimizi patlatıp gözleri üstümüze cekiyoruz.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Bıktık bu göstermelik denetim, ceza operasyonlarından ya. Yılda 2 gün kameralar eşliğinde denetim yapıyorlar, 5-10 günah keçisi bulup cezayı iteliyorlar.
    Kalan 363 gün trafik polisinin çalıştığını gören yok.
    Manowar23 bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Pendikte de cok var şu sığırcıklardan. Darısı bir cezai uygulamayı pendik sahil parkında da yaparlar insallah.
    ersinylmzi, Manowar23 ve stubborn bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Doğru düzgün bir ceza tutarı koy, sürekli yap. Noldu şimdi 9 kişiyi günah keçisi ilan edip bir Dünya paralarını alınca.

Evet bundan ben de rahatsızım, geçen Moda sahilde oturduk, burdan gayrı motor olmasın denilen yerde indim motordan kontağı kapatıp elimle ittim uzakta kalmasın diye, geniş alanda kimseye de engel olmayacak yere çektim durdu. Bitti gitti işte.
    Manowar23 bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    allah aşkına kimse mi sahile motor sokmuyor? ben bankın dibine motorumu çekiyorum çay vs götürüyorum oturuyorum. tek eğlencem bu. hepiniz maşallah kuralcı çıktınız. motoru arkanızda metrelerce uzakta hatta göremeceyeceğiniz noktada arabaların yanına bırakıyorsanız tebrik ederim. ben bırakamıyorum. yayaların gezdiği yolda da hayvan gibi motor kullanmıyorum. bankımın yanına çekiyorum oturuyorum bankta.

şaka gibi. eyvallah kurallar önemli de. uymadığım nadir kurallardandı. işine gelindiğince ceza yazılmasa belki bu rahatsız olmazdım

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bakırköy sahilde çay içerken motor gözümüzün önünde dursun diyoduk ne var dbunda

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Sahil civarında gezerken çişim geliyor. Gözümün önünde dursun diye tuvalete sokuyorum.
    Hem sahilde yürümeyi, bisiklete binmeyi yeni öğrenen çocuğun ne işi var? Gelip önümüze atlıyorlar, katil olmakla uğraştırıyorlar insanı.

abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah aşkına kimse mi sahile motor sokmuyor? ben bankın dibine motorumu çekiyorum çay vs götürüyorum oturuyorum. tek eğlencem bu. hepiniz maşallah kuralcı çıktınız. motoru arkanızda metrelerce uzakta hatta göremeceyeceğiniz noktada arabaların yanına bırakıyorsanız tebrik ederim. ben bırakamıyorum. yayaların gezdiği yolda da hayvan gibi motor kullanmıyorum. bankımın yanına çekiyorum oturuyorum bankta.

şaka gibi. eyvallah kurallar önemli de. uymadığım nadir kurallardandı. işine gelindiğince ceza yazılmasa belki bu rahatsız olmazdım
    Aynen öyle abi. Ben de tüm kurallara uyuyorum. Sadece arada bir gidip banka soyuyorum yani... O kadarı kadı kızında da olur di mi?

Tüm saygılarımla hocam; kural kuraldır. Uyacaksınız. Uyacağız.
    stubborn ve maximusti, bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len gene olan zeytinburnu sahildekileri olmuş bu işin en kolay yolu giriş çıkışlara koy kamerayı otomatik kessin ceza yı altın yumurtlayan tavuk misali ordan bi akar olsun reise
    abyasar bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len gene olan zeytinburnu sahildekileri olmuş bu işin en kolay yolu giriş çıkışlara koy kamerayı otomatik kessin ceza yı altın yumurtlayan tavuk misali ordan bi akar olsun reise
    Bunun pasif gelir olacağını söylesek hoşlarına gider aslında. Pasif seviyo onlar
    F54 bunu beğendi.

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Ülkede kimin gücü kime yetiyorsa o şekil yaşıyor. Bir adamda çıkıp bu adamlar niye böyle yapıyor acaba park sorunu mu var dememiş. Motor hırsızlığına birileri de doğru düzgün çözüm bulmamış 2,3 vatandaşı cezalandırıp birilerinin yüreklerine su serpiyorlar. Benim anladığım bu eklemek isteyen.
    natijax bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bir gün Renault Fluence marka, beyaz renkli şirket arabamı Maslak'ta bir Bmw ile Mercedes arasına park edip toplantıya katılmıştım. Park yasağı vardı, doğruya doğru ben sallamamıştım. Toplantı bitiminde aşağı indiğimde Bmw ile Mercedes aynı yerde duruyordu ama benim araba ortada yoktu.

Trafikçi gardaşlarımdan ricam; daha yürekli olmalarıdır.
    cbr1100 xx, jackonbir, Cyan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün Renault Fluence marka, beyaz renkli şirket arabamı Maslak'ta bir Bmw ile Mercedes arasına park edip toplantıya katılmıştım. Park yasağı vardı, doğruya doğru ben sallamamıştım. Toplantı bitiminde aşağı indiğimde Bmw ile Mercedes aynı yerde duruyordu ama benim araba ortada yoktu.

Trafikçi gardaşlarımdan ricam; daha yürekli olmalarıdır.
    Polis abiler mercedes, bmw yi görünce bunlar işadamı işinde gücünde insanlar başında bin bir türlü alacak verecek meselesi vardır bizde bu kadarlık göz yumalım demiş olabilirler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

allah aşkına kimse mi sahile motor sokmuyor?
    Ben tabii ki.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    @tommy böyle bir şey yaşamış ama öyle bir ayrımı genel olarak yapmıyorlar. Aksine bilenme de genelde olmamakla birlikte bir kaç ters örneği de gördüm.

Motosikleti
    falcon flash 100
    yayaların gezdiği yolda da hayvan gibi motor kullanmıyorum.
    Nasıl kullanıyorsun insan gibi mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

ben bankın dibine motorumu çekiyorum çay vs götürüyorum oturuyorum. tek eğlencem bu. hepiniz maşallah kuralcı çıktınız.
    Bizde hafta sonu akşamları hanımla sahile yürüyüşe çıkıyoruz. Sahilde olması gerekenlerden başka bir şey gördüğümüzde rahatsız oluyoruz.

Sende motosikletini çok seviyorsan? Başına bir şey gelmesinden korkuyorsan ya motosiklet ile gitme yada otoparkta motosikletinim yanında çayını, kahveni iç.
    abyasar bunu beğendi.

Motosikleti
    domicik 400 ug
    motosikletimle sahile gitmeye devam edeceğim. tatlı keyifler herkese.
    tecrube0 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST

Bu kadar havalı olma bak abilerin kıskanır :D
    natijax, pea ve cbr1100 xx bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    motosikletimle sahile gitmeye devam edeceğim. tatlı keyifler herkese.
    Motosikletinle sahile git kime ne?
    abyasar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)