Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul'da yaya yollarında polis denetimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    domicik 400 ug
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletinle sahile git kime ne?
    kime ne? derken? tam anlayamadım kime ne ise bana orada cevap vermezsiniz. artı sizden de ileri gideyim yukarıdaki adam işsiz gibi görsel hazırlamaz. ne komedi bir yer bura.

yaşa başa saygım var yaşa da bakmam saygı için ancak gel gelelim tamamen 2 yüzlü bir ortam burası normalde cevap dahi vermeyecektim ama son yazımdır. iki yüzlüsünüz neden? her şeyi dört dörtlük yapmanzı imkansız ve bunu yapmamanıza rağmen kendi yaptığınız tek doğru şeyde, o şeyi yanlış yapan kişilere böyle davranıyorsunzu bu yüzden iki yüzlüsünüz. detaylara giremem ama kafa yapısı çok basit şekilde açıkladım. araştırsak ne hatalarınız ne kural dışı hareketleriniz topluca vardır da neyse ki benim ilk mesajımdaki lafım benim sahil yapacak olmamdan ziyade bu kadar insan bunu yapıyorken neden birkaç kişinin başını kafalarına göre yakmaları oldu.

anlatabildim mi? ben bu eşitsizliğe kızıyorum. gelseler artık motoru sahilde gördüğümüz an şu akdar ceza yazacaz. bak ciddiyiz deseler allah belamı versin sahile inmem. tammmmam? ben o boş yere ceza yiyenlere üzüldüm. hak yok ortada. hadi daha bu forumda cevap vereceğim kimse yok 2 yüzlü takılın

edit:

1-motosiklette emniyet şeridinde gidenler
    2-filtreleme yapanlar
    3-makas atanlar
    4-kaldırıma çıkanlar veya kaldırımda bırakanlar
    5-sinyal vermeden şerit değiştirenler
    6-ters yöne motorla girenler(bak ben girmiyorum. burada beni eleştiren kişilerin yüzde 90ı giriyordur belki ama ben ters yöne girmem.)

uzatayım mı? uzatırsam imkansız olur her kurala uyan ama şu haliyle bile eminim çoğunuz elendiniz. tamam hadi şimdi yazışın burada cevap maalesef atamicam böyle şeylerle uğraşamam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abyasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Natijax'ın yukarıdaki yorumunu okurken dinlemenizi tavsiye ederim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Biz zaten bu yaşımızda kimseye eyvallah etmemeyi öğrendik de yaşı bizlerden çok daha genç kardeşlerimiz para cezalarından korkmasın, yılmasın. Gün olur seçim dönemi gelir iktidar partisi 3-5 oy almak için o cezaları affeder, takside bağlar, bir şeyler yapar. Yaşayın gençliğinizi, gidin sahillere, açın biranızı, öpün sevgilinizi. Ömrü boyunca köyünden dışarı çıkmamış beyaz çoraplılar sizin hayatınızdan çalmasın.
    Cyan, espresso, abyasar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    BAzı kişilerin ben mükemmel kullanıyorum demesine kimse aldırış etmesin eğer gerçekten böyle düşünüyorsa trafik kurallarını bilmiyor demektir.Burada çoğu kişinin paylaşımlarını görüyorum kaç aydır.Motosikletini sahilde yanına almanın ne zararı olabilir.

Motorumu yanıma alıp oturuyorum bundan rahatsız olandan şüphe ederim .Kimsenin yolunu kesmiyorum.Zarar vermiyorum, rahatsız etmiyorum kime ne ?

Bir polis de ceza yazamaz elimde getirip götürüyorum.Üzerine binmiyorum.
    natijax bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Motosiklet.net malum iktidarın ulaşmak istediği düşünce düzeyine ulaşmış.
    Burada takılmak vakit israfı olacak.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı natijax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kime ne? derken? tam anlayamadım kime ne ise bana orada cevap vermezsiniz. artı sizden de ileri gideyim yukarıdaki adam işsiz gibi görsel hazırlamaz. ne komedi bir yer bura.

yaşa başa saygım var yaşa da bakmam saygı için ancak gel gelelim tamamen 2 yüzlü bir ortam burası normalde cevap dahi vermeyecektim ama son yazımdır. iki yüzlüsünüz neden? her şeyi dört dörtlük yapmanzı imkansız ve bunu yapmamanıza rağmen kendi yaptığınız tek doğru şeyde, o şeyi yanlış yapan kişilere böyle davranıyorsunzu bu yüzden iki yüzlüsünüz. detaylara giremem ama kafa yapısı çok basit şekilde açıkladım. araştırsak ne hatalarınız ne kural dışı hareketleriniz topluca vardır da neyse ki benim ilk mesajımdaki lafım benim sahil yapacak olmamdan ziyade bu kadar insan bunu yapıyorken neden birkaç kişinin başını kafalarına göre yakmaları oldu.

anlatabildim mi? ben bu eşitsizliğe kızıyorum. gelseler artık motoru sahilde gördüğümüz an şu akdar ceza yazacaz. bak ciddiyiz deseler allah belamı versin sahile inmem. tammmmam? ben o boş yere ceza yiyenlere üzüldüm. hak yok ortada. hadi daha bu forumda cevap vereceğim kimse yok 2 yüzlü takılın

edit:

1-motosiklette emniyet şeridinde gidenler
    2-filtreleme yapanlar
    3-makas atanlar
    4-kaldırıma çıkanlar veya kaldırımda bırakanlar
    5-sinyal vermeden şerit değiştirenler
    6-ters yöne motorla girenler(bak ben girmiyorum. burada beni eleştiren kişilerin yüzde 90ı giriyordur belki ama ben ters yöne girmem.)

uzatayım mı? uzatırsam imkansız olur her kurala uyan ama şu haliyle bile eminim çoğunuz elendiniz. tamam hadi şimdi yazışın burada cevap maalesef atamicam böyle şeylerle uğraşamam
    Tam anlayamayınca böyle oluyor. Tam anlasanız bu kadar yorum yapmaz iki yüzlü diye de hakaret etmezdiniz.
    natijax bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)