Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI
    snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    valla bu gün elinde bayraklı ... parti üyeleride vardı yolda gördük beşiktaşta.. tamer abicim herhalde öbür ... particilere inat geeeziyorlardı. demek ki biz bu gün bir ulusun simgesi ( ama bizim için daha da fazla) anlamına gelen bayraklarımızı zamanında yanımıza almışız ..

bu yüzden şimdi dahada keyiflendim
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    hacı memur seni iyilik olsun diye uyarıyor sende birde tripmi yaptın elemana...allah iyiliğini versin...vatan memleket diyosun ama o grubun içine daldınmı bi şekilde sağlam dayak yiyip linç edilirsin oturursun aşağıya...veya motorunu tekmeleyip düşürürler falan...hani ihtimal diyelim...vatan millet sakarya deyip de dayak yemek ahmaklıktır...bedenim şüheda olsun diyorsan vatana eyvallah...ama senin gibi aslan parçalarını Cudi'de Kandil'de görmek isteriz...

herşey çok güzeldi...organizasyonda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim...

Hani derlerya beni bir sen anladın sende yanlış anladın. Ben orda o memurun bana yapmaya çalıştığının farkındayım. Kızgınlığımın muhattabı vatan bekçileri diil vatan hainleridir. Ve O cudi dediğin yerde bu kardeşin Hava indirme tugayı 2. taburla yürüyüş kararı saymıştır. Gabar pusularında kanas mermilerinde uzanırken hedefe. Tendürekte, Ali boğazında, Üzümlüde, 2041 rakımlı tepede, bilmem Kaç nolu sınır taşında. olamamanın hırsını yaşamıştır.

Ve dinlenme saatlerinde M87 nin 12.7 lik mermilerinin çekirdeğine Şehit olan arkadaşlarının isimlerini kazırken söndürmeye çalışmıştır ciğerindeki közü. Ve en güzel şarkıyı mg3 söylerken gecenin kuytusunda izli mermilerle not düşmüştür havaya

Bu vatan bizim diye

Saygılarımla

T.D.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı watergun adlı üyeden alıntı
    Mete_han seni de gözlerim aradı ama maalesef göremedim.
    .
    dostum 20 ve 21.karelerdeki sarı gömlekli panda bendim...oradaki teyze Afyon Şuhutlu Dudu Anne...kimi kimsesi yokmuş...ellerini kullanamıyor...ne diyeyim abi kadıncağıza...ellerinden öptüm...bişeye ihtiyacınmı var dedim...ziyaretime gel dedi en masum halinle...bana Cuma Namazı gibi farzdır artık bu teyzeyi ziyaret etmek...ben bu karelerin içinde olmak istemiyorum normalde...çekilirken bilgim yoktu yayınlanırkende müsadem olmadı...yaşadığım şeyler belleğimde kalmalı...bana şovenistce geliyor bu resimler...rahatsız oldum şahsen...geçen senede buna benzer bişey yapıldı...erzak dağıttık diye yaygara koparıldı üzüldüm...

Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı

Saygılarımla

yerim len senin saygını Küçükköy delikanlısı...kelinden de öperim...

seni kolay bulmadık...Huzur akalteke'de
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    dostum 20 ve 21.karelerdeki sarı gömlekli panda bendim...oradaki teyze Afyon Şuhutlu Dudu Anne...kimi kimsesi yokmuş...ellerini kullanamıyor...ne diyeyim abi kadıncağıza...ellerinden öptüm...bişeye ihtiyacınmı var dedim...ziyaretime gel dedi en masum halinle...bana Cuma Namazı gibi farzdır artık bu teyzeyi ziyaret etmek...ben bu karelerin içinde olmak istemiyorum normalde...çekilirken bilgim yoktu yayınlanırkende müsadem olmadı...yaşadığım şeyler belleğimde kalmalı...bana şovenistce geliyor bu resimler...rahatsız oldum şahsen...geçen senede buna benzer bişey yapıldı...erzak dağıttık diye yaygara koparıldı üzüldüm...
    Televizyonda haberlerde göremedim canım arkadaşım. Yoksa fotoğraflarını görmekten gına geldi

judas25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250
    Sayenizde günahlarımıza bi razda olsa sevap kattık.Duygu yüklü bir gündü.Anladım ki orası başka bir dünya.Bu güzel günde birlikte gaz açtığım tüm dostlar sağ olun var olun...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı watergun adlı üyeden alıntı
    Televizyonda haberlerde göremedim canım arkadaşım. Yoksa fotoğraflarını görmekten gına geldi
    abi basın açıklaması yapılırken bende tv kameramanlarının yanındaydım...videoya kayıt yapıyordum...sitede yayınlamak üzere 30 dakikalık çekimler yaptım...lan zor iş ya...motorda çekim zor iş...

