Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Yamaha'dan ZAM GUNCELLEMESI - En son fiyat listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Danışmanım, millete 2 tl altından dolar aldırmıştım önceden

Kendi söküğümü dikemedim, nasılsa iyisini kendim yaparım diyerekten..

Üç tl altından motır parasını da koydum kenara fakaat.Tam işleri düzeltmişken,

çan çin'le uğraşmayıp hemi de absli! r25, mt25 yapayım bari bu yıl derken yok ki zaten..

Aman kar çamur değmesin, gece yanına falan kim geldi diye hırsız kollamaktan,özellikle pis bırakmaktan falan

uyku tutmaz aga bu fiyatlardan alırsam, yazık.En iyi ihtimal abs'li tnt 25 artık, gene servis kollayacağım anlaşılan..

Şu fiyatların müsebbibinin Allah müstahakını eylesin.
    Jemand bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    İlk sayfada Sj's'in verdiği listedeki birçok fiyat bugün Yamaha Türkiye web sitesinde yerini almış. Bazı modellerin 2016 modellerine de zam gelmiş 300-500 lira.
    Mt-07 fiyatında bir gariplik var. İlk sayfadaki listede 28900 yazıyor. Yamaha Türkiye'de 26950. Mt-25, R25 modellerinde bile bir üst modelde direkt 1000 lira civarı fark var. Aklıma 2016 için 26950, 2017 için 28900 geliyor ancak 2017 abs modeli için 26950 yazıyor.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk sayfada Sj's'in verdiği listedeki birçok fiyat bugün Yamaha Türkiye web sitesinde yerini almış. Bazı modellerin 2016 modellerine de zam gelmiş 300-500 lira.
    Mt-07 fiyatında bir gariplik var. İlk sayfadaki listede 28900 yazıyor. Yamaha Türkiye'de 26950. Mt-25, R25 modellerinde bile bir üst modelde direkt 1000 lira civarı fark var. Aklıma 2016 için 26950, 2017 için 28900 geliyor ancak 2017 abs modeli için 26950 yazıyor.
    Bugün yamaha bayisine gittim, 2016 modeller için 26950 tl, 2017 gelecek modeller 28900 tl tahmin ediliyor, euro kuruna göre biraz daha yukarıda olabilir rakamlar dediler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    yav şu xmax 300'ün fiyatı ne olucak ? fikri tahmini olan varsa cevaplayabilir mi ?

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırdıysam affola arkadaşım, niyetim o değildi.
    Eyvalllah. Ben de sert tepki verdim biraz kusura bakma.

Kazasız belasız
    Jemand bunu beğendi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    X max 300 23bin tl olacak diye duyum aldım
    Kenway bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu ötv nin yanı sıra, kur zammı diyorlar ama , Yamaha zaten mütiş karlarla motor satıyor bunu çok iyi biliyorum. Zamanında 32.000 den sattıkları T-Max ı , yıl sonunda stok bitirmek icin 22.000 e satmışlardı, ve bayi karı ile birlikte. 1 e 1 mi kazanıyorlar nedir.. Resmen soygunculuk.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ötv nin yanı sıra, kur zammı diyorlar ama , Yamaha zaten mütiş karlarla motor satıyor bunu çok iyi biliyorum. Zamanında 32.000 den sattıkları T-Max ı , yıl sonunda stok bitirmek icin 22.000 e satmışlardı, ve bayi karı ile birlikte. 1 e 1 mi kazanıyorlar nedir.. Resmen soygunculuk.
    O zaman honda, kawasaki, suzuki extra extra müthiş karlarla satıyor desene. Genelde yamahanın motorları diğer firmalardan düşük gibi geldi bana.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayi kârı yamahanın %3 ile %6 arası.
    En çok bayi kârı bırakan bajaj %8-12 arası.

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında yapılacak şey çok basit almamak.Sadece Yamaha için değil, tüm markalar için konuşuyorum.Fiyatları hem yerin dibine sokup, "yok artık bu kadarı da fazla" diyipte "neyse ama daha da zamlanır" mantığıyla soluğu yine bu bayilerde almak bir şey değiştirmiyor.Kesinlikle bu işin bir zevk işi olduğunu ve ertelemenin kötü, çok kötü bir his olduğunu biliyorum ve yaşıyorum fakat yapabileceğimiz, elimizde olan tek şeyi bile yapmayıp,insiyatifimizi kullanmayıp, her şeyin kendiliğinden düzelmesini veya değişmesini beklemek durumun daha da kötüye gitmesinden başka bir sonuç vermeyecek malesef.

