Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

EK VERGİ İLE MOTOSİKLET SEKTÖRÜ DİBE VURACAK. MOTED

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı nihat34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz sesimizi çıkarmadıkça devletimiz bizi her alanda sömürmeye devam edecek bu uygulamayı hep birlikte toplanıp karşı çıkmalıyız sesimizi medyadan duyurmamız ve bu işin üstünde durmamız lazım yazık günah çoğumuz asgari ücretle çalışıp 1000 lira kira verip aile geçindirmeye çalışan insanlarız
    Ha ha. Umutlandığınız şeye bakın. Medya, yargı, meclis vs. hepsi görüntü ülkemizde. Yönetenler "bağımsız medya", "hukukun üstünlüğü" deyince gerçek mi zannediyorsunuz yoksa?

İbret almak için sayın cumhurbaşkanımızın değerli baş danışmanlarından Yiğit Bulut'un geçtiğimiz aylarda yazdığı yazıların başlıklarına bakın... Uyumakta zorlandığımda azıcık okuyorum, sabah kalktığımda telefon elimden ne zaman düştü hatırlamıyorum bile. Mışıl mışıl...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs'ye, cbf 150'ye talim. eldekini koruyalım bari.
    çokta yeni motor istersek takas ederiz bir süreliğine, maksat değişiklik olsun. sorana yeni aldım ikinci motor deriz belli bir süre sonrada geri takas ederiz yine sorarlarsa sıkıldım sattım onu deriz

Ben samimiyim beyler hatta okadar samimiyim ki '' 2. el Çinli motor alıcam ''
    Samimiyet = fakirlik

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)