tüm motorcu arkadaşlarla gurur duydum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    resimler çok güzel çıkmış,gerçekten mükemmel bir gündü ve saat gece 01.05 ve hala uyuyamıyorum defalarca bu güzel görüntüleri izliyorum,bu arada savaş abi deki video görüntülerini cd de çoğaltma işi çok iyi olur hepimize bir anı olarak kalır ilerde bizde o yaşları görürsek işalllah izler izler bu güzel anımızı tazeleriz.

murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Bu hayırlı ziyarete, bende katılmak istedim. ama malesef benim debriyaj sıyırdı!

Bana 1 haftadır debriyaj gönderemeyen Firmayı kınıyorum!!! Koca yaz'ı servislerde geçirdim

Katılan tüm arkadaşları kutlarım.

brubaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl1000 vstrom
    aslında söylenecek o kadar şey varki..
    keşke kalbin bir dili olsada söylese diyorum...
    bu gün yaşadıklarımız ,vede yaşattıklarımız ,bizi ne gözle görmek isteyenlere ibret olsun diyorum..
    hepinizle ve kendimle gurur duyuyorum..
    sagolun varolun , hep olun..
    emegi gecenlere binlerce teşekkürler..
    [COLOR="Blue"]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE[/COLOR] [COLOR="Red"]Bizki ustasıyız vatan sevmenin...[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mükemmel bir organizasyondu arkadaşlar.... Hatta benim katıldığım MT organizasyonları içinde en iyisiydi diyebilirim.
    Bu sefer kendi keyfimiz için değil, yaşadığımız yerlerde daha önce yaşamış ancak herhangi bir nedenden ötürü Darülacize'ye yolu düşmüş çok sayın büyüklerimizin keyfi, ihtiyaçları ve mutluluğu için oradaydık.
    Bir iki sohbet, küçük hediyelerin, o koca yürekleri nasıl mutlu ettiğini gözlerimle görmenin haklı gururu bana inanılmaz sevinç verdi.

Başka bir yere davetli olmama rağmen, bu organizasyonu kaçırmak istememiştim, iyi de etmişim.

Emeği geçen dostlara sonsuz teşekkürler, organize çalışma örneği gösterdiğiniz için de ayrıca teşekkürler.
    Keşke, keşke, keşke, tüm MT üyeleri orada olabilseydi, o tadı yaşayabilseydi diyorum ve o grubun içerisinde olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Bu cümleleri yazarken bile boğazım düğümleniyor, mutluluğumu sadece iki kelime ile ifade edebilirim...

Çok Teşekkürler....

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Secret Garden çıkışı müslüm baba ile birlikte döndük. Direkt kafayı vurup yattım kalktığımda 1 di ve işe gelip forumu baştan sona okudum (Bazı yerlerde düğüm düğüm oldu içim, zor tuttum kendimi. Özellikle Akalteke abimizin yazısında.)... Büyük bir klasikle başlayacağım idare edin...

Öncelikle katılan herkese sonsuz teşekkürler. Mazeretli olarak katılamayan arkadaşların canları sağolsun. Fakat ellerinde olmadan çok ama çok şey kaçırdılar... Listede adı olup da gelmeyen ve mazeret de bildirmeyen arkadaşlara bi şey demiyorum..

Herşey çok güzeldi... İncirli'den hareket... E-5 ve darülacezeye geliş. Oradaki yaşlıların mutlulukları gerçekten görülmeye değerdi.. Bu arada Oranın en genç bireyinin 36 yaşında yeşim (yanlış hatırlamıyorsam) isimli biri olduğunu öğrendik.. Kendisi lise mezunuymuş. Açık lise ile liseyi dışardan bitirmiş. akli dengesi yerinde biriydi. Hayatı boyunca tek isteği varmış.. O da okuyabilmek.. Reha (Chopper250) abi ile birlikteydik konuştuğumuzda ikimizin de içi burkuldu bi tuhaf olduk ama eminim ki reha abi daha da etkilendi. Açıkçası 8 numaralı daireye girmeye cesaret edemedim. Fakat oraya girip çıkanların yüz ifadeleri herşeyi anlatıyordu.. Aslında söylenecek bir çok şey var ya da söyenebilecek hiçbir şey yok...