Sonuçta bu adamlarda dolar ve euro kurları üzerinden getiriyor ve ülkede durum ortada.Motosiklet alımında yapabileceğimiz bu ufacık olay kuru elbette düşürmez fakat devlet tarafından yapılacak bir vergi indirimi emin olun hiç düşündüğümüz kadar uzak değil, hele ki bu koşullarda.Sadece insanların kendi güçlerinin ve iradelerinin farkında olması lazım hepsi bu aslında bana kalırsa.
    Lucas bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    web sitesinde;
    X-MAX 250 / ABS (2016 model) Fiyatı TL 16.950,-

X-MAX 250 ABS 2017 TL 18.100,-

X-MAX 250 2016 TL 15.600,-

X-MAX 250 2017 TL 16.650,-

yani abs siz 250 cc scooter maliyeti ;
    16.650 tl + plaka + sigorta + ekipmanlar

iyiymiş.
    fiyatlar değişebilir.

elinizdeki motosikletlerin kıymetini bilin.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    2. elciler fiyatları yükseltmeden bişeyler almak lazım sanırım bi an önce

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alıntı mertcancbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sonuçta bu adamlarda dolar ve euro kurları üzerinden getiriyor ve ülkede durum ortada.Motosiklet alımında yapabileceğimiz bu ufacık olay kuru elbette düşürmez fakat devlet tarafından yapılacak bir vergi indirimi emin olun hiç düşündüğümüz kadar uzak değil, hele ki bu koşullarda.Sadece insanların kendi güçlerinin ve iradelerinin farkında olması lazım hepsi bu aslında bana kalırsa.
    Bu sene vergi indirimini Yat'lardan yana kullandılar. Motosikletler için bence 2017'de vergi indirimi olmaz. Belki 2018'de.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    mt09 tracer ilanlari sahibinden com da ilan sayisi 70 kusurdan 30 lara dusmustu. adamlar zammi bekliyordu haklilar tabiki . simdi izleyin gorun tekrar ilana hepsi😊

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Ya inanin artik midem bulaniyor. nedir bu arkadaş nedir bu insanlarin cektiği. yazik bu insanlara. adam avrupada 2 maasiyla motor araba aliyor. 41 yasindayim. yok iyi olucaz daha iyi oluyo gelir seviye.iz yukseldi. yok su kadar makina satildi yok ihracat rekoru kirdik. kar ustune kar aciklayan sirketler....... Lan bize niye yansimiyooo . bunlar iyi gunler bu gunleri ariycazzz. buyuk kriz var suan. anlamayan kör cahil dir. cocuguna 5 tl harsilik veremeyen insanlarla karsilasiyorum
    yazik yazik bitmis bu ulke. kimse farkinda degil herkes yogun bakimda gibi bilinci kapali dolasiyor. devam da edin iyi boyle.
    Osm@n bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paranız değersizleşirse zam kaçınılmazdır.
    İndirim sadece son kullanma tarihi gelmiş hızlı tüketim mallarında olur.
    İndirim bekleyen, büyük market zincirlerindeki SKT reyonlarını kontrol etsin.
    Motor almak artık cidden hayal oldu, ama üzülmeyin, isteyen ÖTV'siz bir tekne alıp açık denizlere yelken açabilir.
    CemoKa ve Osm@n bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Hala sorunu Yamaha'da onda bunda arayan var. Protesto edip almayalım diyor çözüm olarak, neden bazı ülkelerde Japon markaları yok sanıyorsun?

ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Zamcık bu ole büyük bişey değil

Senin de zamına korum hepninizizn zamına korum

:D Rahmetli LEvent kırca geldi aklıma bu yazıları okuyunca
    Quad87 bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı ryan82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamcık bu ole büyük bişey değil

Senin de zamına korum hepninizizn zamına korum

:D Rahmetli LEvent kırca geldi aklıma bu yazıları okuyunca
    güzel mizahı vardı bu konularda kendisinin. her ne kadar siyasi tavrını takdir etmesemde epey güldürüyordu. allah rahmet eylesin

mertcancbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ^adm^ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala sorunu Yamaha'da onda bunda arayan var. Protesto edip almayalım diyor çözüm olarak, neden bazı ülkelerde Japon markaları yok sanıyorsun?
    Çözüm nedir sizce kola protestosu yapar gibi MT-07 alıp bayi önünde yakalım mı?Ha derseniz ki kendi markamız olsun o bambaşka bir olay,bu durumda bir tüketici ve vatandaş olarak elimizden gelen en etkili çözüm protesto hakkımızı kullanmak değil midir?

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nisana kadar gemi satışında OTV'yi sıfırlamışlar. Motor alamayan gemiye yönelebilir. Bir yelkenli fena olmaz aslında.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)