Gelelim basın mevzuatına.. Uyandığımda Flash tv nin haberi yayınlamadığını öğrendim.. Muhtemelen daha sonra yayınlarlar.. okuduğum kadarı ile kanal A da ve ntvde haber olmuşuz.. Haberlerin görüntü kayıtlarını medya takip merkezi veya ajanspress gibi medya izleme arşiv dökümantasyon merkezlerinden temin edebiliriz. Büyük bir problem değil Fakat savaş abinin kamerasının mete_han abimizin ellerinde hayat bulduğu 30dk lık o muhteşem görüntüleri buraya atamayız Rapidshare'e yüksek çözünürlüklü olarak atalım.. Vcd olsun derseniz görüntü kalitesi çok bozuluyor çamur gibi oluyor. Direkt dvd kalitesinde internete atalım ya da dvd'ye çekelim. Savaş abi konu hakkında irtibatta olalım..

Şimdilik benden bu kadar.. nerelerde haber omluşuz onları araştırıp linklerini koyacağım.. Fakat Tamer (Akalteke) abinin dediği gibi, "Organizasyonda bu etkinliğin bu kadar güzel olmasına emeği geçen Arkadaşlarım. Hiç birinizin ismini Zikretmeyeceyim. Çünki Bu aciz birinizi unutursa hakkını ödeyemez. Hepinizden Allah razı olsun.."... Daha iyi bir tabir bulamadım..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    günaydın..
    paylaşım için teşekkürler güzel anlamlı bir gün olmuş..
    ayagımdan dolayı gelemedim..
    birdahaki sefer yanınızda olucam inşallah..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110

günaydın...

organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler
    MT olarak böyle bır etkınlığe imza
    attığımız için tüm arkadaşlarla gurur duyuyorum...
    dun haberlerı ızledım ama bızı goremedım.. yanılıyormuyum.??
    savaş abi,metehan abi video kaydını sabırsızlıkla beklıyorum...
    ____it's my life_1982____

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Organizasyona emeği geçen ve katılım gösteren herkesden Allah razı olsun.

İlk defa bir organizasyona katılamadığım için üzüldüm...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selam dostlar
    çok güzel bir davranış sergilemişsiniz.Sizleri canı gönülden kutluyorum..
    Gönül hep beraber olmak istiyor ama tabiki bu herzaman mümkün olamıyor.orda olamasamda siz motorcu dostlarım ziyarete gittiniz ya innanın bende gitmiş kadar oldum ne mutlu motorcu dostluğuna
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

cem.alper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese gunaydın,

Bu geziyi ayarlayan ve katkıda bulunan herkese tesekkurler.Co guzel duygular paylaşıldı muthiş bir atmosfer oldu.Zincirlikuyuya gideken alt geçitte cığlık atıp ses cıkaranlardan biri d bendim En kısa zaman da yeni bir aktivite bekliyorum haftasonu deniz kıyısı gezisi cok hoş olabilir ...

Göksel kardesim bu arada benim motorda cekilmiş resimlerden bir 2 adet banada yollarsın inşallah

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    Alıntı Blacat adlı üyeden alıntı
    Secret Garden çıkışı müslüm baba ile birlikte döndük. Direkt kafayı vurup yattım kalktığımda 1 di ve işe gelip forumu baştan sona okudum (Bazı yerlerde düğüm düğüm oldu içim, zor tuttum kendimi. Özellikle Akalteke abimizin yazısında.)... Büyük bir klasikle başlayacağım idare edin...

Öncelikle katılan herkese sonsuz teşekkürler. Mazeretli olarak katılamayan arkadaşların canları sağolsun. Fakat ellerinde olmadan çok ama çok şey kaçırdılar... Listede adı olup da gelmeyen ve mazeret de bildirmeyen arkadaşlara bi şey demiyorum..

Herşey çok güzeldi... İncirli'den hareket... E-5 ve darülacezeye geliş. Oradaki yaşlıların mutlulukları gerçekten görülmeye değerdi.. Bu arada Oranın en genç bireyinin 36 yaşında yeşim (yanlış hatırlamıyorsam) isimli biri olduğunu öğrendik.. Kendisi lise mezunuymuş. Açık lise ile liseyi dışardan bitirmiş. akli dengesi yerinde biriydi. Hayatı boyunca tek isteği varmış.. O da okuyabilmek.. Reha (Chopper250) abi ile birlikteydik konuştuğumuzda ikimizin de içi burkuldu bi tuhaf olduk ama eminim ki reha abi daha da etkilendi. Açıkçası 8 numaralı daireye girmeye cesaret edemedim. Fakat oraya girip çıkanların yüz ifadeleri herşeyi anlatıyordu.. Aslında söylenecek bir çok şey var ya da söyenebilecek hiçbir şey yok...

Gelelim basın mevzuatına.. Uyandığımda Flash tv nin haberi yayınlamadığını öğrendim.. Muhtemelen daha sonra yayınlarlar.. okuduğum kadarı ile kanal A da ve ntvde haber olmuşuz.. Haberlerin görüntü kayıtlarını medya takip merkezi veya ajanspress gibi medya izleme arşiv dökümantasyon merkezlerinden temin edebiliriz. Büyük bir problem değil Fakat savaş abinin kamerasının mete_han abimizin ellerinde hayat bulduğu 30dk lık o muhteşem görüntüleri buraya atamayız Rapidshare'e yüksek çözünürlüklü olarak atalım.. Vcd olsun derseniz görüntü kalitesi çok bozuluyor çamur gibi oluyor. Direkt dvd kalitesinde internete atalım ya da dvd'ye çekelim. Savaş abi konu hakkında irtibatta olalım..

Şimdilik benden bu kadar.. nerelerde haber omluşuz onları araştırıp linklerini koyacağım.. Fakat Tamer (Akalteke) abinin dediği gibi, "Organizasyonda bu etkinliğin bu kadar güzel olmasına emeği geçen Arkadaşlarım. Hiç birinizin ismini Zikretmeyeceyim. Çünki Bu aciz birinizi unutursa hakkını ödeyemez. Hepinizden Allah razı olsun.."... Daha iyi bir tabir bulamadım..
    Sağol kardeşim,gözlemlerinde yanılmamışsın.Gerçekten çok etkilendim.Gencecik bir insanın ,okumak istiyorum derken ağladığını görünce koptum bir ara.Sizleri çok seviyorum.Başarılar dilerim

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Arkadaşlar açıkçası sitelerde pek arama yapamadım.. Bu sebeple nerede ne çıktı bilinmiyor pek ama bir kaç gün içinde yayınlanabilir de.. eğer ki 1 hafta içinde yayınlanmazsa zaten ümidi kesmemiz gerekiyor herneyse.. o kadar sorun değil.. iha ve aa dan iki muhabir olayı çekti fakat bizim şanssızlığımız yaz olmasına rağmen gündemin çok dolu olması.. ortadoğuda yaşanan savaş sebebi ile bir çok kanal bu faaliyeti pas geçmiş olabilir. bu faaliyele olmasa da diğer faaliyetlerimizde sesimizi duyurabileceğimize inanıyorum.

Alıntı chopper250 adlı üyeden alıntı
    Sağol kardeşim,gözlemlerinde yanılmamışsın.Gerçekten çok etkilendim.Gencecik bir insanın ,okumak istiyorum derken ağladığını görünce koptum bir ara.Sizleri çok seviyorum.Başarılar dilerim
    Abi o manzarada kopmayacak insan tanımıyorum.. Zafer (BABAADAM) abi sizin yanımıza geldikten bir süre sonra kalkmak zorunda kaldım.. Reha abi biz de seni çok seviyoruz.. KRALSIN
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    herkese çok ama çok teşekkür ederim çok güzel bir aktiviteydi
    berk ellerine sağlık güzel fotolar çekmişsinn
    japondan şaşma,çine bulaşma........

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın *** DOSTLARIM *** dünden sonra bu kelimeyi daha fazla benimseyerek yazıyorum

darülaceze ziyaretini gerçekleştirirken bir ara kendi insanlığımdan utandım
    yıllardır önünden geçtiğimiz ama içinde neler olup bittiğini umursamadığımız bir yerdi

8.bloğun ikinci katını gezerken henüz daha iki veya üç oda dolaşmıştıkki
    bir ara dizlerimin daha fazla beni bu manzara karşısında ayakta tutamayacağını fark ettim ve koridora çıkıp bir duvara yaslandım arkadaşlarım dolaşmaya devam ediyordu ben daha fazla dolaşacak gücü kendimde bulamadım bir köşede arkadaşlarımdan göz yaşlarımı gizlemeye çalışıyordumki daha fazla dayanamadım ve kendimi dışarı attım ilk bulduğum banka çöktüm bu insanlar için hiç bir şey yapamamanın veya yapmamanın
    verdiği üzüntü sinir isyan vs. duygularla boğuşuyordumki savaş abinin sesini duydum mustafa hadi gidiyoruz

taksime doğru hareket ederken böyle bir ailenin (MOTOSİKLET.NET) bir üyesi olmanın verdiği gurur ve coşkuyla darülacezenin üzüntüsü bir arada yavaş yavaş açtık gazımızı ve rüzgara bıraktık efkarımızı ...

saygılar
    MUSTAFA

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler